پاییز در Haight: جایی که عشق رفته ؟
30 نوامبر 1967

سان فرانسیسکو — فصل تغییر و ماه میله پاییز اعتدال دغدغه بسیاری از مردم در Haight-Ashbury که نمودار سیاره جنبش است. دیگر شرکت کننده در اعتدال جشن یک رویداد خوشایند است که تبدیل به یک سنت در اینجا در چند فصل گذشته است. این جشن بود توجه ویژه ای به دلیل دو آمریکایی سنتی طب هندی مردان در آخرین لحظه تصمیم گرفت برای حضور در. مردان پزشکی نورد تندر و Shaymu به راست تئاتر در Haight خیابان و یاران با عجله به خیابان با handbills مطلب “سریع سرخپوستان می خواهید به شما را ببینید.” بومیان آمد و در مقابل راست نورد تندر ملاقات Shaymu و Shaymu گفت: “ما اتخاذ این افراد کسانی هستند که به نام هیپی به عنوان فرزندان ما. آنها طرد شده اند.” نورد تندر توافق و سرخپوستان و بسیاری از کودکان جدید رفت و به این کشور به رقص تمام شب در اطراف آتش سوزی در یک ساحل.

اکثریت قریب به اتفاق از ساکنان Haight-Ashbury فقط به آویزان در اطراف خیابان و آگاه نه اعتدال است و نه از خانواده جدید خود را. اکثر نادیده گرفت چرا که آنها اهمیتی نمی دهند. آنها تا به حال بیشتر به مشکلات: برای پیدا کردن برخی از نان به خانه برای پیدا کردن یک جای نان به سقوط برای شب و یا برای پیدا کردن برخی از سرعت به طوری که آنها می تواند فراموش کرده ام در مورد شب. Haight خیابان شده بود مردم با مشکلات. پشت صحنه وجود دارد فقط مشکلات بیشتر است.

بسیاری از گردشگران رفته بودند و با آنها خود را خنده دار که واقعا مهم نیست چرا که آنها تنها مسدود شدن خیابان ها و بسیاری از پول های فیلتر شده را به جامعه به هر حال. اما جامعه بود قطعا از نان است. این Haight-Ashbury کلینیک پزشکی که تا به حال داده شده رایگان درمان پزشکی به 13000 نفر از ماه ژوئن بدون هر گونه مالی یا اخلاقی حمایت از دولت یا بنیاد منابع در نهایت بسته درهای خود را شکست داد و تهی در سپتامبر 22. حفار فروشگاه رایگان در بدهی و مالک تهدید به تقسیم به نیویورک مگر اینکه 750 دلار در اجاره محقق. کلید که حفظ یک داوطلب حقوقی کارکنان از 30 وکلا و تا به حال در بر داشت پد سقوط تا 300 زائران یک شب انجام شد خوب تا زمانی که آن را دریافت برخی از کمک. آنها صرف پول قبل از چک های برگشتی و نیاز به $1000 برای زنده ماندن. بسیاری از کمون در کشور هنوز وابسته به خارج پشتیبانی و حتی مواد غذایی رایگان در تکدی آغاز شد که شبیه به نان, خط, تهدید به ریختن (فولد) و بدون هر گونه پول بیشتر.

Haight-Ashbury تا به حال جان سالم به در تابستان را دوست دارم اما به نظر می رسید مرگباری زخمی شدند.

نسبتا آرام

آن می توانست بدتر است. تخمین می زند در بهار تا به حال دو برابر تخمین زده شده 50,000 پرستاران و freeloaders که به Haight به دنبال عشق و زندگی آزاد است که مقالات قول داده بود. این تقسیم آپارتمان در خلیج-پنجره خانه ها — حکومت به Haight-Ashbury به عنوان آپارتمان آپارتمان هستند به سمت شرق کشیده به جای مهمان. وجود دارد هیچ گرسنگی شورش و در حال حاضر از بین رفته رایگان پزشکی درمانگاه نگه تهدید طاعون و وبا در چک. زائران تغذیه شدند و قرار — گاه با رایگان موسیقی و مواد مخدر انداخته و panhandlers در Haight خیابان هنوز درخواست برای چهارم در ماه اکتبر.

همانطور که من وارد, وجود دارد, کودکان و نوجوانان در بسیاری از گوشه و کنار با بسته در پشت خود و شست گیر کردن در تلاش برای ترک. مردم با من ملاقات بسیاری از آنها در اینجا بوده است و قبل از انسان بود-و در تابستان از عشق (برخی از آنها تا به حال ابداع واژه) بودند خسته و منکوب و نه مانند یک متصدی بار شمارش ناگسستنی عینک پس از همه شب نزاع و جدال. در عین حال آنها شمارش شکسته ارواح و جدید خود را جانباز دوستان که هنوز تقسیم برای خلوتگاه یک unpublicized کمون در کشور است. آنها میزبان تابستان را دوست دارم و در حال حاضر پس از پاییز اعتدال آن زمان به تمیز کردن.

***

بسیار وجود دارد دلیل در حال حاضر برای رفتن به Haight خیابان مگر اینکه آن را به پلیس. خیابان به خودی خود دارای لایه ای از چربی و گرد و خاک است که مشترک در شلوغ پیاده رو در نیویورک اما نادر در سان فرانسیسکو یک فیلم است که می آید از بیت ناهار زباله ریخته و کک زمین به سیمان توسط پاشنه Haight خیابان کالسکه. آن است که یک محل لذت بخش برای نشستن و در عین حال صدها نفر انجام نشسته اند در درگاه یا کشیده در پیاده رو در پتو پاره و پای برهنه بی حوصله صدای التماس برای تغییر یدکی, فروش دو بیتی روانگردان روزنامه ها بودند که زمان در بهار و خرید و فروش, خرید و فروش, خرید و فروش. این برخورد است که قوی ترین برداشت از Haight خیابان. زنان خانه دار با یکجور دوربین عکاسی دوربین های دیجیتال را از دست ندهید بهترین بخشی از نشان می دهد.

آن سخت است نه به پلیس در Haight. آن را به شما نگاه از راه دور لگن و پیاده روی پایین خیابان ده اضطراب دستفروشان باید رویکرد شما به ارائه کالاهای خود را. آن چیزی است که ممکن است رخ دهد هنگامی که یک روز در خیابان علامت گذاری محل. در اینجا من خواسته چندین بار در هر بلوک که آیا من می خواهم به خرید یا گاهی فروش چمن اسید مت کیلو درب جعبه و یا در مورد یکی از بلند پروازانه (و من فکر می کنم دیوانه) تاجر “Owsley زبانه mescaline, psilocybin با پوشش چمن یا هر چیزی هر چیزی که شما می خواهید.” تاجر جوان بود, چاق, owlish به دنبال عرق و نتراشیده. او از همراهان چند قبل از بچه نوجوان swathed در ارتش پتو. “من می دانم که چیزهای خوب است,” او گفت:. “من آن را تمام سعی خودم.”

نمایندگی

سرعت برخورد میدارد تا در هنگام شب تاریک فراهم می کند برخی از حفاظت. قدم زدن Haight خیابان در شب ارائه می دهد در حال زمزمه در سایه و یا در جمعیت. عمدتا اسید آن. اما در خیابان اسید است که معمولا ترکیبی از طعم اسید غنی شده با هر چیزی از methedrine به استرکنین. شده اند وجود دارد بسیاری از بد سفر در اینجا به تازگی از آنجا که شده است وجود دارد مقدار زیادی از اسید است.

حتی در ماه اکتبر در برخی از فروشگاه های جدید در حال باز کردن latecomers برای باقی مانده از پوستر و مهره بازار اما باید آن را یک زمستان برای مهره بازی با هیچ تضمینی وجود ندارد که تابستان آینده سیرک را به شهر می آیند دوباره. روشنفکر بومی را گسترش در سراسر شهر از Haight-Ashbury. هر کسی که کنجکاو در مورد هیپی می توانید انتخاب کنید تا یک سواری مجانی و یا پیدا کردن برخی از خود را مسدود کند. بر خلاف روستای گرینویچ مغازه ها هستند نه یک جاذبه در خود است. همان کالا به فروش می رسد در جذاب تر مغازه ها در سراسر شهر.

من آیا پیدا کردن یک تاجر که می خواستم چیزی برای انجام با روانگردان بازار است. من نیاز به برخی از مسابقات پس من رفتم به یک مغازه مشروب فروشی در Haight خیابان خاموش کلیتون و جای هیچ زحمتی نازک مرد مو سفید در مقابله من خریداری یک بسته سیگار که او به من با یک بسته از مسابقات است. سپس از من خواسته برای یک پک فوق العاده از مسابقات است.

او چشم من به شدت.

“شما مسابقات را در اینجا,” او گفت: بهره برداری از بسته منطبق با ناخن انگشت اشاره خود را.

“من می خواهم یک بسته اضافی” به من گفت. “من شما را پرداخت برای آنها”

او سرش را تکان داد. “نه” او گفت:, “شما منطبق حق در اینجا. یک بسته همه شما نیاز است. یک بسته سیگار. یک بسته از مسابقات است. چه چیزی شما را بیشتر نیاز دارید؟”

من دیگر من بسته سیگار. “برای این” به من گفت. “این چیزی است که من به اینجا رسید.”

“چه اتفاقی افتاد به مسابقات شما با کسانی که” او فریاد زد, پیروزی, با, شواهد, پیدا کردن من گناه از همه پیش بینی شیطان-ماری جوانا-تنومند گناهان که ذهن از یک مغازه مشروب فروشی حافظ می تواند تصور کنید. حتی پس از hoards او برگزاری تپه خود را. او انجام شده بود خود را کمی.

تنهایی سفر

خیابان قلب Haight. آن است که در آن هر کس برای اولین بار متوجه شدم که آنها تا به حال شرکت در سفر خود را. این واقعیت یک واقعیت سخت به معده هنگامی که شما 15 و صحافی در مت و نیمه شب است و شما در هیچ جایی به جز سقوط یک راهرو. بدون قهوه خانه ها و کافه ها از ضربه های خیابانی است که در صحنه یک جهنم از یک صحنه با گردشگران و فراری و فروشندگان و مشعل و فرشتگان مقدس با دوچرخه خود را و فروشگاه های پر زرق و برق به عنوان یک پس زمینه.

شکاف موجود بین خیابان و نخبگان در Haight-Ashbury. همان درست است در نیویورک. نخبگان از Haight-Ashbury صحنه بیشتر از آن آگاه است و آنها گاهی اوقات تلاش برای پر کردن شکاف بدون موفقیت های زیادی. چستر اندرسون شروع ارتباطات شرکت بیش از یک سال پیش امیدوار به نگه داشتن در لمس و کنترل با یک “فوری روزنامه” enticing بافندگی handbills. این handbills مجذوب حاشیه اما حوصله توده ها. اندرسون شد و در نهایت پاکسازی و تقسیم چند ماه پیش برای فلوریدا. ماشين سعی کردم سخت تر حمله به نیازهای محله با مواد غذایی رایگان و رایگان فروشگاه و رایگان تئاتر و رایگان فکر می کردم. آنها معتقد جی و ران Thelin پیشگام صاحبان روانگردان فروشگاه به foresake رایگان شرکت و فقط رایگان. مغازه شد و یک سالن برای خیابان و در نهایت درگذشت اکتبر 6 با صاحبان بدهی در عشق و روشنفکر. در آن روز بزرگان تصمیم به پایان دادن به آن است.

دفن هیپ

ایده افروخته شد در جلسه پیش از آن در هفته اتفاق می افتد در خانه یک عمارت ویکتوریا درست کردن پن هندل در کلیتون خیابان که باز در پایان تابستان به خدمت به عنوان یک مرکز جامعه. ایده این بود که سه روز تشییع جنازه برای مرگ hip — یا مرگ Haight — و بسیاری از این جلسه صرف تلاش برای تعیین چه مرده بود. اما همه توافق کردند که یک مراسم تشییع جنازه یک ایده خوب بود. “این ایده از یک تعداد کمی از مردم پایین رفتن Haight خیابان آهی کشید:” Oracle ویرایشگر آلن کوهن. “ایده این نماد می رود از طریق دیوار از طریق ویندوز از طریق هوا از طریق کوه ها. از طریق رسانه ها آن را به میلیون ها نفر از مردم است.” رسانه ها میبخشد و رسانه ها با آب دهان دور.

“من قصد دارم به رانندگی کامیون در تمام طول روز” یک جوینده گفت: “و من قصد دارم به صحبت کردن با مردم است.”

“چه می خواهید بگویید و آنها را به انجام?” کسی پرسید.

“من میخوام به آنها بگویید که همه چیز خارج از کنترل است. که آنها آزاد هستید.”

و سپس کسی که خواندن تسلیم سخنرانی رئیس جوزف از Nez Perce و در این جلسه موکول شد.

بعد از جلسه من رفتم با چند تا از سخن گفتن به خانه مرده سپاسگزار که در آن نورد تندر های شوشون مرد پزشکی اقامت داشت در حالی که او بازدید Haight-Ashbury. آن است که چهار داستان ویکتوریا شهری درخشان با رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای که چسبیده به تپه در Ashbury خیابان ها و خانه های مردگان خود را همراهان و دفاتر Haight-Ashbury حقوقی سازمان است. نورد تندر نشسته بود در اطاق نشیمن.

پرده پیامبر

آن را به حال شده است برای فیروزه شیرازه و سنگین گردنبند که به او گفته بودند به او داده از او وارد Haight-Ashbury, نورد تندر را به سختی خواهد توانست مانند نگاه یک هندی, اجازه دهید به تنهایی یک دارو ، پوست خود نور است و چهره اش خرس خطوط سخت سخت آب و هوا در کشور شوشون غربی است که در غرب نوادا است. موهای خود را کوتاه است و خار پشت و او عینک لباس ساده از یک گله دار. او نرم سخن با اندکی غربی لگدمال و به بحث ساخت و او را بیشتر پرده پیامبر یکی همیشه می تواند امید دیدار.

نورد تندر که رئیس سنتی قبیله ای شورای شوشون غربی کشور آمد به سان فرانسیسکو برای پیوستن به 32 سنتی سرخپوستان بودند که در مورد به کشتی سوار در یک کاروان به دایره این کشور در اعتراض به یک لایحه در حال بررسی در کنگره که اجازه خواهد داد که سرخپوستان به قرض گرفتن پول در سرزمین خود. او معتقد است که این لایحه یک ترفند برای محروم کردن سرخپوستان از خود باقی مانده زمین.

اما تهدید واقعی از این لایحه به کنگره نورد تندر توضیح داده شده است که آن را به خطر می اندازد اراضی هوپی که همیشه دست نخورده باقی مانده. “هوپی هستند نگهبانان دین ما,” او گفت:. “به محض این که ما متوجه شدیم که مرد سفید بود و گرفتن همه چیز ما مقدس قرص پنهان شده بودند با هوپی.

“من دعا برای مردم من” او به یاد می آورد “و من تا به حال یک رویا است. من در یک وب سایت. من تو را دیدم آتش و آبی و سبز تیره در سمت. من می دانستم که آن حضور. من می دانم که عالی بودن. او با پوشش پر عقاب. او تا به حال یک منقار مانند یک عقاب و یک بدن مثل یک مرد. او گفت: به نگاه به سمت چپ. نگاه کردم و دیدم قرص سنگ با pictographs. او گفت: نگاه وجود دارد و شما در پیدا کردن پاسخ.

“چند روز بعد من در هوپی زمین و آنها را سنگ, قرص, و من آنها را بخوانید.

“آنها گفتند: در آخرین روز هوپی خواهد بود آخرین بروید. که اتفاق می افتد در حال حاضر, بنابراین ما می دانیم که زمان نزدیک است.”

این کاروان در نظر گرفته شده است به تحقق نبوت صحبت می کند که از دو ستاره در آسمان است. “برای صدها سال” نورد تندر گفت: “ستاره بزرگ به دنبال ستاره های کوچک در سراسر آسمان است. و روح بزرگ گفت: زمانی که ستاره ها, معکوس, زمان مناسب است. رخ داده است که دو ماه پیش. او همچنین گفت که ما باید بیرون رفتن و دیدار با مردم به ببینید که چه کسی درست است و چه کسی درست نیست. و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

نبوت همچنین صحبت از, تخریب, که پس از ستاره معکوس یک “کدو از خاکستر” را از آسمان سقوط از بین بردن افرادی که درست نیست. “این نوشته روی سنگ” نورد تندر گفت: “زمانی می آید که مردم را به بیابان پناه با سرخپوستان و آنها را امتحان کنید برای خرید راه خود را در, اما پول خود را خواهد شد از هیچ ارزش. ما می دانیم که درست است و چه کسی درست نیست.”

Thelin توضیح داد: این ایده از مراسم تشییع جنازه. “ما واقعا در تلاش برای خرابکاری کلمه هیپی,” او گفت:. “این واقعا دختران ما. این نه حرف ما. آن را تا به چیزی برای انجام با ما. ما می خواهم به جای ” آزاد آمریکا را در خود جای داده است.”

نورد تندر لبخند زد و سر تکان داد. “که رایگان آمریکا مدت برای تلفن های موبایل خیلی بهتر است.” “من خواسته ام چند نفر چه آنها خود را, و آنها نمی توانند جواب مرا بدهد. در حال حاضر شاید آنها می تواند به من جواب بدهد.”

پزشکی مرد نشسته روی یک میز بزرگ و یک دوجین مردم نشسته در اطراف او روی زمین. “من این را دیدم قبل از آن تا کنون اتفاق افتاده است,” او گفت:. “این است که مستقیم نبوت از خودم. من تعجب اگر مرد سفید همیشه می تواند زندگی می کنند در این کشور و خوردن مواد غذایی و هنوز هم باقی می ماند یک درهم-بیش از اروپا است. و من تو را دیدم این افراد با موهای بلند. این افراد خواهد بود که آمریکایی ها در آینده.

“چه شما در حال رفتن را از طریق همان چیزی است که ما از طریق رفته. شما فقط شروع به آموزش خود را. ما کمک به شما در هر راه ما می توانیم.”

پنهان طب مردان

“نیز وجود خواهد داشت مردم در میان شما چه کسی خواهد بود پزشکی مردان است. او را می دانم حفاظت. او آنچه در مناطق امن خواهد بود. وجود دارد یکی در میان شما در حال حاضر. او آن را نمی دانند. من به او صحبت کرد و او را از آمدن به کشور من برای یادگیری است. اما تا زمانی که شما خود را, شما می توانید به قرض گرفتن یک بار در در حالی که.

“این رفتن به خشن” او هشدار داد. “این رفتن به خشونت به خصوص در شهرستانها. روح به من گفت که برای دور ماندن از خشونت است. من فکر می کنم که ممکن است مشاوره خوب برای شما مردم است. خشونت است نه راه. چیزی قوی تر از آن است.

“در آخرین روز آنها را پرتاب همه چیز را در شما به شما از بین ببرد و این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. و در حال حاضر مردان دارو می آیند. هنگامی که این ستاره ها معکوس است که در هنگام قدرت خوب در زمان بیش از این قدرت شیطانی است. بسیاری از افراد جوان در حال تبدیل شدن به مردان دارو. بنابراین در حال حاضر شما مردم که زندگی می کنند مانند سرخپوستان شما ببینید چه چیزی شما اجازه خودتان به.

“آنها ممکن است محاکمه و زندان مردم است. آنها ممکن است همه چیز را انجام دهد چرا که آنها از ترس. اما آنها موفق نخواهد شد.”

کسی در مورد شوشون راه مواجهه با مرگ است.

“مرگ ؟” طب مرد پرسید. “اعدام وجود ندارد. اما اگر شما خودتان را بکشند شما دلگیر روح بزرگ و شما ممکن است استاد به عنوان یک worm.”

نورد تندر دختر بود که با او گفت که او در راه رفتن به Haight خیابان و خواست اگر وجود دارد هر چیزی که او می تواند برای او انجام دهد.

“من به شما بگویم یک چیز شما می توانید انجام,” او گفت:. “شما می توانید به پایین به روانگردان فروشگاه و دریافت برخی از کسانی که” ما باید به غلبه بر ” دکمه. آن خواهد شد بسیار محبوب در کشور ما است. شما می توانید آنها را به عمده فروشی?”

“آنها ممکن است برای شما” کسی گفت. “آنها باید بدانند شما.”

“پس از آن من حدس می زنم من می خواهم بهتر راه رفتن خودم.”

***

روز بعد بود که بعد از آماده سازی و کنفرانس های مطبوعاتی. من راه می رفت به روانگردان فروشگاه در اواخر بعد از ظهر به پیدا کردن رادیو فردا انتظار در پشت خط یک ایستگاه تلویزیونی محلی به مصاحبه ران Thelin در کوچک خود را در اتاق پشت مغازه. کوچک لاک پرچم آمریکا آویزان از Thelin را تازه سوراخ گوش.

تشییع جنازه اعلامیه چاپ شده بودند. آنها کوچک و سفت کارت مرز در خواندن “هیپی. در Haight Ashbury منطقه از این شهر هیپی اختصاص داده شده از رسانه های جمعی. دوستان دعوت به شرکت در خدمات ابتدا در طلوع آفتاب اکتبر 6 سال 1967 در بونا ویستا پارک.”

و وجود دارد اعلانی که بدست مردم میدهند که در ادامه در بخش “رسانه ها ایجاد هیپی خود را با گرسنه رضایت. بود کسی. مشاغل به حال برای مشاغل هیپی. مرگ هیپی پایان. به پایان رسید HIPPYEE رفته خداحافظی هه PPEEE مرگ مرگ HHIPPEE. طرد HAIGHT ASHBURY. دایره ASHBURY. رایگان مرزهای. باز اخراج کردن. شما آزاد هستید. ما رایگان هستند. نمی شود دوباره. این باور تنها در خود مجسم روح. تولد انسان آزاد است. رایگان سان فرانسیسکو. استقلال. رایگان پورنو آمریکایی است. تولد. نمی توان با یک عکس از یک عبارت است. نمی توان دستگیر شده در کلمات است. شهر ماست. شما در حال هستند. آنچه را با شما است. مرزهای پایین. سان فرانسیسکو در حال حاضر رایگان است رایگان حقیقت این است که خارج کردن.” و در پایین با توجه به نبوت اکتبر 6, 1966, روز کالیفرنیا LSD قوانین آمد به اثر اعلام استقلال مجددا اعلام کرد.

شنبه صبح کمی پنجره در متر پارکینگ بالا و پایین Haight خیابان بودند همه به رنگ سفید و وفادار جمع آوری شده قبل از طلوع آفتاب در بالای تپه در بونا ویستا پارک به استقبال خورشید است. خورشید در زمان و آنها زنگ زد زنگ و نفس عمیق و بازدم OM اولین صدا در جهان است. سپس pallbearers برداشته 15-پا تابوت پر شود با آثار مکشوفه از ران و آن را با مته سوراخ پایین تپه دراز به خیابان. آنها متوقف به زانو زدن در تقاطع Haight و Ashbury آورده و تابوت به بقیه برای لحظه ای در مقابل روانگردان فروشگاه که تا به حال نشانه های بزرگ خواندن “رایگان” در محل معروف آن ماندالا. سپس به وجد آمدیم عزاداران جاروب خیابانی در آماده سازی برای صفوف در ظهر.

در ظهر یک بنر بزرگ کشیده شد در سراسر خیابان. آن را به عنوان خوانده شده “مرگ هیپی FREEBIE تولد رایگان مرد.” (این وقایع تا به حال لقب استاد هیپی یک “freebie” در یک داستان در جمعه اما بعدا عذرخواهی کرد). تابوت انجام شد به تکدی جایی که بیشتر روزنامه ها, مهره, میوه, کوکی ها, پوستر, گل و دکمه اضافه شد به باقی می ماند. یک بنر برگزار شد تا خواندن “اخوان رایگان مردان متولد شده است.” و به صفوف آغاز شد, جمعیت سنگ خرگوش کریشنا اما به آرامی به عنوان یک نوحه.

صفوف

صفوف نقل مکان کرد به آرامی پایین تکدی به سوی پارک گلدن گیت. برای اولین بار یک لژیون از عکاسان راه رفتن به عقب و پس از آن تابوت بیش از ده تلاش pallbearers و سپس یک هیپی گذاشته روی یک برانکار برگزاری یک گل به قفسه سینه خود را و پس از آن حدود 200 عزاداران برخی در توضیح صحنه و لباس برخی از تکان دادن tambourines برخی از حمل نوزادان برخی از dodging دوربین. هنگامی که آن را به پارک صفوف تبدیل به سمت چپ در حال حاضر با یک پلیس اسکورت که کار به نظر می رسید برای حفظ صفوف ماجرا را بر روی پیاده رو. شش بلوک بعد آنها را تبدیل به سمت چپ دوباره تخلیه تابوت تا تپه شیب دار در فردریک خیابان و در بالای تپه ای آنها تبدیل دوباره ماسونی در خیابان می رود که به شدت در سراشیبی برای تکمیل دایره Haight. تابوت را برداشت تا به سرعت به عنوان آن را نقل مکان کرد و در سراشیبی عکاسان شروع به پریدن کرد به خارج شدن از راه و مرده هیپی میده به ماندن بر روی برانکارد. و سپس در نیمه راه پایین شیب دار ماسونی خیابان پیاده رو مسیر خود را مسدود شده بود.

یک کادیلاک سمت چپ شده بود پارک شده در جلوی خانه.

در زمان بارداري به خرد کردن توقف و پلیس اسکورت — تنهاست پلیس — sauntered و شروع به نوشتن یک بلیط پارکینگ.

“حرکت ماشین” کسی فریاد زد. مالک راه می رفت از خانه خارج شد و شروع به استدلال می کنند با پلیس.

“بدون هیچ زحمتی او را بعد از” آنها فریاد زد. “حرکت ماشین!”

پلیس به مرد یک بلیط و صاحب بازگشت به خانه اش. کادیلاک باقی مانده در جلوی خانه و pallbearers شدند خوراکی.

که در آن نقطه cop راضی به اجازه صفوف دور زدن ماشین در خیابان.

پایان خط

صفوف به پایان رسید که در آن شروع و در دسته ماهی تابه. هیپی روی برانکارد از مردگان برخاست به دنبال punchy و آگهی ها استفاده شد به افروختن آتش در زیر تابوت بزرگ. شعله های آتش در زمان به آن را به سرعت و رز ده پا در هوا به عنوان جمعیت را تشویق می کردند. آنها رقصید در یک دایره در اطراف سوختن تابوت و فیلمبرداران و به عنوان تابوت سوخته هم پاشیده و آتش درگذشت down, رایگان مردان شروع به جهش بیش از شعله های آتش. سپس جمعیت راضی شد با وحشت به عنوان آنها را دیدم آتش موتورهای رویکرد است.

“باقی مانده است!” کسی فریاد زد. “اجازه ندهید که آنها را قرار داده و آن را!” جمعیت مسدود آتش نشانی و سخنگویان استدلال با رئیس خود را به عنوان مردان خود را آماده شیلنگ. وقتی شیلنگ آماده شد, جمعیت جدا و تابوت ناپدید شد در یک هیولا ابر اسپری و دود سیاه. آتش در ثانیه و آتش نشانی رفت با بیل به شکستن از هم جدا سوختن باقی مانده است. چند diehards هنوز استدلال با رئیس اما عزاداران در حال حاضر شروع به سرگردان کردن.

شنبه کرونیکل reverently گزارش داد که هیپی مرده بود اما روز شنبه آنها در کسب و کار دوباره با سهمیه روزانه از کپی از Haight. بنر باقی مانده صحافی در سراسر Haight خیابان برای یک هفته به عنوان یک یادآوری و روانگردان مغازه بسته بود و سوار و پارکینگ متری تمیز سفید رنگ. اما بچه ها هنوز هم panhandled و فروش روزنامه ها و lounged در درگاه و گاه به گاه توریستی هنوز gawked از پشت قفل درهای ماشین خود را. هیچ چیز تغییر کرده بود. در آن همه چیز همان است.

اما جنگیری و ظریف است که برخی از افسردگی است که گرفتار Haight در پی تابستان عشق را به نظر می رسد رفته است. هنگامی که یک بند از 14 پلیس در نوردید Haight خیابان سهشنبه در یک روز حمله به شبکه فراری, جامعه پاسخ با قدرت و خشم و با وجود تهدیدات توسط رئیس پلیس کاهیل این حملات تکرار نمی شود. گرما بود و Haight سرد نگه داشته.

ظرف چند هفته کلید بود از بدهی و خطر و یک سری نیز حضور داشتند مزایای آورده سخاوتمندانه رزرو وجوه به خزانه درمانگاه که بازگشایی در اواخر اکتبر. راست تئاتر که رد شد یک رقص مجوز توسط همیشه در حال اذیت و آزار شهرستان برگزار شد بزرگ “کلاس های رقص” (که برای آن مجوز مورد نیاز نیست) به همراهی مرده سپاسگزار. و ماشين شد ارائه رایگان گوشت به کمون و توزیع 5000 نسخه از 20 صفحه رایگان مجله نام رایگان شهرستان.

آزاد شهر

بزرگان در حال حاضر بندر امیدوار است که در سان فرانسیسکو واقع تبدیل به یک “آزاد شهر”. اگر هر شهرستان می تواند, می تواند, اما باید آن را متولد ساخته شده است. هیپی ساخته شده بود اما جامعه به نام Haight-Ashbury متولد شد و آن را یک تولد — تکاملی آزمایش و تجربه است. زیبا بود من گفته در عصر طلایی بشر بود-که در آن از خواب بیدار شد رسانه ها به ارزش کپی دروغ بکر در ضلع جنوبی پارک گلدن گیت. “شما اینجا یک سال پیش است ؟” مردم بپرسید. اگر شما, سپس شما می دانید.

اما پس از آن متقاضیان آمد کلا و ترغیب رسانه ها. “آنها را به Haight” یک اعلانی که بدست مردم میدهند مربوط “با یک نیاز بزرگ و گرسنگی برای یک جامعه است. بسیاری از مایل به آن تعلق با شناسایی جنبه های سطحی از آنچه “هیپی” بود. آنها نمی رها کردن بلکه تغییر نقش.

“به عنوان یک نتیجه تن از Haight-Ashbury تغییر کرده است. با بسیاری از مردم در انتظار به تغذیه می شود و قرار مسن تر جامعه تلاش خود را به انجام برسانند نیاز دارد. به جای درخواست از آنها برای انجام چیزی که خود جامعه سعی کردم به آنها را به آنچه آنها آمد. جامعه سعی کردم به چیزی نبود.

“اوایل اعضا سعی در نجات جامعه و به عنوان یک نتیجه از آن شروع به مردن. آن شروع به مردن چرا که در تلاش برای نجات این افراد از دست رفته خود را. بدون فرد خودشان جامعه شروع به تبدیل شدن به یک پوسته با کمی درون; برای حفظ جامعه احساس جلسات جایگزین روابط و سازمان جایگزین جامعه است.

“تا پایان تابستان ما بودند تشکیل سازمان ها برای صرفه جویی در چیزی که دیگر وجود داشته است. جامعه خلاق است و صرفه جویی در تنها برگزاری یک عمل است. از جان گذشته چسبیده ما از دست داده است.”

آنها را از دست داده اما آنها آموخته است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de