دادستان: چرا میشل Troconis نه در دادگاه تا ماه اکتبر ؟

دادستان به نمایندگی از میشل Troconis می خواهد دادگاه استیناف به سفارش دولت قضایی شعبه مقامات به گوش او دستور حرکت و یا تعلیق استفاده از GPS واحد او نیاز به پوشیدن پس از پرونده های جنایی شد ادامه داد: به اکتبر بدون “رضایت.”

وکیل جان Schoenhorn شده است تلاش برای ماه به برتر قاضی دادگاه به شنیدن چند حرکات او واصل از طرف Troconis که متهم است در مرگ جنیفر Dulos.

Schoenhorn ثبت حرکت در ماه ژوئن درخواست دادگاه استیناف نیاز به شعبه قضایی برای شنیدن حرکات از جمله یکی که حذف نظارت الکترونیکی خود مشتری است که نیاز به پوشیدن به عنوان بخشی از غیر مالی شرایط آزادی $2.1 میلیون اوراق قرضه.

دادگاه استیناف رد Schoenhorn درخواست بر این اساس دادگاه هیچ صلاحیت از دادگاه عالی تا به حال شنیده نشده حرکات. Schoenhorn در حال حاضر به دنبال بررسی استیناف پس از مشتری خود را در مورد ادامه داشت Oct. 1.

“دادگاه استیناف روشن ساخته شده در جولای 8 که من نیاز به یک دستور دادگاه و به درخواست بررسی را در مدت 14 روز و در حال حاضر من یک” Schoenhorn گفت. “من درخواست آنها را برای نقد و بررسی.”

Troconis برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دولت دادگاه برتر در استمفورد on Aug. 6 اما Schoenhorn معتقد است بخش عمده ای از موارد برنامه ریزی شده به شنیده می شود که به روز شده اند ادامه داد: با توجه به COVID-19 محدودیت.

قاضی ادامه داد: این مورد به Oct. 1 پس از Troconis است که در پیوند با توجه به ملیسا Farley, مدیر اجرایی امور خارجی برای قوه قضاییه.

Schoenhorn درخواست دادگاه استیناف به انجام یک “تسریع” بررسی تداوم و نظم قضایی شعبه یا برنامه خود مشتری حرکات شنیده می شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و یا حذف مورد نیاز نظارت الکترونیکی تا حرکات شنیده می شود.

“ادامه اجرای غیرمالی شرایط قابل ملاحظه ای تداخل با (Schoenhorn را) قانون اساسی موظف به بررسی اتهامات و آماده دفاع با مشتری کمک های بدون دولت تماشای هر حرکت” Schoenhorn نوشت: در این طومار برای بررسی ظ در سه شنبه ،

Troconis مواجه است به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل دستکاری با شواهد و مانع پیگرد قانونی در مرگ و ناپدید شدن جنیفر Dulos که از بین رفت 24 مه 2019.

قضایی شعبه مقامات در پاسخ به همه گیر با محدود کردن عملیات و بسته شدن ده ها تن از courthouses برای محافظت از کارکنان و عموم مردم از گسترش ویروس. استمفورد برتر دادگاه که در آن Troconis’ موارد در حال شنیده بسته پس از کارکنان در مشروط شدن دفتر قرارداد COVID-19 و یکی از آنها درگذشت.

در پاسخ به Schoenhorn اصلی دادگاه استیناف درخواست ارشد وکیل دولت رونالد Weller از استیناف واحد ارشد دولت اوباما گفت: Troconis است که به دنبال “درمان ترجیحی” در حالی که دیگران هستند که زندانی شده اند قادر به دریافت یک پیوند شنوایی.

“درخواست رساند عظمت اختلال در نظام قضایی ما که این همه گیر جهانی است فرفورژه,” والر گفت. “او در حال حاضر به حال او روز و در واقع چند روز در دادگاه در پیوند با شرایط.”

Troconis و وکیل کنت Mawhinney که او نیز به اتهام توطئه برای ارتکاب قتل ها باقی مانده متهمان در مورد.

Fotis Dulos از شوهر جدا از جنیفر Dulos درگذشت Jan. 30 از آشکار خودکشی به عنوان او مواجه قتل آدم ربایی و اتهامات دیگر در این مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر