پلیس استرالیا به دنبال توقف یک زندگی موضوع اعتراض از رفتن پیش در سیدنی آخر این هفته گفت: شمار coronavirus خطرات بهداشتی.

هزاران نفر در حال انتظار برای حضور در این تجمع در همبستگی با ما تظاهرات و ابراز خشم در مورد بومی مرگ و میر در استرالیا بازداشت کرده است.

اما نیو ساوت ولز (NSW) پلیس برای اعمال یک دستور دادگاه برای توقف آن است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفته است که تظاهرات روز جمعه گفت: “نمی رویم”.

“اجازه دهید پیدا کردن یک راه بهتر و راه دیگری برای بیان این احساسات به جای قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر سلامت از دیگران در معرض خطر” او گفت:.

استرالیا ثبت کرده است در مورد 7,200 موارد از ویروس و به سرعت در حال مسطح منحنی آن از آوریل. شده اند وجود دارد هیچ جامعه انتقال در NSW برای بیش از یک هفته است.

پس از قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در آمریکا و استرالیا باید اعتراض خود را در برابر کشور را نامتناسب تعداد از مرگ و میر در بازداشت است.

تظاهرات در حال حاضر برگزار شده است در شهرستانها از جمله سیدنی و بریزبین و پرت و کانبرا. تظاهرات برنامه ریزی شده برای آخر هفته.

پلیس در ملبورن باید خواست مردم را به حضور در یک برنامه ریزی اعتراض وجود دارد شفاعت با برگزارکنندگان به انصراف از این رویداد و تهدید به جریمه موضوع. در بریزبین و آدلاید تظاهرات را دریافت کرده اند پلیس تایید.

حداقل 432 Aboriginal and Torres Strait Islander استرالیایی کشته شده در زندان از سال 1991 با توجه به داده ها توسط نگهبان.

چرا سیدنی در اعتراض به چالش کشیده شده است?

حدود 10000 نفر ابراز علاقه به حضور در این تجمع در روز شنبه در مرکز شهر.

سازمان دهندگان گفته اند شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و به سعی و حفظ فاصله از دیگران است.

دولت برتر Gladys Berijiklian گفت: این اعتراض تا به حال تایید شده است, در ابتدا, اما افزایش احتمالی شرکت کنندگان تا به حال نگرانی در مورد اجتماعی فاصله.

هر دو پلیس و دولت خواسته بود دادگاه عالی NSW به اعتراض “غیر قانونی تلقی” او گفت. یک تصمیم بود علت آن در روز جمعه است.

“دلیل این است که معترضان نمی تواند تضمین پایبندی به دستورات بهداشتی. آنها نمی تواند تضمین امن اجتماعی فاصله,” او اضافه شده است.

این تصمیم مورد انتقاد قرار گرفته است توسط برخی به عنوان یک تلاش برای سرکوب آزادی بیان است. چندین معترض گفته اند که آنها هنوز هم بروید.

دولت نیروی انتظامی را مورد انتقاد قرار گرفت در اوایل این هفته بیش از بحث برانگیز دستگیری یک بومی نوجوان در سیدنی. دستیار کمیسر میک حاضر گفت که امیدوار است این حادثه نمی خواهد جرقه سطح خشونت آمیز تظاهرات دیده می شود در ایالات متحده است.

استرالیا شده است به آرامی بلند کردن آن coronavirus مستند محدودیت. NSW اجازه داده است بسیاری از کسب و کار برای بازگشایی, هوای آزاد, گردهمایی از 50 نفر به جلو بروید و تشویق محلی سفر می کند.

دولت ثبت چهار مورد جدید روز جمعه – همه از بازگشت مسافران در قرنطینه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de