نوجوان اوتیسم در یوتا پس از درخواست کمک مادر توسط پلیس به ضرب گلوله کشته شد

یک پسر ۱۳ ساله در گلندیل ایالت یوتا پس از تماس مادرش با ۹۱۱ برای کمک به بحران سلامت روانی اش چندین بار توسط ماموران پلیس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

مادرش می گوید لیندن کامرون که آسپرگر را دارد که نوعی اوتیسم است، اکنون در بیمارستان در وضعیت جدی قرار دارد.

گلدا بارتون گفت که معتقد است پلیسی که جمعه شب شرکت می کند از «حداقل ترین نیروی ممکن» استفاده خواهد کرد.

گروهبان پلیس سالت لیک سیتی گروهبان کیث هورراکز به خبرنگاران گفت که این حادثه اکنون در حال بررسی است.

خانم بارتون که با KUTV وابسته به سی بی اس محلی صحبت می کرد گفت به اپراتور ۹۱۱ گفته است که پسرش باید برای درمان به بیمارستان منتقل شود.

او دچار بحران بود چرا که این اولین روز بازگشت خود را در محل کار در تقریبا یک سال بود و “او اضطراب جدایی بد است”، او گفت.

خانم بارتون می گوید: «من گفتم، او غیر مسلح است، چیزی ندارد، فقط دیوانه می شود و شروع به فریاد و جیغ می کند.» “او یک بچه است، او در تلاش برای جلب توجه، او نمی داند که چگونه به تنظیم است.”

شليک نکن، من معلولم
آیا پلیس باید با بحران های سلامت روانی سر و کار داشته باشد؟

گروهبان هورراکز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که افسران به یک «مسئله روانی خشونت آمیز» فراخوانده شده اند و گزارش می دهد که پسری – که نامش را نگفته اند – «تهدیدهایی برای برخی مردمی با سلاح» کرده است. وی افزود: زمانی که آنها حضور داشتند که این پسر مسلح است، هیچ نشانه ای وجود نداشت.

گروهبان هورراکز گفت یک افسر هنگامی که سعی کرد پیاده فرار کند به پسر شلیک کرد.

بر اساس یک جمع آوری کمک های مالی آنلاین که برای جمع آوری پول برای صورتحساب های پزشکی راه اندازی شده است، لیندن کامرون دچار «آسیب هایی به شانه اش، هر دو مچ پا، روده و مثانه» شده است.

این صفحه که توسط یکی از دوستان خانواده راه اندازی شده است، می گوید: «اثرات درازمدت آسیب های او هنوز ناشناخته است، اما این احتمال وجود دارد که بهبودی او طولانی باشد و نیاز به انواع متعدد درمان داشته باشد.»

بر اساس داده های گردآوری شده و مرتباً به روز شده توسط واشینگتن پست، از ابتدای سال ۲۰۱۵ تاکنون ۱۲۵۴ نفر مبتلا به یک بیماری روانی توسط پلیس آمریکا به ضرب گلوله کشته شده اند. این نشان دهنده ۲۲٪ از کل افرادی است که در آن دوره توسط پلیس در سراسر کشور به ضرب گلوله کشته شدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر