وکیل: Fotis Dulos مرده است ‘خانواده مصمم است که نام او بود پاک’

به روز شده

نیویورک — Fotis Dulos چسبیده به زندگی بیش از 48 ساعت پس از آشکار اقدام به خودکشی قبل از مرگ او در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه با توجه به وکیل.

وکیل هنجار Pattis گفته مشتری خود درگذشت و در 5:32 بعد از ظهر پنج شنبه در ژاکوبی مرکز پزشکی در نیویورک جایی که او تا به حال شده است در حمایت از زندگی و احاطه شده توسط خانواده و دوستان و تیم حقوقی خود را.

یک منبع نزدیک به او را تایید کرد در اوایل روز پنج شنبه که Dulos چپ توجه داشته باشید اعلام بی گناهی خود را در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos.

Pattis گفت Dulos’ خانواده تصمیم به اهدای اندام خود را و می خواهد به او را پاک از اتهامات عنوان شده علیه او.

“خانواده مصمم است که نام او بود پاک” Pattis گفت.

Pattis گفت که او قصد دارد به یک فایل “غیر معمول حرکت” به Dulos جایگزین به عنوان یک متهم توسط املاک خود را به دولت نشان می دهد دست خود را در مورد.

“آن خواهید بود یک چالش دشوار,” Pattis گفت: از این حرکت است. “ما قصد داریم برای ادامه بر روی عنوان اگر او زنده بود و به پشتیبانی کردن از او.”

Pattis ادعا شواهد امور خارجه در مورد مقدار به چیزی بیش از “کنایه.”

او را به هر گونه سوال زیر بیانیه خود را.

“آقای Dulos محاکمه شد و به اعدام محکوم شده در دادگاه افکار عمومی” Pattis در بیانیه ای گفت: بعد از پنج شنبه. “در حال حاضر او اجرا شده است. ما همچنان متعهد به نشان دادن او قتل جنیفر.”

کری Luft سخنگوی خانواده از جنیفر Dulos در بیانیه ای گفت: بعد از شنبه “این یک تراژدی وحشتناک همه در اطراف. لطفا احترام به حریم خصوصی خانواده ها و عزیزان درگیر است.”

این خبر پس از بیش از دو روز از رسانه خدمه ازدحام پلهام پارکوی جنوبی در برانکس, n. y. نزدیکی ژاکوبی مرکز پزشکی که در آن Dulos پرواز بود اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

Dulos منتقل شده است به بیمارستان نیویورک از UConn سلامت در فارمینگتون جایی که او در ابتدا آورده پس از فارمینگتون پلیس در پاسخ به خانه خود را در یک چک رفاه و او را در بر داشت العملی در گاراژ خود را.

Dulos شده بود در بازداشت خانگی در 6 میلیون دلار اوراق قرضه پس از شارژ شدن این ماه با قتل, جنایت, قتل و درجه اول آدم ربایی اتهام در مارس 24, مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا.

منحصر به فرد: منبع: با توجه به اعلام بی گناهی خود را در بر داشت در Fotis Dulos’ صفحه اصلی

منبع: زنی که نوشته شده Fotis Dulos’ پیوند باقی می ماند و در کنار او در بیمارستان

ادامه مطلب: ‘نگران’ Fotis Dulos به نام ضامن قبل از آشکار اقدام به خودکشی

پس از مطلع شدن از اورژانس پیوند شنوایی که در آن یک قاضی می تواند او را فرستاده به زندان Dulos تلاش آشکار انتحاری روز سه شنبه در گاراژ خود را. هنگامی که او را نشان نمی دهد تا برای شنیدن Farmington, پلیس انجام یک چک رفاه و گفت: آنها او را در بر داشت در داخل خود را در حال اجرا باشگاه حومه.

Dulos در ابتدا در نظر گرفته مرده بعد از پلیس و پزشکان تجویز CPR برای 30 دقیقه قبل از یک ضعف پالس شناسایی شد. او را به UConn مرکز بهداشت قبل از پرواز در شرایط بحرانی به ژاکوبی مرکز پزشکی.

هفته گذشته قاضی گری سفید دستور داد Dulos به در خانه سخت سلول پس از دولت وکیل ریچارد News گفت: حذف آیتم از یک بنای یادبود برای همسر خود جدا که قرار بود در نزدیکی خانه اش.

سفید تهدید به دو برابر مقدار اوراق قرضه اگر Dulos نقض شرایط آزادی خود را دوباره با اشاره از او قبلا هشدار در مورد باتری در حال اجرا بیش از حد کم در دستگاه های الکترونیکی است که با نظارت بر حرکات خود را.

این ماه 469 صفحات حکم جستجو در مورد unsealed برای اولین بار پس از تحقیقات آغاز شد و هشت ماه پیش.

اسناد و مدارک طرح چگونه پلیس بر این باورند Fotis Dulos و خود دوست دختر سابق, میشل Troconis و 45 و دوست نزدیک خود و وکیل سابق کنت Mawhinney, 54, اتهام توطئه برای کشتن جنیفر Dulos و سرپوش گذاشتن بر جنایت.

Fotis Dulos و Troconis متهم شدند در سال گذشته با دو فقره از دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی. در همان روز Fotis Dulos بود به اتهام قتل در این ماه Troconis و Mawhinney شد و به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل است.

Troconis منتشر شده در بازداشت خانگی بر 1.5 میلیون دلار اوراق قرضه در حالی که Mawhinney باقی مانده است صالحی: در ازای 2 میلیون دلار اوراق قرضه.

با توجه به حکم بازداشت جنیفر Dulos گذشته دیده می شد در همسایه دوربین های امنیتی در 8:05 صبح مه 24, بازگشت به ولز لین خانه پس از رها کردن کودکان در یک مدرسه در نزدیکی.

پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” و حمله خود را در گاراژ این حکم نشان می دهد.

Dulos و Troconis گرفتار شده بودند در تصویری که شب در هارتفورد آزادسازی کیسه که بعدها مشخص شامل جنیفر Dulos’ خون و لباس با توجه به حکم بازداشت.

جنیفر Dulos’ خون نیز داشت بر روی صندلی وانت متعلق به یک کارمند Fotis Dulos با توجه به حکم بازداشت. پلیس می گویند Fotis Dulos استفاده از کامیون در روز همسرش کشته شد, حکم دستگیری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر