اتریش قصد دارد coronavirus کمک برای بیکاری خانواده

زوریخ (ایسنا) – دولت اتریش در نظر دارد به یکی کردن پرداخت به بیکاران و افزایش هزینه های خانواده ها با کودکان به عنوان بخشی از اقدامات در این سال به کوسن ضربه از coronavirus همه گیر آن رهبران ائتلاف گفت.

اقدامات لازم برای تصویب در جلسه هیئت دولت در هفته آینده شامل پرداخت 450 یورو ($506) به بیکاران و 360 یورو به ازای هر فرزند زیر 18, صدر اعظم, Sebastian Kurz و سبزی رهبر حزب ورنر Kogler گفت: پخش ORF در مصاحبه پخش شده در روز شنبه.

علاوه بر برنامه های دولت برای کاهش کمترین درآمد براکت مالیاتی به 20 درصد از 25 درصد و تغییر عطف به ماسبق به شروع این سال است.

Kurz گفت: دولت ائتلافی از محافظه کاران و سبزی را به گفتن بیشتر در مورد هزینه های این اقدامات زمانی که جلسه کاری روز سه شنبه.

در ماه مه دولت اعلام کرد یک بسته کمک به 38 میلیارد یورو برای نگه داشتن شرکت ها و اقتصاد شناور. روز جمعه آن تقریبا دو برابر میزان بدهی این برنامه به موضوع این سال به رکورد سطح.

اتریش قصد دارد برای کاهش مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) برای رستوران ها و بخش فرهنگ به 5 درصد تا پایان سال برای کمک به آنها در مقابله با عواقب دولت گفت: در روز جمعه.

اتریش تا به حال نزدیک به 17,000 تایید موارد عفونت با این ویروس است که باعث بیماری تنفسی COVID-19 و 677 و میر گزارش شده.

اتریش اقتصادی خروجی کوچک خواهد شد با 7.2 درصد در سال جاری وجود ندارد اگر دوم coronavirus موج در پاییز اما حتی یک تجدید حیات خفیف تر از اولین شیوع خواهد تعمیق که به 9.2% کشور بانک مرکزی گفت: در این ماه.

($1 = 0.8886 یورو)

گزارش مایکل سپر; ویرایش توسط Ros راسل

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de