در پشت صحنه اسکار: ‘گاو خشمگین” و گاو خشمگین

مارس 8, 1981

اوایل بهار آنها فرود بر هالیوود مانند برف در تبت: تولید کنندگان با فیلم های ترسناک برای فشار به studios, لاغر نویسندگان با فیلمنامه برای فروختن به تولید کنندگان فشار عوامل خارجی مطبوعات, بیکار, بازیگران, طرفداران از سراسر جهان که می خواهند به غلتیدن در زرق و برق آن را تمام و اسکار نامزد. آنهایی که خوش شانس ماندن در Chateau Marmont است که به عنوان نزدیک به تمدن به عنوان شما می توانید در یک شهر که در آن هیچ چیز را به تمدن. از یک قلعه پنجره شما می توانید مرکز یوگا در غروب آفتاب بلوار مشروب قفل شواب مبارزه با مواد مخدر را از فروشگاه لانا ترنر شهرت و ماموت بیلبورد تبلیغاتی نهایی جنگ.

John Hurt از مرد فیل ثبت شده است در این قلعه به عنوان گاو خشمگین مشروط. رابرت دنیرو یک دور در پنت هاوس, Joe Pesci اشغال پنجم-طبقه سوئیت و مارتین اسکورسیزی به اجاره خانههای ییلاقی در نزدیکی استخر به عنوان یک اتاق که در آن او ابتدائی بازیگران برای پادشاه کمدی (دنیرو و جری لوئیس ستاره خواهد شد).

سنت آن است که در 5 بعد از ظهر در شب اسکار در حالی که خورشید هنوز هم درخشان در آزادراه آنهایی که خوش شانس فرود Marmont را فرش راه پله در هزار-دلار tuxes و لباس شب. آنها تکیه بر علیه عجیب و غریب نرده در لابی ساخت نور گفتگو در حالی که جویدن ناخن های خود را به لایه شاخی. ناشناس ادم سفیه و احمق چتری از “هورا برای هالیوود” در بلدوین. لیموزینها می رسند. و در یک پف از نامزد ها را به دوروتی چندلر غرفه که در آن سرنوشت خود را نشان داد در تلویزیون ملی.

“پس از ترک ما آرامترین شب سال می گوید:” Marmont مدیر سام Heigman. “اما زمانی که آنها بازگشت در نیمه شب کلید چراغ مانند یک درخت کریسمس”

•••

آن است که سه روز قبل از مراسم. Joe Pesci کوتاه کرکی و موهای نیویورک بازیگر که نامزد دریافت جایزه برای حمایت از دنیرو در گاو خشمگین, بی سر و صدا جویدن ناخن های خود را در حالی که نشسته بر روی یک تکه مور مقطعی در شتو suite. اگر چه Pesci را روی عملکرد پر است از صدا و خشم offscreen او خجالتی و ساکت. او می گوید که امضا شد برای گاو نر پس از او داده بود تا بازیگری. او مشغول به کار در یک رستوران که پیر رفیق رابرت دنیرو به او گفت که او فکر کردم که او مرد مناسب برای بازی او در این فیلم است.

Pesci مطمئن نیست در مورد مکانیک پشت نامزدی خود را. “هیچ کس گفت: هر چیزی به طور مستقیم اما من فکر می کنم آن زمانی آغاز شد که چارلز چمپلن از لس آنجلس تایمز به حال چیزهای خوبی برای گفتن در مورد عملکرد من. پس از آن ایالات هنرمندان در زمان تبلیغات هر چند روز در هالیوود گزارشگر.”

چگونه او پیدا کردن او نامزد ؟ “من فقط آن را شنیده ام در رادیو و تلویزیون در حالی که من رانندگی ماشین من,” او می گوید. “سپس چند روز بعد من یک تلگراف از مارتی اسکورسیزی آرزوی من تبریک می گویم.”

حمایت از نامزد اسکار می تواند مرگ را به بازیگران. آن را به عنوان شناخته شده Mercedes McCambridge سندرم; به جای اینکه یک قدم تا این مرحله به هیچ جا. Pesci دریافت چند ارائه می دهد پس از نامزدی خود را اما اکثر آنها برای نقش در تلویزیون و فیلم. او علاقه مند نبود. قبل از گاو خشمگیناو را گرفته اند تبلیغات اما تلویزیون او احساس می کند که 10 گام به عقب. او می خواهم به جای صبر کنید تا خوب دیگر فیلم بخش می آید همراه است.

سه هفته پیش Pesci آمد به کالیفرنیا برای دیدن از یک دوست دریافت برخی از خورشید بازی گلف و فقط اویختن. پس از آن ایالات هنرمندان منتقل شد او را به Chateau Marmont. آنها در حال پرداخت اجاره خود را برای یک هفته اما او تمایلی به صحبت کردن تصویر. او به خصوص نمی خواهم این ایده از ترجمه گاو خشمگین در تلویزیون.

“من یک تحریکی شخص” او می گوید: بین کوتاه مکالمات تلفنی با اسکورسیزی و دنیرو. “من نمی تواند انجام flips یک به مدت شش ماه به خاطر من نامزد شده است. من با اسکار و من افتخار می کنم به, افتخار, اما من هنوز هم نمی تواند کمک کند احساس که آنها ساخته شده است یک اشتباه بزرگ است.”

شد Pesci آماده سازی خود را برای ضربه عاطفی از شب اسکار? بله. با فکر کردن در مورد آن است. باید او برنده او می گوید: “من نه یک سخنرانی. من می خواهم به فکر می کنم بسیاری از چیزهای خوب برای گفتن به بسیاری از مردم خوب. آنچه که من احتمالا می خواهید انجام دهید این است که صحبت کردن با بازیگران که هرگز دریافت به رسمیت شناختن و می گویند چیزی الهام بخش برای آنها. من می خواهم به آن را می گویند بدون اینکه چشمگیر است.”

Joe Pesci از دست داد به Timothy Hutton به دست آورد که برای مردم عادی. او نمی باید یک فرصت نیست چشمگیر می شود.

•••

هیچ کس شلوغ glitzier, sillier, stodgier یا بیشتر صمیمانه از خانم رونا. او اد کخ از بلوغ ژاپنی, قدیمی های پوپولیستی این اخلاق بچه به بچه. او ساختگی است. او واقعی است. او برای تلفن های موبایل.

“در حال حاضر کارول” پرسید: خانم رنا در تلویزیون صبح روز بعد از کارول برنت برنده او افترا کت و شلوار در برابر National Enquirer. “وجود دارد تا کنون هر زمان که کت و شلوار تاثیر ارتباط خود را با شوهر?”

“نه رونا” پاسخ خانم کارول حتی بیشتر صمیمانه. “جو همواره بسیار حمایت شده است.”

برنت پیروزی تقسیم هالیوود است. داروخانه کابوی ها در شواب را احساس منصفه مستعد شد به نفرت Enquirerاگر شما زندگی می کنند در هالیوود شما رو به. شاید Enquirer مجازات شد بیش از حد به شدت اما به قول مدیر آرتور هیلر (او و عشق در فاکس), “آنها ناعادلانه بدخیم بسیاری از مشاهیر خوشحالم برنت در پاسخ و میلیون-شش.”

در عین حال یکی نمی تواند کمک کند تعجب اگر همبستگی وجود دارد برنت کت و شلوار در این ریگان محافظه کار دوره و بی حد و حصر پرونده های حقوقی برقرار برابر محرمانه مجله در طول دوران مک کارتی. ده مشهور لباس در حال انتظار در برابر Enquirer. The L. A. Times گزارش “ممکن است حتی مصمم تر تلاش تلخیص به دفاع از خود در برابر آنها.”

برنت پیروزی زدم اسکار از اخبار آخر هفته قبل از برنامه تلویزیونی. این بحث از هالیوود است.

•••

بنابراین مقدار تنش بسیار هیجان بسیار فعالیت در اسکار هفته. بازدید در اینجا این است که مانند گذراندن یک روز در حمام. ایالات هنرمندان دعوت مطبوعات برای پاسخگویی به آن “ستاره جدید در شهر” خانم Frisby انیمیشن موش قهرمان یک ویژگی ظهر فانتزی شرکت در تولید. ام جی ام باز می شود آن شهر گیتس به روزنامه نگاران و و sneaks صحنه از سکه از بهشت (Christopher Walken انجام bump-و-سخت کار کردن نوار برنادت پیترز تکان دادن او ninotchkas در Steve Martin, چهره, Steve Martin, رقص فوق العاده خوبی برای یک comedian), به دنبال یک ناهار در مرحله صدا (lox میگو, توت فرنگی کیک پنیر و مقاله نویس هارون طلا) به دنبال یک مجموعه دیدار (هربرت راس کارگردانی استیو و برنادت در یک ماکت از فرد و زنجبیل را “اجازه دهید در این صورت موسیقی و رقص شماره)”.

Filmex برای باز کردن با اطلس شهرهای بازار فیلم آمریکا در وست وود هتل مارکی شده است در حال اجرا برای یک هفته و مبلغینی صنفی به یک ناهار در بورلی هیلتون (مرغ سرخ شده در کنسرو آناناس و کلم بروکلی, بریتنی, روزنامه رنه Furst) در آن Mary Crosby, Ron Howard, John Houseman, ناتالی وود و لیندا واژگون شدن حال “نمایشگری” جوایز. گلدی هاون می شود یکی به عنوان “تصویر متحرک شومن سال” جنسیتی به عنوان بی حس گلدی را فمینیستی آگاهی است. جمع آوری قبل از جوایز اسکار است که اثر بر روی رای دهندگان آکادمی, اما هیچ کس انتظار گلدی را به نفع خود به صورت خصوصی بنیامین. و او نمی کند.

رای دهندگان آکادمی در حال حساسیت و lobotomized تجارت کاغذ تبلیغات: اسکار, برندگان در نظر گرفته کمتر از این مقدار پول یک استودیو را صرف وصل کردن آنچه در آن هل دادن. برادران وارنر می توانید از حدود 20 خبرنگار هالیوود تبلیغات بین کریسمس و شب اسکار در تمجید گلدی برای خصوصی بنیامین (تبلیغات بدون شک کمک به او یک نامزدی) اما جهانی را بالا آنها را با 30 نقطه Sissy Spacek در Coal miner’s Daughter (کاملا جدید اسکار مبارزات انتخاباتی آگهی نصب شده بود). عمده توجه این است که یک استودیو سرمایه گذاری در پروژه های آینده برای نامزد. مردیا بچه زن صفت است که در حال حاضر حلقه Raggedy مرد برای جهانی که استودیو احساس می کند می تواند به عنوان بزرگ به عنوان Coal miner’s Daughter.

اگر بازیگر نمی کند بازی با توپ استودیو او فراموش شده در اسکار زمان. Barry Miller کردم بهترین بررسی برای شهرت و باید رانده شده اند برای حمایت از نامزدی. او بد دهن فیلم است. MGM نمی اعتیاد به مواد مخدره میلر در هر یک از شهرت‘s بی حد و حصر تجارت کاغذ تبلیغات; دو سال پیش پارامونت در زمان لاشی سه خبرنگار هالیوود تبلیغات ترویج سوزان ساراندون در شاه کولی ها. سوزان احساس او رول: این بود که او بهترین لحظه است. اما پارامونت بود هل دادن شرکت ستاره اریک رابرتز به عنوان تراولتا از آینده است. سوزان خریداری یک زن و شوهر از تبلیغات خود پول. نه او و نه رابرتز نامزد دریافت جایزه بود و رابرتز فیلم حرفه ای به حرکت آمد. (جالب اینجاست که اولین فیلم پس از شاه کولی ها است Raggedy مردو کلمه است که او عالی است.)

در مبلغینی صنفی ناهار جهانی اجرایی توضیح می دهد که “آن را به همه خدایان است. ما می توانید تنها با فشار یک کمی.” او فکر می کند رای دهندگان آکادمی ممکن است را انتخاب کنید اوا لو Gallienne برای قیامت به خاطر او و او خطوط مانند “اگر ما تنها می تواند عاشق یکدیگر راه ما می گویند که ما انجام دهد.” اگر توسط برخی از fluke, Ellen Burstyn برنده برای قیامت (او نمی کند) جایزه اسکار خود را به ارمغان بیاورد جمعیت در. علاقمندان به سینما عشق ورزیدن قیامتاو می گوید: اما این مشکل در تمام طول شده است آنها را به آن را ببینید.

“هر آنچه در آن ارزش هر بدبینی اسکار نمادی از رمز و راز و زرق و برق هالیوود” اعلام کامیل لین, جهانی, تبلیغات مدیر. “برای کسانی از ما در کسب و کار ما این است که یکی از افراطیت و لحظه ای از شکوه و عظمت.”

•••

اسکار به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. به صاحب طوطی آبی در غرب هالیوود آن را اجاره شش پا صفحه نمایش و گوش دادن به مشتریان تعجب می کنم اگر انجی تا به حال یک چهره بلند و به همین دلیل دخترانه دریافت نمی کند آرایشگاه خوب. به نمایش طراح در Ah مردان در سانتا مونیکا بلوار آن یک پنجره با یک گاو خشمگین پوستر و یک مانکن در شورت پاچه. به Swifty لازار این میزبانی در عین حال یکی دیگر از ستاره نکردم باش طبقه بالا در اغذیه فروشی و مشروب فروشی. به ویلیام موریس عامل فوق العاده جوآن Hyler, “شب اسکار است فقط یکی دیگر از کسب و کار شب اما یک مراسم.”

این است Hyler دوم شب اسکار. در سال 1975 او نشسته در کنار یک نامزد “بود که drunker از چیزی که من تا کنون دیده ام. من صرف تمام شب نگرانی که آیا او می خواهم پرتاب در من جدید Halston.”

Hyler تاریخ این سال است مشتری Peter o’toole, نامزد این مرد شیرین کاری. او معتقد است که یک نامزدی جدا یک بازیگر از همسالان خود. آن را معتبر, البته, اما شما همچنین می توانید یک نوازنده قیمت: با برخی از بازیگران مثل دنیرو و رابرت دووال نامزد خواهد تحکیم آنچه که آنها در حال حاضر درآمد. Mary Steenburgen ارزش باید شود چرا که او جدید و جوان و در آستانه تبدیل شدن به یک ستاره سینما.

“پیتر اوتول نامزدی را می سازد هالیوود خوشحال به او دوباره. پیتر رفته بیش از حد بلند: او یک استعداد است. متاسفانه شما رو به نگه داشتن یاد آنها. هالیوود یک شهر با یک حافظه بسیار کوتاه می گوید:” Hyler که مشتریان شامل پتی دیویس. رئیس جمهور را انجام داده است بسیار موثر خواندن برای یک بخش در اسکورسیزی پادشاه کمدیاست و قرار بود در مخاطبان در اسکار نشان می دهد.

•••

صبح روز دوشنبه, مارس 30 بعد از اسکار در حال برنامه ریزی. لباس مخصوص مهمانی رسمی مرکز در بلوار غروب آفتاب شبیه ممی کلش را فاحشه خانه در گوام در طول جنگ جهانی IL نر مشتریان خط خارج. همه آنها نگاه مضطرب است. داخل آنها اندازه گیری شد. آنها در چنگال 50 دلار برای یک روز لباس رسمی اجاره. این قیمت شامل خاتم.

در دوروتی چندلر غرفه حقه ها پر شده است. پخش است و هنوز چهار ساعت به دور است. طرفداران جوان هستند. بسیاری از آورده اند و کیسه خواب و پتو و مواد غذایی و قابل حمل مجموعه های تلویزیونی. گرگ ایکن., 21 ساله از دل مار وارد 36 ساعت پیش شده است و خواب بر روی نیمکت و با استفاده از امکانات حمام در نزدیکی یک ایستگاه سرویس. هفت زنان از سن دیگو, وارد, بعد از ظهر, قبل و منتظر خارج از مرحله درب برای دیدن ستاره ها می آیند به تمرین. Sissy Spacek واقعی خوب بود. دونالد ساترلند عینک کفش قرمز. پیتر اوتول نگاه خسته و فرسوده. Lily Tomlin امضا امضا. Diana Ross بود, بی ادب, Angie Dickinson پرسید: “آیا شما را از Enquirer?”, رابرت ردفورد با عجله در را با سر خود را پایین. “شما می توانید شرط می بندم ما نمی اسکی خود را تسلیم می گوید:” دن از سن دیگو گروه “و ما به یاد داشته باشید رفتار خود را هنگامی که ما از دیدن فیلم های خود را.”

این یک گناه,,,,, خوب, روحیه, پیک نیک — بیشتر Woodstock از بعد از ملخ. چند طرفداران حمل پوستر: “ما شما را دوست داریم جین فوندا.” “هورا برای مردیا بچه زن صفت.” “چرا Madeline Kahn نامزد ؟” whines یک bobby-soxer. “از آنجا که او را سزاوار نیست به” جرقه بزند یک ریزه-bopper.

هر کس نظر.

در شواب را به بازدید از خبرنگار می پرسد باربارا صندوقدار اگر داروخانه رفته اسکار دیوانه امروز.

“نه رفته رونالد ریگان دیوانه است.” او تصمیم گرفت تا در فرد ظاهر می شود به جای در ، “نه. او در واشنگتن یک ساعت پیش.”

•••

تلویزیون صدا کردن از هر اتاق در Chateau Marmont. ریگان در عمل جراحی است. جیم بردی نزدیک مرگ. مورین ریگان خشمگین است. مایکل ریگان غمگین است. دن و نه در اشک. این کشور رفته دیوانه. جهان در مورد به سقوط. دوباره.

تلفن حلقه ها: Joan Hyler را به وزیر می گویند که آنها فقط بدست کلمه از آکادمی که اسکار شده اند به تعویق افتاد تا فردا. مرلین بک می رود در ABC News به توضیح است که اسکار توپ برای برنامه ریزی بورلی هیلتون در حال حاضر درگیری با بسته شدن شب ضیافت از بازار فیلم آمریکا روز سه شنبه — سالن غذا خوری و گل ها رو به یک معضل عمده و آرایشگران در بورلی هیلز در حال رفتن دیوانه است. بعد مطبوعات عامل که برنامه ریزی یک مهمانی خصوصی برای 50, تلفن شکایت که او نمی تواند همه جا که quiche به فریزر بنابراین او را به یک ریگان-سازمان دیده بان حزب به جای. یک روزنامه نگار از ایالات هنرمندان خواستار توضیح داد که او با داشتن یک زمان وحشتناک تغییر زمان لیموزینها: در شتو جلوی میز مدیر فریاد “من در مشکل. من نمی خواهد که اتاق را برای فردا.” یک بازیگر در لابی (نه نامزد) شگفتی اگر ترور در نظر گرفته شده است یک عمل از خدا و اگر لباس مخصوص مهمانی رسمی مرکز شارژ خواهد شد او یک روز دیگر را اجاره.

نامزد اسکار Mary Steenburgen, تماس بیش از حد. او احساس “واقعی آشفته.” مریم و شوهرش, مالکوم مک داول, تصمیم گرفته اند به تماشای تلویزیون و غذا خوردن در. “من خوشحالم که آنها لغو شده نشان می دهد,” او می گوید. “نامناسب است که نوازندگان دریافت جوایز امشب. در حال حاضر من احساس می کنم یک معامله بزرگ از خشم در مورد عدم کنترل اسلحه در این کشور است. مانند هر کس دیگری من احساس واقعی غم انگیز است.”

•••

سه شنبه. تم سیاست ترور افراد مشهور و فیلم هرگز به طور چشمگیری قابل مشاهده از پشت صحنه در شب اسکار. یک بلوک دور از دوروتی چندلر غرفه یک تیم ملی بمب کامیون blares راه خود را به سوی میدان جنگ. امنیت شده است پا است. معمولا 200 پاسداران در انجام وظیفه هستند. در این سال 350 پلیس کلانتر نمایندگان و خصوصی plainclothesmen گشت داخل و خارج از سالن. بازیگران بسیاری را به همراه خود به خود گرفتهاست. Richard Pryor است که همیشه در انگشت شست را در رسیدن به خود مرد کوه دین.

یک ساعت قبل از نشان دادن کلمه فیلتر به مطبوعات در مورد جان Hinckley نامه به جودی فاستر از جمله آخر یکی نیست از طریق پست اعتراف خود عشق نا فرجام و بیان “وجود قطعی امکان که من کشته خواهد شد در تلاش برای به دست آوردن ریگان.” واکنش فوری است زندگی تقلید هنر: راننده تاکسی با Hinckley بازی دنیرو منهای مارتی اسکورسیزی جهت. به خصوص در هالیوود این نوع از اخبار upstages اسکار.

هر سال قبل از اسکار نشان می دهد روزانه انواع نویس ارتش Archerd استقبال افراد مشهور واردان و آنها را می کشد تا به یک مرحله موقت زیر حقه. او در مبادلات بحث کوچک با سنگین نامزد به عنوان به خوبی به عنوان ستاره های دیروز مثل Cesar Romero and Gale Sondergaard. آنها موج در طرفداران (Angie Dickinson: “با تشکر از شما برای بودن بیمار”) و طرفداران به نوبه خود موج برگشت و فریاد خود را تایید. هاون, Burstyn, Spacek, مور, دووال ردفورد اما هیچ دنیرو یا اسکورسیزی. خواهد آنها شرکت کنم ؟ همانطور که معلوم شد آنها هم وارد ساعت اولیه یا مخفیانه در یک طرف درب.

از حاشیه یک جمع که اسکار امر برای کسانی که از دادن و گرفتن جوایز, خود, خانواده, لس آنجلس جامعه تا و استودیو مدیران. آن است که یک جشن صنعت. ستاره در بی اعتباری این سال مانند Barbra Streisand, Raquel Welch, و, Al Pacino, دور ماندن. بازیگران در مجموعه تلویزیونی به نظر می رسد با لیموزین-load. Bleacher نوزادان دانستن خود و تلویزیون نام, اما نمی دانم نام

در 7 p. m. مطبوعات مجاز به ورود به صحنه منطقه. ما از شنیدن ریگان نوار ویدئویی استقبال از سخنرانی در حالی که 200 ما صبر برای تنهاست آسانسور که دارای 10. اتاق مطبوعات است که کافکا تفسیر بابی کوتاه: مردان در دم و زنان در لباسهای ابریشمی ضرب و شتم از کپی بر روی 50 ساله Remingtons در وقفه ردیف از نوعی ماده پلاستیکی جداول. چهار 19-inch TV مجموعه برنامه تلویزیونی نشان می دهد, و روابط عمومی زن نگه می دارد آهنگ از برندگان در رتبه بندی راه ناتان دیترویت را در بچه ها و عروسک ها. در تلویزیون و رسانه های اتاق خانم رونا اشغال ردیف جلو فضایی (به Jack Lemmon: “آیا شما هر گونه مشاوره به Timothy Hutton?” “را Rona مبارک می گوید:” ماری تایلر مور به Lemmon. “به تیم مشاوره”). در اتاق عکاس ران Gallela منجر به یک تیپ از معتبر paparazzi (رایگان-lancers درمان می شوند مثل خاک و حفظ همان فاصله به عنوان طرفداران) همه آوردن خود چشم انداز منحصر به فرد به همان عکس.

تا به حال خدا را با توجه به هر چهار روزنامه نگار چشم و گوش ما می خواهم به تماشای مراسم اسکار بر روی مانیتور صفحه نمایش در همان زمان ما عکس یا مصاحبه یک مجموعه کاملا متفاوت از مشاهیر. در عوض ما باید انتخابی. Nastassia Kinski و Sigourney Weaver در فرد gorgeously برنده بیش از بهترین کوتاه موضوع ارائه بر روی لوله.

تنها برندگان جایزه و مجریان را از صحنه دور است. بازنده ها در امان خجالت. Sissy Spacek تنها به دو پشت صحنه حضور داشتن doled جایزه برای هنر جهت و سپس برنده یکی خودش را برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن. مردیا بچه زن صفت می گوید: او را رها جوایز بیش از او نیست در یک جشن, خلق و خوی.

چرا که زرق و برق را انتخاب کنید از, کمتر برندگان جایزه نادیده گرفته می شوند به طور کامل در حالی که خود مجریان در حال ستایش و مصاحبه به مرگ است. Lily Tomlin به نظر می رسد در اتاق مطبوعات با برنده ویژه نوری, اثرات, اما او به عنوان ممکن است کاهش باور نکردنی زن در سینک آشپزخانه. لیلی شگفتی که چرا آکادمی نشده بود junked از ریگان ، “آنها باید ساخته شده جدید در یکی از بیمارستان. که می شده اند بی حد و حصر برای مردم است.”

برخی از خبرنگاران گراز ستاره. Radie هریس از هالیوود گزارشگر آغوش Tomlin. پیتر اوتول بوسه Radie. شرلی Eder از مطبوعات آزاد دیترویت می پرسد Lesley-Anne Down اگر او می توانید از برچسب های در داخل لباس خود را — و می کند. خواهد Tusher از انواع yells “این عادلانه نیست برای دیگران اگر ستاره ها تنها صحبت کردن با دوستان خود را در رسانه ها” که فرمان روزنامه نگار دیگر به فریاد زدن “آنها فقط باید به دوستان خود صحبت کنید.” (Tusher ماندگار ترین مصاحبه و می پرسد ترین پوچ سوالات. Radie و شرلی می خواهند او را بکشند.)

چگونه هر یک از افراد مشهور است که تحت درمان بستگی دارد که چگونه او درک شده است ، Mary Steenburgen خوشحال با حمایت از جایزه Melvin and Howardاست ملاقات با محبت. Diana Ross با goggle-eyed هیبت. لیلین با احترام.

بهترین فیلمنامه برنده بو (Melvin and Howard) گلدمن چت با مطبوعات که ناگهان کسی می گوید: “آن را نگه دارید.” بیست newsmen به نوبه خود پشت خود را در گلدمن به تماشای رابرت ردفورد ارائه سخنرانی پذیرش خود را برای بهترین کارگردانی (مردم عادی). آنها هرگز بازگشت به گلدمن.

ردفورد تولید یک احساس یا بالاتر از آن و یا در زیر آن همه است و نه یک مورد علاقه در مطبوعات ، او دودی هوش اما پاسخ های خود به سوالات مبهم است. او اصرار دارد او هرگز در عمل و مستقیم همان فیلم است. او derides هالیوود برای “روند کنونی به سوی آتش بازی” و می گوید او می خواهد به صمیمی تر فیلم که مقابله با احساسات و شرایط اجتماعی.

وجود دارد چیزی در مورد ردفورد — این blondness این خنکی خوب به نظر می رسد همه چیز را که نوشته شده در مورد قبل است که باید به عنوان بی دست و پا برای او به عنوان آن را برای فرد در برخورد با او. او باعث می شود شما احساس می کنید کمی کثیف. هیچ کس می پرسد او را به صحبت کردن در مورد ترور و یا اظهار نظر در مورد جانی کارسون کرک مورد Fort Apache, Charlie Chanو کروز (“آن را یک سال بد بود اگر شما یک گی چینی از برانکس”) و یا در مورد کارسون نظرات در ریگان کاهش در هنرهای بودجه و یا در مورد برنت National Enquirer تصمیم گیری است. بنابراین شما جهت بحث و مردم عادی.

از سوی دیگر رابرت دنیرو است که به شدت خجالتی است. او به ندرت مصاحبه می. مطبوعات حداقل در نیویورک — احترام او و برگ او به تنهایی. ردفورد به کارگردانی و مردم عادی اما دنیرو است که مردم عادی و چه شده است باید یکی از لذت بخش ترین شب زندگی خود را تبدیل به یک کابوس.

زمانی که او خود را می پذیرد اسکار برای گاو خشمگین, De Niro نتیجه گیری سخنان خود با اذعان “وحشتناک چیزهایی که در جهان اتفاق افتاده.” سپس او طول می کشد یک نفس عمیق چنگال جایزه خود و باعث می شود پشت صحنه راند. در این عکس اتاق ران Gallela می پرسد او را به نگه داشتن یک عکس از خود را به عنوان جیک لا Motta نزدیک به چهره اش. این است که دنیرو سبک اما او مطابق با خجالت. او وارد رسانه های چاپی اتاق به عنوان Sissy Spacek است که در حال مصاحبه و به عنوان دیده که ممکن است گوش به جوشان دخترانه انصراف نقل قول مانند “من تا به حال طولانی ترین دوران جوانی شناخته شده برای انسان یا جانور.”

سپس او با جوخه آتش. به دلیل فاصله خود را با newsmen وجود دارد, “سلام, باب, بوسه, تبریک, kiddo.” تشریفات توزیع با فورا. موضوع ترور.

کسی می پرسد او را به اظهار نظر در مورد این گزارش که Hinckley استفاده کرده دنیرو را در راننده تاکسی به عنوان یک مدل برای خود طرفه ارتباط با جودی فاستر.

“که کاملا متفاوت از چیزی است که اتفاق افتاده است” او mutters. “این یک سوال لود شده.” دنیرو چشم دارت در اطراف اتاق اجتناب از چشم روزنامه نگاران. ضعف لبخند او تا به حال ارائه شده در بدو ورود ناپدید شده است. بنابراین هر صورت ظاهر از شادی. او وحشت زده به نظر می رسد.

“این یک سوال من نمی خواهم به خواسته می شود. آن را سخت برای پاسخ به چیزی شبیه به آن. این یک فرض است. این است نه آنچه در آن است.”

اما آیا این’true که … اما نمی CBS گزارش که … اما نمی Hinckley می گویند که …

پیرانا زمان.

دنیرو مومبلس “من گفت: آنچه که من تا به حال به می گویند که من قبول جایزه. شما واقعا همه بسیار خوب اما من باید برم.”

و دنیرو می رود. او را دور می زند اتاق تلویزیون. او در امان واجب محتوای احساسی سوال توسط خانم رونا. او پرش بورلی هیلتون توپ و سر راست برای پنت هاوس در Chateau Marmont.

در نیمه شب قلعه را کلید چراغ مانند یک درخت کریسمس. دنیرو نیست تماس گرفتن.

شب اسکار است. ■

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de