هارتفورد — یک قاضی روز جمعه گفت یک وکیل متهم از نظر جنسی آزار همسرش شده است ارائه یک معامله است که در انتظار “بحث” در جنیفر Dulos قتل مورد.

کنت Mawhinney که متهم به کمک به Fotis Dulos در مرگ و ناپدید شدن همسر خود جدا شده است ارائه درخواست معامله در تجاوز جنسی و نقض محافظ جهت موارد مربوط به اتهام حوادث مربوط به همسر خود را قاضی لورا F. بالدینی گفت.

شرایط بالقوه معامله نمی شد و نشان داد در دادگاه و قاضی گفت: آن برگزار می شود تا انتظار “بحث” در جنیفر Dulos مورد. این اولین بار بود که دو مورد ذکر شده با هم.

پوشیدن یک قهوهای مایل به زرد زندان صادر شده jumpsuit با دست و مچ پا بسر برده Mawhinney به نظر می رسد در دولت و دادگاه عالی در هارتفورد جمعه برای اولین بار از او arraigned ماه گذشته در استمفورد در یک توطئه برای ارتکاب اتهام قتل در Dulos مورد.

Mawhinney برگزار می شود 2 میلیون دلار اوراق قرضه است و بعد از برنامه ریزی به نظر می رسد برای اتهامات مربوط به همسر خود جدا آوریل 23. این زن را به پلیس گزارش در ماه ژانویه 2019 که Mawhinney sexually assaulted او به عنوان “پرداخت” اجازه می دهد او را به زندگی در خانه خود را به عنوان دو شد طلاق با توجه به دستگیری او گزارش.

بالدینی توافق برای تنظیم Mawhinney یورو در $500 در دو مورد به طوری که او می تواند دریافت اعتبار برای هر زمان زندان خدمت کرده است. او قبلا رایگان بود در اوراق قرضه قبل از دستگیری او در توطئه برای ارتکاب اتهام قتل.

Mawhinney درخواست تمدید در مورد طلاق به May 14 بنابراین او می تواند پاسخ به 103 25 سوال درخواست سند های ساخته شده توسط خود استمفورد وکیل Zenas Zelotes. Mawhinney حرکت به دنبال گسترش متحده او زندانی می کند و دسترسی به هر پرونده.

Mawhinney متهم شده بود در ژانویه 2019 جنوبی ویندزور پلیس با همسر تجاوز جنسی و رفتار آشوبگرانه و درجه دوم محدودیت غیرقانونی. Mawhinney شد و سپس متهم در ماه ژوئن با نقض یک محافظ منظور پس از همسر خود جدا را به پلیس گزارش یک سری از حوادث مربوط به Fotis Dulos که رخ داده در روز قبل از جنیفر Dulos رفت و گم شده است.

جنیفر Dulos گذشته دیده می شد در همسایه دوربین های امنیتی بازگشت به کنعان خانه پس از رها کردن او پنج فرزند در نزدیکی یک مدرسه در اطراف ساعت 8 صبح آوریل 24.

پلیس بر این باورند او جدا, شوهر, Fotis Dulos بود “دروغ گفتن در انتظار” و حمله خود را در گاراژ از ولز لین خانه با توجه به حکم بازداشت.

Fotis Dulos در نظر گرفته شده است یکی از دوستان نزدیک و مشتری سابق Mawhinney که نمایندگی او را در 2.5 میلیون شکایت ثبت شده توسط جنیفر Dulos’ مادر, گلوریا Farber.

Mawhinney است که متهم به توطئه در جنیفر Dulos مورد تلاش برای فراهم کردن بهانه برای Fotis Dulos در صبح روز حادثه و نیز در ارتباط به آنچه که شاهد به عنوان یک “انسان قبر” در شرق گرانبی gun club با توجه به حکم بازداشت.

با توجه به حکم Mawhinney تلفن پینگ کردن یک برج در نزدیکی Windsor, Rod & Gun Club حدود 11 p. m. on May 31 — ساعت پلیس پس از بازدید Fotis Dulos’ فارمینگتون خانه و انجام شدید جستجو در هارتفورد که در آن آنها می گویند پوشاک و سایر اقلام مورد یافت شد در سطل زباله حاوی جنیفر Dulos’ خون. بعد Fotis Dulos و خود دوست دختر سابق, میشل Troconis دستگیر شدند دستکاری با شواهد و مانع دادستان اتهامات عنوان شده علیه.

Dulos, 52 بود که علاوه بر شارژ Jan. 7 با جنایت, قتل, قتل و آدم ربایی در همسر خود جدا را قتل. Troconis و 45 و Mawhinney, 54, متهم شدند همان روز با توطئه برای ارتکاب قتل است.

پس Fotis Dulos درگذشت Jan. 30 از یک خودکشی ظاهری پویا دادستان پرونده تغییر تمرکز به Mawhinney و Troconis که التماس کرد گناه نیست به توطئه برای ارتکاب قتل هفته گذشته است. Mawhinney وارد نکرده است یک درخواست است و بعد از برنامه ریزی به نظر می رسد در این مورد در فوریه. 20.

Mawhinney در نظر گرفته شد پرواز خطر پس از او تلاش برای جلوگیری از دستگیر شدن و در نهایت به زندان گرفته شده در زور اسلحه در تولند.

Mawhinney از دست حضانت فرزندان خود را از ازدواج قبلی او با مجوز و عمل به قانون به حالت تعلیق زیرا او قادر به خدمت به مشتریان خود را در حالی که زندانی.

در Mawhinney ژوئن حکم بازداشت پلیس گفت: همسرم معتقد Fotis Dulos مشغول به کار بود با شوهرش “به خلاص شدن از شر او.”

“او اظهار داشت که او بر این باور است که Mawhinney می خواستم او را مرده” به پلیس گفت: در حکم بازداشت.

با توجه به زن استشهاد در دادگاه تشکیل پرونده برای یک سفارش محدود در برابر Mawhinney, Fotis Dulos اولین تماس خود را در 16 ماه مه و سپس رسیده چندین بار قبل از تنظیم ملاقات در یک نوار در مارس 19.

زن رد Fotis Dulos’ پیشنهاد به بازگشت به فارمینگتون خانه که در آن او گفت که او و Mawhinney می تواند با استفاده از یک اتاق به “صمیمی” استشهاد گفت.

زن گفت: آخرین گفتگو با Fotis Dulos که او تا به حال تنها یک بار ملاقات در دفتر شوهرش در سال 2014 رخ داده در مارس 22 — دو روز قبل از جنیفر Dulos از بین رفت, با توجه به اسناد دادگاه.

در حدود همان زمان دو نفر از اعضای Windsor, Rod & Gun Club کشف یک سوراخ بزرگ در نزدیکی جنگل در 25 هکتار ملک که Mawhinney کمک به دست آوردن بیش از یک دهه پیش با توجه به حکم بازداشت در جنیفر Dulos’ قتل.

در اوایل ماه ژوئن یکی از مردان متوجه سوراخ رفته بود تحت پوشش “به عنوان شسته و رفته به عنوان یک پین” با برگ و چوب این حکم گفت. زمانی که پلیس ایالتی جستجو ملک در ماه اوت هیچ انسانی باقی مانده بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de