پلیس استرالیا از دستگیری دو بعد از کاپیتان کوک مجسمه مخدوش

افسران پلیس نگهبانی در اطراف مجسمه از اکسپلورر کاپیتان جیمز کوک به عنوان آنها در جلوگیری از تظاهر کنندگان در اعتراض به خشونت پلیس و مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در همبستگی با سیاه زندگی ماده تظاهرات در ایالات متحده, در سیدنی استرالیا, ژوئن 12 سال 2020 است. رویترز/لورن الیوت

سیدنی (ایسنا) – پلیس استرالیا گفت: آنها بازداشت دو زن پس از یک اساسنامه انگلیسی اکسپلورر جیمز کوک, کاپیتان اول غربی کشتی برای رسیدن به سواحل شرق استرالیا بود مخدوش اوایل روز یکشنبه در سیدنی.

پلیس نیو ساوت ولز هشدار داده شد به نقاشی های دیواری در طبخ این مجسمه در هاید پارک در منطقه مرکزی استرالیا بزرگترین شهر فقط بعد از 4 صبح (2000 GMT روز سه شنبه) قبل از آن دو در اواخر 20s دستگیر شدند.

زنان پیدا شد با یک کیسه حاوی تعدادی از اسپری-قوطی رنگ پلیس در بیانیه ای گفت. آنها حاضر به قید وثیقه و شارژ خواهد شد و با از بین بردن و صدمه زدن به اموال آن را گفت.

ضد نژادپرستی تظاهرات که به خیابان آمده اند پس از مرگ آفریقایی آمریکایی جورج فلوید در بازداشت پلیس هستند و خواستار آن است که میراث از برخی از معماران در اروپا ساختمان امپایر بازبینی شود و خود را به مجسمه های پاره پاره کردن.

از سیسیل رودز در انگلستان به کریستف کلمب در ایالات متحده و پادشاه لئوپولد دوم در بلژیک مجسمه از سازندگان امپراتوری بوده است تحت حمله در هفته های اخیر در سراسر جهان گاهی از فرزندان کسانی که آنها یک بار colonised.

کوک اساسنامه بود به سرعت تمیز سیدنی شورای کارگران در صبح روز یکشنبه یک سخنگوی پلیس گفت:.

پلیس در همسایه ایالت ویکتوریا نیز بررسی آخر هفته defacing از مجسمه دو نخست وزیر سابق استرالیا در بالارات پارک.

در نیوزیلند هزاران نفر در راهپیمایی در خیابان های اوکلند و ولینگتون شعار “نمی توانم نفس بکشم” – یک عبارت دستبند فلوید تکرار قبل از مرگ به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

معترضان در اوکلند انجام سیاه و سفید زندگی می کند, توجه به نشانه ها و راهپیمایی در شهر مرکزی منطقه نسبت به کنسولگری ایالات متحده شعار “شرم” در حالی که مائوری اعضای جامعه رقصید خارج ساختمان, وب سایت خبری مسائل گزارش شده است.

گزارش توسط Paulina Duran در سیدنی; ویرایش توسط ویلیام ملارد

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de