مادرید (ایسنا) – بازگشت دانش آموزان به مدرسه در برخی از مناطق از اسپانیا در روز دوشنبه و کاباره ها باز در دیگران در کاهش بیشتر از این کشور coronavirus مستند.

کارگران محل دوربین در یک قطب برای نظارت بر ظرفیت مردم در برکلنتا ساحل به عنوان یک مرد پخش, والیبال, به عنوان برخی از استان های اسپانیا مجاز به سهولت مستند محدودیت در طول فاز, دو, در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بارسلونا, اسپانیا, ژوئن 8 سال 2020 است. رویترز/Nacho Doce

اسپانیا که دچار یکی از بدترین COVID-19 شیوع اعمال سخت سلول اقدامات در ماه مارس بوده ولی به تدریج بازگشایی آن سخت-آمار اقتصاد پس ممکن است با مناطق مختلف پیشرفت در سرعت های مختلف.

برخی مدارس در پایتخت مادرید بازگشایی اولیه دانش آموزان در روز دوشنبه و سالمندان آماده شدن برای دانشگاه-آزمون ورودی باز خواهد گشت در روز سه شنبه. دیگر مناطق در حال اجازه دادن به گروه های سنی مختلف به بازگشت.

کودکان در سراسر کشور اعطا شد حق به خارج از بازی در هر زمان از روز ارائه برخی از امداد رسانی پس از ماه را صرف در داخل خانه. یک مطالعه اخیر نشان داد نزدیک به یک ششم کودکان احساس افسرده به طور منظم در طول بحران.

کاباره ها بازگشایی در بسیاری از کشور اسپانیا, هر چند به طور گسترده ای مسخره ممنوعیت رقص به اجرا گذاشته خواهد شد برای جلوگیری از عفونت.

گاوبازی نیز مجاز است, اما با حضور در پوش 400, “corridas” مالی عملی در حال حاضر.

“ما نیاز مخاطبان از 1500 نفر به این کار گفت:” خاویر گومز و عضو هیئت مدیره یک گاوبازی اتحادیه.

صاحبان نوار در مادرید نیز در حال آماده شدن برای بازگشایی به عنوان محدودیت در داخل صندلی برداشته شد. قبلی قوانین محدود مشتریان به نیمه پر, هوای آزاد, تراس.

اما تنها با سه نقاط در فضای باز قابل استفاده در گاو-مضمون مادرید, نوار, Cesar آلونسو قادر اعداد را کار می کنند.

“من نمی توانم rehire هر یک از کارکنان من فقط برای سه جدول” او به رویترز گفت. “ما امیدواریم که در هفته آینده برای باز کردن برای دوستان و مشتریان ما.”

روزانه عفونت و مرگ و میر ناشی از کروناویروس یک روز پس از اوج خود در اوایل ماه آوریل است اما تجهیزات پزشکی در تامین کوتاه مدت. یک trainload کالا از چین انتظار می رود که برای رسیدن به پایان ماه ژوئن است.

گزارش Inti Landauro پائولا Luelmo, Belén کررنو و ناتان آلن; ویرایش توسط تیموتی میراث

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de