عمه Jemima به تغییر نام تجاری بر اساس ‘نژادی کلیشه’

ما شرکت Quaker Oats اعلام کرده است آن را تغییر نام آن پسر Jemima به خط شربت و غذاهای تصدیق این برند که بر اساس نژادی کلیشه.

بیش از 130 سال, نام تجاری, آرم برجسته است یک زن پس از نام یک شخصیت از minstrel نشان می دهد در 1800s که مسخره آفریقایی-آمریکایی است.

لرزنده گفت: در گذشته نام تجاری به روز رسانی برای رسیدگی به این مسائل شد “کافی نیست”.

انتقاد در برابر نام تجاری تمدید مذاکرات ملی بحث بر سر نژاد پرستی برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ است.

کریستین Kroepfl لرزنده غذاهای شمال امریکا افسر ارشد بازاریابی گفت: این شرکت در حال کار “برای پیشرفت به سوی برابری نژادی از طریق چندین طرح”.

“ما همچنین باید یک نگاه سخت در نمونه کارها ما را از برندها و اطمینان حاصل شود آنها منعکس کننده ارزش های ما و دیدار ما مصرف کنندگان انتظارات” Ms Kroepfl گفت که عمه Jemima به ریشه ها “بر اساس نژادی کلیشه”.

“ما در حال شروع به از بین بردن تصویر و تغییر نام.”

این شرکت ارائه شده است جزئیات بیشتر در مورد تغییرات آینده که اولین گزارش NBC News.

علاوه بر این, عمه ، خاله, Jemima است که به کمک حداقل $5 متر (£3.9 متر) طول پنج سال آینده برای حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه با توجه به شرکت پپسی.

این نام تجاری در عمه Jemima را با شربت مخلوط و مواد غذایی دیگر ویژگی های یک تصویر از یک زن سیاه و سفید است که اغلب مرتبط شده است به کلیشه های اطراف برده داری.

در 2015 نظر قطعه برای نیویورک تایمز دانشگاه کرنل آفریقایی-آمریکایی و استاد ادبیات Riché ریچاردسون توصیف عمه Jemima به عنوان “حاصل از جنوب کشت و زرع دلتنگی و عاشقانه”.

پروفسور ریچاردسون گفت: نام تجاری تداوم این ایده از یک “مامان” شخصیت – یک برده سیاه و سفید زن که پرورش او سفید, کارشناسی ارشد کودکان است.

در سال 1889 تاسیس این عمه Jemima آرم بر اساس قصه طبخ و مبلغ نانسی سبز سایت این شرکت می گوید. Ms سبز متولد شد به عنوان برده در کنتاکی در سال 1834 با توجه به آفریقایی رجیستری غیر انتفاعی پایگاه داده.

عمه Jemima می پیوندد تعدادی از شرکت های ارائه تغییر در نور از تظاهرات جهانی و تمدید بیش از بحث های نژاد پرستی در امریکا برانگیخت اخیر پلیس قتل جورج فلوید و دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار.

  • چرا شرکت های در حال صحبت کردن در مورد جورج فلوید

توییتر نایک و دیزنی در میان دیگر شرکت های بزرگ به وزن در این مسئله در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de