استرالیا به دنبال تعامل با چین در آینده بازیگر اعدام

سیدنی (ایسنا) – استرالیا به دنبال تعامل با چین در آینده Karm Gilespie استرالیا مرد محکوم به اعدام برای قاچاق مواد مخدر در میان افزایش تنش بین کشورهای نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز دوشنبه.

خواندن یک بیانیه در مجلس موریسون گفت که او غمگین و نگران برای شهروند استرالیایی و گفت: ملت باقی مانده جبران ناشدنی مخالف مجازات اعدام.

“ما مدافع همواره برای لغو مجازات اعدام در سراسر جهان با هر دیپلماتیک خیابان در دسترس ما” موریسون گفت.

“ما ادامه خواهد داد به ارائه Mr Gilespie با کمک های کنسولی و تعامل با چین در مورد او.”

Gilespie سابق بازیگر دستگیر شده بود در سال 2013 با بیش از 7.5 کیلوگرم (17 پوند) از متامفتامین در چک در چمدان در حالی که تلاش برای هیئت مدیره یک پرواز بین المللی از فرودگاه بایون گوآنگجو در جنوب چین شهر گوانگژو با توجه به گزارش های رسانه ها.

حکم اعدام برای قاچاق مواد مخدر غیر معمول نیست که در آن اعدام ها معمولا انجام شده توسط جوخه آتش.

در یک بیانیه Gilespie خانواده خواسته برای حفظ حریم خصوصی و نام دوستان و آشنایان خودداری از گمانه زنی در مورد او “که ما باور نمی کنیم کمک در مورد او”.

“ما خانواده بسیار غمگین وضعیت” بیانیه ای گفت:. “ما نمی خواهد هر گونه اظهار نظر عمومی و بپرسید که رسانه ها احترام به حریم خصوصی ما در این زمان دشوار است.”

اخبار Gilespie جمله را در آخر هفته می آید در میان وخیم تر شدن تنش ها میان پکن و کانبرا پس از استرالیا خواستار تحقیق بین المللی به منبع و گسترش جدید کروناویروس که ظهور در مرکزی چین در شهر ووهان.

چین در هفته های اخیر ممنوع استرالیا واردات گوشت گاو و اعمال تعرفه های استرالیا جو. همچنین ترغیب دانش آموزان چینی در نظر گرفتن اجتناب از استرالیا.

گزارش توسط Paulina Duran در سیدنی; ویرایش توسط Michael Perry

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de