ملبورن (ایسنا) – استرالیا روز دوشنبه گفت: چین همچنان بی توجه به آن هفته طولانی و درخواست برای کاهش تنش بین دو شرکای تجاری که پس از تشدید کانبرا به نام برای بین المللی پرس و جو به ریشه های رمان coronavirus.

استرالیا اصرار تماس برای تحقیقات مستقل به این بیماری همه گیر است که در آن می گوید به احتمال زیاد در سرچشمه حیات وحش در بازار چین در شهر ووهان بود نه سیاسی هدفمند در پکن.

چین را متهم به استرالیا از بازی “خرده کلاهبرداری” و سفیر ایران در استرالیا هشدار داد مصرف کنندگان چینی می تواند تحریم محصولات استرالیا اگر استرالیا به دنبال پرس و جو.

چین نیز پس از به حالت تعلیق واردات گوشت گاو از استرالیا بزرگترین گوشت پردازنده و اعمال تعرفه های سنگین بر واردات جو, اگر چه هر دو طرف می گویند که این حرکت ربطی به تف بیش از همه گیر.

استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام است که درخواست بحث و گفتگو با همتای چینی خود برای هفته گفت: پکن شده است نادیده گرفتن کانبرا درخواست.

“متاسفانه با درخواست ما برای بحث تا کنون ملاقات منفی” بیرمنگام گفت: Australian Broadcasting پارسیان (ABC) رادیو در روز دوشنبه. “این ناامید کننده است.”

چین تا کنون استرالیا بزرگترین بازار صادرات در نظر گرفتن بیش از 30 درصد از استرالیا-صادرات با ارزش است.

به طور کلی روابط را تیره و تار شده است در میان استرالیا اتهامات از دخالت در امور داخلی و نگرانی در مورد آنچه که استرالیا می بیند که چین در حال رشد و نفوذ در منطقه اقیانوس آرام.

روز جمعه چین توصیه مردم خود را برای جلوگیری از سفر به استرالیا با استناد به تبعیض نژادی و خشونت علیه چینی ها در ارتباط با بیماری همه گیر کوروناویروس مشاوره که کانبرا مناقشه است.

یک Newspoll برای روزنامه استرالیایی روز دوشنبه نشان داد 79 درصد از استرالیایی ها از حمایت این فشار برای جهانی coronavirus بررسی است.

گزارش توسط لیدیا کلی; ویرایش توسط لینکلن جشن.

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de