دولت استرالیا اجازه می دهد تا طرفداران ورزش در استادیوم به عنوان COVID-19 موارد آهسته

فایل عکس: ماموران پلیس با گشت زنی در نزدیکی خانه اپرای سیدنی پس از اجرای سختگیرانه تر اجتماعی-دورى و خود انزوا قوانین برای محدود کردن گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در سیدنی استرالیا 6 آوریل سال 2020 است. رویترز/لورن الیوت

سیدنی (ایسنا) – استرالیا به عنوان حرکت به جلو با آرامش یک مستند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus یک دولت به همه روشن برای بیش از 2000 نفر از علاقه مندان به حضور در استرالیا قوانین بازی فوتبال در یک ورزشگاه در آدلاید در این آخر هفته.

“فوتبال و جمعیت در جنوب استرالیا” استیون مارشال, South Australia برتر در جمع خبرنگاران گفت: دولت سرمایه در جمعه منادی مسابقه بین آدلاید کلاغ و Port Adelaide.

ورزش حرفه ای اجازه داده شد به سر در استرالیا در ماه گذشته پس از دو ماه وقفه اما آن را تبدیل به یکی از اولین کشورهایی بود که به اعتراف تماشاگران به استادیوم به عنوان مستندات شروع به آرام در بسیاری از کشورها است.

استرالیا دچار حداقل 102 COVID-19 کشته و حدود 7,200 عفونت, اما آن است و نه گزارش یک مرگ برای بیش از یک هفته و موارد جدید باید کاهش یافته و به کمتر از 20 روز.

دولت متعهد به حذف بخش عمده ای از اجتماعی فاصله محدودیت در پایان ماه ژوئیه هر چند برخی از کشورهای در حال حرکت کندتر از دیگران است.

شنبه گذشته هزاران نفر از مردم استرالیا راهپیمایی در همبستگی با ایالات متحده معترضان خشمگین به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

در حالی که مستند و اجتماعی فاصله اقدامات کاهش گسترش COVID-19 اقتصاد گرفته است آمار با آمار منتشر شده در هفته گذشته نشان از آن تا به حال از متهم شدن به رکود اقتصادی اما مقامات در تلاش برای حمله به یک نکته مثبت.

“با توجه به بهبود سلامت چشم انداز استرالیا تاثیر COVID-19 در اقتصاد خواهد بود کوچکتر” استیون کندی وزیر به استرالیا وزارت خزانه داری گفت: نمایندگان مجلس در کانبرا است.

“با این حال, این هنوز هم بزرگترین شوک اقتصادی استرالیا مواجه شده است و در حافظه زندگی.”

گزارش توسط کالین alex guerrero; ویرایش توسط Simon کامرون-مور

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>