سیدنی (ایسنا) – استرالیا آسوشیتد پرس (AAP) در روز جمعه گفت: این انتظار به فروش می رسد به یک گروه بشردوستانه سرمایه گذاران مهلت برای آژانس خبری بود که رو بسته و برای این صنعت پس از اجرا از اخراج به عنوان تبلیغات کاسته.

AAP برنامه ریزی شده بود به این ماه پس از 85 سال اما گفت که در حال حاضر انتظار می رود به ماندن در کسب و کار البته با کمتر کارکنان پس از آن و یک گروه از سرمایه گذاران توافق در فروش برای نامعلومی مجموع.

“پس از ماه ها بحث و گفتگو با احزاب مختلف به نظر می رسد ما شده اند قادر به تامین یک خانه جدید برای AAP میراث قابل اعتماد اخبار” AAP اجرایی بروس دیویدسون در بیانیه ای گفت.

AAP گفت: خریداران شامل پیتر Tonagh سابق اجرایی استرالیا تقسیم روپرت مرداک اخبار پارسیان و ناشناس خیر و “تأثیر گذاران”.

فروش یک خبر خوب برای صنعت آمار اخراج گسترده در ماه های اخیر به عنوان محدودیت در حرکت شامل رمان coronavirus خمیر بخش خرده فروشی برش درآمد حاصل از تبلیغات است که شرکت های رسانه ای تکیه می کنند.

اخبار پارسیان استرالیا بازوی گفت: در هفته گذشته آن را متوقف و چاپ بیش از 100 روزنامه در حالی که استرالیا در نسخه Buzzfeed و ViacomCBS Inc متعلق به free-to-air پخش ده شبکه خود را تعطیل سایت های خبری.

AAP را به خریداران گفت: آنها می خواستند برای اطمینان از آن در دراز مدت زنده ماندن است.

“ما در زمانی زندگی میکنیم که در آن اعتماد و بی طرفانه اخبار مهم تر از همیشه” Tonagh در بیانیه ای گفت:.

“AAP همیشه تحویل داده است و ما متعهد به دیدن است که در ادامه به آینده است.”

Tonagh گفت: خریداران خواهد استخدام تا 90 AAP کارکنان از جمله تا 75 تحریریه حدود نیمی از نیروی کار خود را.

قبل از آن به نام مدیران در مارس AAP را سهامداران عمده شامل اخبار پارسیان و رقیب روزنامه ناشر نه سرگرمی Holdings Co., Ltd.

گزارش بایرون Kaye; ویرایش توسط رابرت Birsel

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de