وکیل می گوید دادگاه: حذف میشل Troconis’ الکترونیکی نظارت بر

استمفورد — وکیل به نمایندگی از میشل Troconis است که به دنبال یک جلسه اضطراری از دولت دادگاه استیناف به شرایط انتشار اوراق قرضه تغییر یافتهاست.

وکیل جان Schoenhorn ادعا در حرکت ظ اواخر روز چهارشنبه که او تا چند شبیه حرکات ظ در دولت دادگاه برتر در استمفورد که شنیده نمی برای ماه می باشد.

Schoenhorn می خواهد دادگاه برای حذف این شرط که Troconis پوشیدن باید نظارت الکترونیکی در همه زمان ها به عنوان شرط آزادی او در $2.1 میلیون در حالی که در مواجهه با اتهامات در ناپدید شدن و مرگ جنیفر Dulos.

Troconis شده است به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل دو فقره از دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی. با توجه به حکم دستگیری Troconis است که متهم به کمک به سابق خود را دوست پسر, Fotis Dulos در از بین بردن مدارک و شواهد در این مورد از جمله اپیدمیولوژیک کیسه زباله شامل موارد رنگ آمیزی با خون جنیفر Dulos.

Fotis Dulos درگذشت Jan. 30 از حادثه خودکشی در حالی که رو قتل و اتهامات دیگر در ارتباط با همسر خود جدا مرگ و ناپدید شدن. جنیفر Dulos گذشته دیده می شد در 24 مه سال 2019 شده است و دیشب بر اساس خون و شواهد موجود در گاراژ جدید کنعان خانه با توجه به حکم بازداشت.

Schoenhorn ثبت چندین حرکات در ماه های فوریه و مارس به دنبال تغییر محل برگزاری دادگاه رسیدگی و اصلاح از مشتری خود را رها شرایط.

Schoenhorn معتقد نظارت الکترونیکی مشتری خود را می پوشند باید تداخل با توانایی خود را برای آماده دفاع از آن اجازه می دهد تا به مشروط شدن ماموران به محل او را می دانیم.

این حرکات که در زمینه برتر دادگاه شنیده نشده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که بسته شده است بسیاری از کانکتیکات courthouses به تعویق افتاد و روال جلسات.

Schoenhorn به دنبال داشته اورژانس حرکت شنیده می شود در دادگاه استیناف. در حرکت Shoenhorn معتقد او و Troconis بازدید از یک محل به او متصل موارد در ژوئن 11 و او “اندرز” یک افسر عفو مشروط “برای مشاوره او پیش از محل دقیق بررسی ما در فارمینگتون” حتی اگر او می تواند توسط دستگاه نظارت به جایی که آنها بودند.

“این واقعیت که متهم نمی تواند ملاقات با وکیل, سفر به مکان های مربوط به تحقیق و تفحص در مورد او و یا به دنبال شاهد برای کمک به دفاع از او بدون اطلاع دولت و اخذ موافقت قبلی تداخل با حق موثر کمک مشاور” Schoenhorn گفت.

این وکیل همچنین معتقد مشتری است که بدون “علت” و روند” آنجا که این بیماری از طریق نظارت فشرده مشروط “است که به وضوح غیر قانونی” است و باید محفوظ است برای کسانی که در آزادی مشروط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de