وکیل: مشتری استخدام توسط ‘طراحان به پمپاژ,’ پنجه نرم می کند گناه به استمفورد larceny

استمفورد — آمریکایی جنوبی مهاجر که گرفتار شد کمک به دیگران سرقت $40,000 از یک استمفورد زن فریب خورده به فکر او ارسال پول به اف بی آی است التماس کرد گناه را به درجه اول larceny خواهد شد و محکوم به زمان خدمت کرده است.

ماریا لرس-ملینا, 32, Medley, Fla., خواهد شد که به صرف بعد از پنج سال خدمت مشروط با پرداخت $40,000 که وکیل او اصرار دارد او هرگز دریافت یک پنی. قادر به ارسال a $500,000 دادگاه-ظاهر باند ملینا شده است در زندان پس از ماه ژوئن هنگامی که او مسترد از فلوریدا در larceny شارژ.

“او استخدام شد توسط این طراحان به پمپاژ برای رفتن پول را از حساب خود و آن را به آنها بدهد. او یک پنی برای هر یک سکه. او hustled گفت:” آلن فریدمن او استمفورد وکیل مدافع جنایی.

به گفته پلیس در نوامبر سال 2018 یک زن گزارش شده است swindled از $79,600 توسط زن نما به عنوان یک مامور اف بی آی و دیگر انسان نما به عنوان کانکتیکات دادستان کل جورج Jepsen.

واشنگتن بلوار زن گفت: “اف بی آی” زن گفت: او شناسایی شده بود مورد استفاده برای اجاره ماشین و باز دوباره حساب در کشورهای مختلف; اتومبیل تحت نام او شده بود گشتم و پیدا حاوی مواد مخدر است. او گفته بود به سیم $40,000 به میامی و یا او را دستگیر و به تگزاس که در آن او را مجبور به صرف بعد از 30 سال در زندان با توجه به لرس-ملینا شش-صفحه دستگیری استشهاد آماده جرائم مالی محقق پل DeRiu.

پس از ارسال $40,000 این استمفورد زن شد و سپس گفت: به را چهار چک های اضافی برای هر $9,900 و FexEx آنها را به Kissimmee, Florida.

پلیس قادر به کمک به این زن و بازیابی چهار چک اما $40,000 از دست داده بود.

DeRiu قادر به تعیین حساب $40,000 شده بود سیمی به توسط کنترل شد لرس-Molina, استشهاد اعلام کرد. در مشاهده بانکی و نظارت عکس ها و ویدئوها از بانک فعالیت DeRiu دیدم لرس-ملینا را معاملات بانک و برداشت از ارسال پول به فلوریدا توسط Stamford زن استشهاد گفت.

اما فریدمن گفت: “مردم واقعی که به سرقت برده پول کسانی که نما به عنوان مامور اف بی آی و Jepson واقعی کلاهبرداران و آنها در زمان استفاده از لرس-ملینا مالی ناامیدی. او گفت: لرس-ملینا یک پناهنده از ونزوئلا و او هرگز نمی تواند متقاعد کرده اند که هر کسی که او یک مامور اف بی آی.

“من احساس می کنم موکل من بی گناه بود. این یکی از آن موقعیت های که در آن او احساس او را تحت فشار به این معامله به منظور خارج شدن از زندان از آنجا که او نمی تواند $500,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه. اگر او تا به حال گرفته شده از این ماده به محاکمه و گناهکار او را نشسته است در زندان به صورت قابل توجهی بیشتر دوره از زمان” فریدمن گفت. “اما من احساس بد در قلب من چون من احساس می کنم مثل او یک قربانی بیش از حد و بد بازیگران با استفاده از افرادی مانند او.”

فریدمن گفت: این درس این است که هرگز قبول پول به یک حساب بانکی مهم نیست که در آن است از آنجا که شما می تواند شارژ با larceny درست مثل لرس-ملینا.

“طراحان اصلی این طرح در حال پوشش آهنگ های خود را با استفاده از افراد unsuspecting,” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر