استرالیا به Google و Facebook پرداخت برای محتوای اخبار

کانبرا-استرالیا — دولت استرالیا روز جمعه گفت: این برنامه به Google و Facebook سه ماه به مذاکره با رسانه های استرالیا کسب و کار عادلانه پرداخت برای محتوای اخبار.

دولت منتشر کرده است یک پیش نویس اجباری رفتاری است که با هدف به موفقیت که در آن کشورهای دیگر شکست خورده اند در ساخت دیجیتال جهانی غول های پرداخت برای اخبار siphoned از, تجاری, شرکت های رسانه ای.

خزانه دار جاش Frydenberg گفت: گوگل و Facebook خواهد بود که برای اولین بار سیستم عامل های دیجیتال هدف این قانون پیشنهادی اما دیگران می تواند به دنبال.

“این در مورد عادلانه برای استرالیا اخبار رسانه های کسب و کار آن را در مورد تضمین این که ما باید افزایش رقابت و افزایش حمایت از مصرف کننده و پایدار رسانه و چشم انداز” Frydenberg گفت.

“هیچ چیز کمتر از آینده از رسانه های استرالیا چشم انداز در خطر است با این تغییرات,” او اضافه شده است.

اگر آمریکا مبتنی بر سیستم عامل نمی تواند توافق با رسانه های استرالیا کسب و کار در قیمت گذاری پس از سه ماه داوران خواهد بود منصوب به ایجاد یک اتصال تصمیم پیش نویس گفت.

پیش نویس باز خواهد شد به مشاوره تا Aug. 28 با قانون معرفی به مجلس به زودی پس از Frydenberg گفت.

و همچنین به عنوان پرداخت کد را پوشش می دهد مسائل از جمله دسترسی به داده های کاربر و شفافیت از الگوریتم های مورد استفاده برای رتبه بندی و ارائه محتوای رسانه.

نقض این کد می تواند جذب مجازات تا 10 درصد از پلتفرم را در گردش مالی سالانه یا 10 میلیون دلار استرالیا ($7.2 milllion) خوب است.

Frydenberg گفت: انگیزه بود برای محافظت از کسب و کارهای استرالیا از رقابت و یا اختلال اما برای اطمینان از آنها پرداخت نسبتا برای محتوای اصلی.

دولت محافظه کار است فشار پیش با تغییرات پس از همه گیر ایجاد یک درآمد حاصل از تبلیغات بحران برای بسیاری از رسانه های استرالیا شرکت.

Facebook و گوگل بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر