وکیل جنیفر Dulos مورد می خواهد مشتری دستگاه ردیابی حذف

استمفورد — وکیل به نمایندگی از میشل Troconis می خواهد او را الکترونیکی واحد نظارت برداشته شود چرا که او ادعا می کند آن را تداخل با دفاع توسط telegraphing او هر حرکت به افسر عفو مشروط و دادستان.

“متهم در محل دقیق آن اطلاعات در دسترس است 24/7 به نمایندگی از دولت و محل نگهداری او شناخته شده در همه زمان ها از طریق نظارت و اجباری خود گزارش دهی به مشروط شدن افسر” وکیل مدافع جان Schoenhorn نوشت: در یک حرکت ظ روز شنبه در وزارت امور خارجه دادگاه برتر در استمفورد.

Troconis, 45, شده است نیاز به پوشیدن الکترونیکی واحد نظارت پس از او بود که برای اولین بار منتشر شده در اوراق قرضه در ماه ژوئن گذشته پس از متهم شدن به دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی در 24 مه ناپدید شدن جنیفر Dulos.

Troconis از آنجا نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل است.

سابق خود را دوست پسر, Fotis Dulos, 52, درگذشت, در ماه ژانویه از یک خودکشی ظاهری در حالی که رو به قتل آدم ربایی و دیگر اتهامات در ارتباط با مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا.

در یک توجه داشته باشید در سمت چپ در ماشین خود Fotis Dulos اعلام کرد او بی گناه بود از اتهامات و که Troconis و دادستان سابق کنت Mawhinney است که او نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل شد و نه درگیر در جرم و جنایت.

Troconis شده است و نیاز به هشدار مقامات برای هر سفر خارج از خانه خود را برای قرار ملاقات های پزشکی کلیسا و خرید از توطئه برای ارتکاب قتل اتهام ثبت شده در ماه های ژانویه — یک نیاز Schoenhorn همچنین می خواهد برای متوقف کردن.

“این واقعیت که خانم Troconis نمی تواند برنامه ملاقات با وکیل, رفتن به مکان های مربوط به تحقیق و تفحص در مورد او و یا به دنبال یک دفاع بالقوه شاهد بدون افشای اطلاعات به دولت تداخل با رابطه وکیل مشتری و مانع حق او موثر کمک مشاور” در نقض متمم ششم و ماده از قانون اساسی امور خارجه Schoenhorn نوشت: در حرکت است.

Schoenhorn می خواهد واحد GPS و دیگر غیر-مالی شرایط حذف به عنوان بخشی از مشتری خود انتشار در $2.1 میلیون bond Schoenhorn گفت.

این وکیل همچنین در زمینه یک سری از حرکات این هفته به دنبال سرکوب شواهد جمع آوری شده در طول اجرای حکم جستجو در مورد. جدید ترین شواهد او می خواهد سرکوب است داده های جمع آوری شده از تلفن همراه “برج کمپرسی” پلیس به دنبال در ماه ژوئن برای تعیین اگر هر گوشی متصل با Fotis و جنیفر Dulos یا Troconis شده بود در Hartford منطقه روز در اطراف 50 ساله و مادر پنج ناپدید شدن است.

Schoenhorn معتقد به “برج کمپرسی” بود “بر خلاف قانون اساسی و غیر قابل توجیه ماهیگیری سفر نه تنها متهم را داده است که از هر کس دیگری.”

پلیس به دست آمده حکم جستجو برای تلفن همراه “برج کمپرسی” پس از پیدا کردن ویدئوها از دو نفر که به نظر می رسد Troconis و Fotis Dulos در آلبانی خیابان در هارتفورد شب جنیفر Dulos رفت و گم شده است.

فیلم نشان می دهد Fotis Dulos قرار دادن کیسه های زباله که پلیس می گویند شامل لباس و آیتم های رنگ آمیزی با خون جنیفر Dulos در مخازن همراه هارتفورد خیابان حکم دستگیری گفت.

با توجه به حکم بازداشت پلیس بر این باورند Fotis Dulos حمله همسر خود جدا در گاراژ جدید کنعان خانه وقتی که او در بازگشت از رها کردن فرزندان خود را در نزدیکی یک مدرسه در اطراف ساعت 8 صبح در مه 24.

پلیس گفت که آنها در بر داشت نشانه های جنیفر Dulos قربانی “جدی حمله فیزیکی” بر اساس شواهد خون آنها را در گاراژ حکم بازداشت دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر