توهمی فلسطینی به ضرب گلوله پلیس اسرائیل به خاک سپرده شد در میان انتقام تماس

صدها نفر از مردم با حضور در مراسم تشییع جنازه یک نوجوان مبتلا به اوتیسم فلسطینی که به ضرب گلوله توسط پلیس اسرائیل.

ایاد Halaq, 32 کشته شد در روز شنبه در اشغال بیت المقدس در حالی که او راه می رفت به مدرسه نیازهای ویژه.

اسرائیل نیروی انتظامی گفت: ماموران مشکوک آقای Halaq حمل سلاح و که آنها آتش گشودند که او نتوانست به اطاعت از دستور به توقف. او بعدها متوجه شده اند غیر مسلح.

اسرائیل و وزیر دفاع Benny Gantz ابراز تاسف بیش از عکسبرداری است.

“با عرض پوزش در مورد این حادثه که در آن ایاد Halaq به ضرب گلوله کشته شد و ما از دوره اشتراک در غم و اندوه خانواده اش. من مطمئن هستم که این موضوع را به سرعت بررسی و نتیجه گیری کشیده خواهد شد,” او گفت: در جلسه کابینه در روز یکشنبه.

آقای Gantz افزود که نیروهای امنیتی اسرائیل خواهد بود “هر گونه تلاش برای استفاده از نیروی لازم با هدف کاهش تلفات به عنوان آنجا که ممکن است”.

تنش ها افزایش یافته است در هفته های اخیر پس از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت که مطبوعات پیش رو با برنامه ریزی به ضمیمه بخش هایی از کرانه.

فلسطینی است در پاسخ گفت: آن است که دیگر محدود به توافق با اسرائیل و ایالات متحده – که پشت اسرائیل نگه داشتن بخشی از بانک غرب – از جمله کسانی که مربوط به امنیت است.

ایاد Halaq خواهد راه رفتن هر روز از خانه اش در بیت المقدس Wadi al-Joz منطقه به این شهر برای رفتن به Elwyn ال قدس مرکز فراهم می کند که خدمات برای کودکان و بزرگسالان معلول است.

آقای Halaq پسر عموی دکتر حاتم Awiwi گفت: او در کم کارکرد انتهای طیف اوتیسم و که او تا به حال مشکل در برقراری ارتباط با مردم است.

“او نمی دانست آنچه که یک افسر پلیس است که” دکتر Awiwi گفت: اسرائیل از روزنامه هاآرتص. “او را دیدم یک غریبه و فرار کرد و سپس آنها را به ضرب گلوله.”

یک پلیس اسرائیل در بیانیه ای گفت: واحد گشت در شهر “کشف یک مظنون با یک شیء مشکوک است که شبیه یک تپانچه”.

“آنها بر نام او را به توقف و شروع به تعقیب بعد از او ، در طی تعقیب و گریز ماموران همچنین افتتاح شد آتش سوزی در این گمان بود که neutralised” آن اضافه شده است. “هیچ سلاح داشت در صحنه پس از منطقه جستجو بود.”

کالبد شکافی انجام شده در یکشنبه یافت Mr Halaq به ضرب گلوله کشته شد دو بار در قفسه سینه.

“یافته های افزایش سوء ظن است که پلیس مرتکب جرم شده و ما انتظار داریم کسانی که مسئول بررسی آن را به حرکت به جلو و قرار دادن نیروهای پلیس در دادگاه” به Halaq خانواده, وکیل, Jad Qadmani گفت.

دبیر کل سازمان آزادیبخش فلسطین (ساف) و ساب صائب عریقات گفت که آن را “جرم و جنایت خواهد شد که ملاقات با مصونیت از مجازات مگر اینکه جهان متوقف می شود درمان اسرائیل به عنوان یک دولت فراتر از قانون”.

او جلب تشابه با کشتن جورج فلوید در آمریکا که موجب اعتراضات گسترده.

فلسطینی ها و اسرائیلی ها در اعتراض به کشته شدن آقای Halaq در اورشلیم و تل آویو یافا در روز شنبه و یکشنبه. برخی از انجام پوستر گفت: “عدالت برای ایاد” و “فلسطین زندگی مهم نیست”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de