وکیل: پلیس به نام پس از Fotis Dulos’ خانواده سعی کردم به مبلمان از خانه

به روز شده

فارمینگتون — پلیس نامیده می شدند به خانه Fotis Dulos پنج شنبه پس از یک کامیون در حال حرکت بود کشف در پارکینگش از اموال که در سلب حق اقامه دعوی املاک و رسیدگی است.

بدون اجرای قانون اقدام گرفته شد که این موضوع تلقی می شود مدنی ماده, Lt. تیموتی مکنزی گفت.

این خانه در سلب حق اقامه دعوی رسیدگی برای ماه اما وکلای مدافع برای Fotis Dulos و مادر خود را در قانون شده اند مبارزه در حرکات دادگاه پس از آشکار انتحاری هفته گذشته است. او Jan. 30 او به عنوان متهم به قتل در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا جنیفر Dulos.

Fotis Dulos’ خانواده که با هواپیما از یونان تا با او بود او در آخر ساعت در بیمارستان نیویورک بودند مجاز به اقامت در مجلل 14,000 فوت مربع اقامت تا روز جمعه با توجه به اسناد دادگاه. اما آنها مجاز نیست به هر مبلمان از خانه تا زمانی که انحصار وراثت مسائل و املاک خود را حل و فصل شده است با توجه به وکیل ریچارد دادند.

دادند به نمایندگی از جنیفر Dulos’ مادر, گلوریا Farber در سلب حق اقامه دعوی اقدام و در حدود 2.5 میلیون پرونده های حقوقی او را در برابر او پسر در قانون در سال 2018 است.

Weinstein در حال حاضر ثبت حرکات دو درخواست یک قاضی به منع هر کسی از گرفتن وسایل شخصی از Fotis Dulos از جمله مبلمان از خانه تا زمانی که یک مدیر از املاک خود را می توان نام برد. Weinstein گفت: Farmington پلیس آموزش خانواده برای قرار دادن مبلمان در خانه.

“شده است وجود دارد هیچ موجودی ساخته شده از خانه” Weinstein حرکت گفت. “باید وجود داشته باشد یک تمرین کنترل وضع اموال شخصی به نفع Fotis Dulos و مستغلات و شاکی.”

Weinstein نامیده می شد در مورد ون در حال حرکت توسط دادگاه منصوب, سرپرست خانه که او دستور به اطلاع پلیس برای جلوگیری از Dulos’ خانواده و از بین بردن هر گونه اقلام با ارزش است. Weinstein ثبت یک حرکت برای مواقع اضطراری ex parte منظور پس از حادثه برای دادگاه به صدور دستور جلوگیری از هر کسی از در نظر گرفتن موارد از خانه.

Weinstein گفت: یک مدیر موقت برای Dulos و مستغلات انتظار می رود که منصوب طول قضایی دادگاه در روز سه شنبه.

“در این مرحله این موضوع وجود دارد که به محتویات آن خانه و از حقوق به اموال شخصی” Weinstein گفت: در حرکت است.

دادگاه منصوب, سرپرست خانه آمده است در زیر آتش این هفته پس از او متهم شد که توزیع به رسانه ها عکس های گرافیکی از گاراژ منطقه که در آن آشکار خودکشی رخ داده است.

Dulos تلاش شد از نظر مالی با توجه به دو سال acrimonious طلاق و پرونده های حقوقی و پس از آن پرونده های جنایی علیه او در ارتباط با ناپدید شدن همسر خود جدا.

دوستان و وکلای مدافع می گویند وجود خواهد داشت کمی از سمت خود و مستغلات است که می تواند به پنج فرزند خود را که در Farber مراقبت.

جدید ترین اختلاف بر محتویات خانه “نتیجه نشان دهنده بی روح با کیفیت از دادخواهی کارگردانی در Dulos خانواده” گفت: وکیل هنجار Pattis که نماینده Fotis Dulos در پرونده های جنایی.

در Jan. 7, Fotis Dulos شد متهم شد, قتل, جنایت, قتل و درجه اول آدم ربایی در ارتباط با مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا شد گزارش از دست رفته 24 مه 2019.

زن و شوهر ستیز two-and-a-half-سال طلاق اخراج شد توسط دادگاه در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر