استرالیا را کاهش می دهد COVID-19 مرگ و میر پس از درگذشت جوانترین قربانی ” یافت نشد نه به ویروس

سیدنی (ایسنا) – یک مرد فکر به جوانترین فرد فوت کرده اند از coronavirus در استرالیا ندارد, ویروس در زمان مرگ او گفته است.

در اواخر ماه گذشته گفته مقامات a 30-year-old man با شرایط بهداشتی اساسی مرده بود از coronavirus در ایالت کوئینزلند ارسال تکاپوی مقامات به درک چگونه او گرفتار این ویروس در بخشی از راه دور از استرالیا.

موبایل تست هیچ محلی COVID-19 موارد و اواخر روز دوشنبه مقامات گفت: آزمایش های بعدی نشان داد مردی به نام ناتان ترنر نمی میرند از COVID-19.

کوئینزلند دولت وزیر بهداشت استیون مایلز عذر خواهی کرد به ترنر ،

“در زیر این سطح نظارت در برخی موارد در قرنطینه تنها مرکب است که تراژدی و غم و اندوه خود را و آنها را به من عمیقا متاسف” مایل به خبرنگاران گفت: در بریزبن.

تجدید نظر به معنی استرالیا تا به حال 102 COVID-19 مرگ و میر ناشی از تقریبا 7,200 عفونت و کمتر از کشورهای دیگر است.

با عفونت های جدید در حال حاضر تا حد زیادی تحت کنترل بسیاری از جنبه های زندگی در استرالیا در حال بازگشت به حالت عادی آوردن یک افزایش در تعداد زیادی از مردم رفت و آمد به عمده نقل برای کار.

مقامات خواسته اند که مردم را به ادامه کار از خانه در صورت امکان, اما آنها نیز نقل مکان کرد و به تقویت حمل و نقل خدمات.

در استرالیا پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز (NSW) در اطراف 3,300 اضافی و اتوبوس و قطار و مسیرهای کشتی بودند در روز سه شنبه اضافه شده به سیدنی شبکه حمل و نقل عمومی به طور موقت افزایش ظرفیت فیزیکی برای فاصله.

گزارش توسط کالین alex guerrero; ویرایش توسط لینکلن جشن.

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>