استرالیا در حال نادیده گرفتن خود انزوا دستورالعمل. Coronavirus موارد در حال بالا رفتن است.

همانطور که از شنبه, مردم ملزم به پوشیدن ماسک در ملبورن. و اگر این اعداد را تحت کنترل ویکتوریا برتر Daniel Andrews شنبه هشدار داد که اقدامات محدود کننده “اجرا خواهد شد بسیار طولانی تر از آن است.”

اندروز التماس جمعه برای مردم به دنبال انزوا دستورالعمل. بین ژوئیه 7 و 21 ژوئیه گفت: نزدیک به 90 درصد از افرادی که آزمایش مثبت در ویکتوریا دولت نیست خود جدا بین زمانی که علائم خود را آغاز کرد و زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند. بیش از 50 درصد از افرادی که آزمایش مثبت که در همان دوره او گفت: نه خود جدا بین زمانی که آنها برای آزمایش ویروس و زمانی که آنها نتایج خود را.

“این بدان معناست که مردم احساس ناخوشی و فقط رفته در مورد کسب و کار خود را,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “آنها رفته خرید. آنها رفته اند به کار. آنها در ارتفاع خود را عفونت و آنها را فقط در ادامه به عنوان معمول است.”

وجود دارد این است که “بدون شک” اندروز گفت که مردم زیر دستورالعمل در حال کمک به رشد سریع در مورد اعداد و اضافه کرد که کسانی که نگران از دست دادن درآمد اگر آنها خود منزوی می توانید برای درخواست کمک به دولت است.

پس از یک دوره اولیه از موفقیت ظاهری در محدود کردن گسترش coronavirus استرالیا دست و پنجه نرم با نگرانی که عفونت در ملبورن می تواند پیشرو به دیگر شیوع بیماری و مختل کردن این کشور در تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد آن است. نزدیک به یک میلیون نفر بیکار در استرالیا از ماه ژوئن است. هنوز هم این کشور شانس به مراتب بهتر از دیگران از جمله ایالات متحده که در آن موارد در حال افزایش.

آلن Tidwell مدیر مرکز استرالیا نیوزیلند و اقیانوس آرام مطالعات در دانشگاه جورج تاون گفت که نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون در زمان موضع شرکت در همه گیر مدیریت در اوایل بحران جهانی محیط او را جدا از رهبران در ایالات متحده, که در آن پیام شده است متناقض است.

موریسون یک متحد نزدیک رئیس جمهور تهمت احتمالا احساس فشار اضافی را به یک موضع شرکت در این بیماری همه گیر در بخش Tidwell گفت: از آنجا که او تا به حال مواجه شده بسیار زیاد انتقاد در این سال خود را برای دست زدن به گسترده بوش آتش سوزی در استرالیا که wreaked ویران در سراسر بسیاری از جوامع است.

“من فکر می کنم بدون شک که اسکات موریسون عمل در راه است که سر و شانه ها بالاتر از آنچه رئیس جمهور ایالات متحده انجام داده است” Tidwell گفت. “شکی وجود ندارد که آقای موریسون شده است گوش دادن به مقامات بهداشت عمومی و که او هدایت شده است و توسط علم است.”

استرالیا تایید کرده است حدود 13,000 coronavirus موارد و یا حدود 50 مورد در هر 100,000 نفر است. ایالات متحده ضمن تایید کرده است حداقل 3,887,000 موارد از ویروس و یا اطراف 1,184 مورد در هر 100,000 نفر است.

برخی از موارد اخیر گزارش شده در ویکتوریا در ارتباط بودند به یک هتل که در آن مردم از ورود به کشور از خارج از کشور شرکت کرده بودند در قرنطینه اجباری موجب نگرانی که ساقط پروتکل مجاز یک تعداد انگشت شماری از مردم برای گسترش عفونت است.

در اواخر ماه ژوئن ویکتوریا شروع الزامی است که همه بازگشت مسافران آزمایش این ویروس پس از مقامات اذعان کرد که حدود 30 درصد از مردم کاهش یافته و آزمون و تنها شرکت کننده در هتل قرنطینه. در حال حاضر مسافران خواهد بود و در آزمایش سوم و 11 روز از خود اجباری دوره قرنطینه به اطمینان حاصل شود که نتایج می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به منزوی کردن افرادی که آزمایش مثبت قبل از آنها وارد جامعه است.

اگر چه این کشور در بدترین شیوع در ویکتوریا 16 مورد تایید شدند در نیو ساوت ولز بیش از روز گذشته است. دولت برتر Gladys Berejiklian گفت: در یک کنفرانس خبری که در افزایش موارد برخی از مقامات نگران جامعه گسترش تماس چند هفته آینده “بحرانی” به کنترل ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de