استمفورد — وکیل به نمایندگی از میشل Troconis در اتهامات جنایی علیه او را در مرگ و ناپدید شدن جنیفر Dulos به دنبال داشته DNA و دیگر شواهد سرکوب این ادعا آن بود جمع شده بودند به طور غیر قانونی.

وکیل جان Schoenhorn معتقد است که مشتری خود را در نوار جستجو و عکس در undergarments به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به ناپدید شدن جنیفر Dulos از همسر جدا از Troconis’ دوست پسر سابق Fotis Dulos.

نوار جستجوی Troconis رخ داده در روز پس از جنیفر Dulos گزارش شد گم شده در مه 24, Schoenhorn گفت.

Schoenhorn بود که به نمایندگی از Troconis در آن زمان گفت: در اسناد دادگاه ظ روز شنبه که مشتری خود دستور داده شد به حذف او از لباس و جستجو در حالی که دولت با پلیس در نیروهای نظامی L در ترینگتون عکس بدن او. عکس Schoenhorn ادعا می کند, بودند هرگز تبدیل به عنوان شواهد.

“آنچه رخ داده به این عکس؟” Schoenhorn گفت. “این دیوانه است که آنها این کار را.”

Schoenhorn به دنبال شواهد سرکوب از جمله Troconis’ DNA که جمع آوری شده تلفن همراه خود را و سوابق هر یک از اموال شخصی ضبط شده در طول یک جستجو از 4 جفرسون عبور در فارمینگتون که در آن او زندگی می کردند با Fotis Dulos.

دادستان معتقد است که این حکم جستجو پلیس استفاده می شود برای به دست آوردن او DNA و دیگر موارد شد بر اساس دروغ از جمله این که مشتری خود را درگیر شد در آزادسازی کیسه زباله همراه آلبانی خیابان در هارتفورد شب جنیفر Dulos گزارش شد گم شده است. کیسه های بازیافت توسط پلیس شامل لباس و موارد دیگر رنگ آمیزی با خون جنیفر Dulos حکم دستگیری ، گفت:.

Troconis رایگان در اوراق قرضه در حالی که در مواجهه با اتهام توطئه برای ارتکاب قتل دو فقره از دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی.

Fotis Dulos مواجه شد قتل آدم ربایی دستکاری با شواهد و مانع محاکمه به اتهام زمانی که او از یک خودکشی در Jan. 30.

خود دادستان سابق کنت Mawhinney نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل در این مورد.

در Shoenhorn حرکات او منتشر شد برای اولین بار عکس های نظارت تصویری است که نشان می دهد یک مرد پلیس این باور است Fotis Dulos و Troconis در آلبانی خیابان در هارتفورد شب از ناپدید شدن.

این عکس نشان می دهد یک زن پلیس می گویند Troconis تکیه از یک فورد رپتور وانت در حالی که یک مرد که پلیس این باور است Fotis Dulos حمل یک کیسه به سمت سطل زباله سلولی. عکس ها حذف شده از فیلم های گرفته شده توسط هارتفورد پلیس نظارت سیستم.

با توجه به Schoenhorn این ویدئوها نشان می دهد مشتری خود را درگیر نمی شد با dumpting این کیسه زباله نشان می دهد که حکم جستجو به دنبال شواهدی از او بودند در زمینه نادرست یا گمراه کننده شرایط و باید سرکوب شده است.

“فوق جستجو در حکم کاملا فاقد احتمالی علت” Schoenhorn گفت. “از آن موجود نیست حقایق آنچه برای توجیه این مجموعه از هر گونه شواهد از متهم و قطعا توجیه نیست حتی در اقصی حس یک نوار جستجو و عکاسی از پوست در معرض.”

Schoenhorn در ادامه می گویند که “تنها هدف این ظالمانه رفتار پرسنل اجرای قانون به موضوع متهم شدید عاطفی زجر و تحقیر و تخریب.”

Troconis اول شارژ همراه Fotis Dulos در اوایل ماه ژوئن است. حکم بازداشت نشان می دهد که پلیس بر این باورند Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” در کنعان خانه جنیفر Dulos هنگام بازگشت از رها کردن فرزندان در مدرسه در صبح روز 24 مه.

محققان در پاسخ به یک از دست رفته افراد گزارش واصل که شب پیدا خون و خون چلپ چلوپ کردن در گاراژ او کنعان خانه منجر آنها را به باور او تا به حال شده است به طور جدی زخمی در حمله, حکم, گفت:.

در روزهای پس از آن پلیس به دست آمده از ده ها تن از حکم جستجو به دنبال شواهد از جمله DNA از Troconis و Fotis Dulos تلفن سوابق و موارد از جفرسون عبور از خانه که Schoenhorn در حال حاضر در تلاش برای بازگشت به مشتری خود را. جنیفر Dulos هنوز پیدا نشده است.

Troconis توجه بود و در دادگاه روز شنبه با این حال مشخص نیست که اگر این اقدامات را پس از مقامات قضایی را محدود فعالیت با توجه به در سراسر جهان coronavirus بیماری همه گیر. Schoenhorn گفت: او در حال رفتن به فشار به دادگاه تاریخ رخ می دهد اما او تا به حال هیچ ایده دوشنبه اگر از آن خواهد شد دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de