روز چهارشنبه در بغداد دنبال کرد تا با دمای 124 درجه دوم آن بالاترین درجه حرارت ثبت شده. روز دوشنبه آن رسیده بود 123 درجه است.

فلج کننده گرما مجبور بسیاری از ساکنان در داخل خانه و فروشندگان خیابانی به حال به دنبال هر سایه آنها می تواند پیدا کنید. با دولت به شبکه برق شکست بسیاری از خانواده ها بودند که با تکیه بر ژنراتور به قدرت یخچال, طرفداران و یا تهویه مطبوع واحدهای ماشین آلات اضافه کردن یک گلویی همهمه به شهرستان را در حال حاضر-پر سر و صدا در خیابان.

دو تن به ضرب گلوله کشته شدند توسط نیروهای امنیتی روز شنبه در جریان تظاهرات در بیش از یک کمبود برق و خدمات اساسی میان heatwave.

در نزدیکی لبنان که در آن یک کشور, برق, بحران چپ این کشور با کمتر از سه ساعت از دولت ارائه شده برق در هر روز هزینه یک ژنراتور دو برابر شده بود ترک بسیاری از خانواده ها برای رفتن بدون.

آب و هوا سوابق کارشناس Maximiliano Herrera توییتی که یک محل در حدود 30 مایلی شرق بیروت ثبت نام لبنان بالاترین درجه حرارت ثبت شده سه شنبه 113.7 درجه (45.4 سانتیگراد) در حالی که مکان های اضافی در عراق و عربستان سعودی نیز رکورد.

هررا افزود که در روز چهارشنبه, دمشق, سوریه, شهرستان پایتخت بستن آن گرمترین دمای ثبت شده طی 114.8 درجه (46 سانتیگراد).

بیشتر نزدیک به رکورد درجه حرارت در 120 را به احتمال زیاد روز شنبه در داخل و اطراف بغداد قبل از اعتدال اندکی جمعه. اوج به دور از این هفته به آخر هفته باید سقوط به بالا 110s.

برای مقایسه داغترین دمای تا کنون اندازه گیری شده در ققنوس 122 درجه در سال 1990. ثبت تاریخ به سال 1895. ققنوس نشده ساخته شده آن را به 120 درجه و یا بیشتر از سال 1995.

این بیش از حد گرم درجه حرارت را می توان به خط الراس بالا فشار لنگر بیش از خاورمیانه دست خوش پیشامد میشه در شرق و غرب دریای سرخ به سوی مصر است. در زیر گرما “گنبد” غرق شدن هوا گرم است به درجهی در حالی که رهایی آسمان از هر گونه پوشش ابر است که می تواند ارائه مهلت از مختصر خنک شید.

در روز سه شنبه, شدید ترین بخش از گرما گنبد کشیده از اسرائیل و شرق دریای مدیترانه به جنوب اسرائیل و شمال عربستان سعودی است. قرار داده شده است که بغداد تحت هسته ای از حرارت سوزان در حالی که نور را در جهت عقربه های ساعت بادها در اطراف بالا آورده ملایم شمالی-northwesterly نسیم.

در بغداد یک northwesterly نسیم را در کمی بیشتر هوای مرطوب از Therthar دریاچه که بشدت کاهش درجه توانایی گرم کردن. اما بیشتر شمالی جزء به باد رخ داده است به عنوان تساوی در کمی خشک کن هوا.

درجه حرارت این گرمای شدید هوا تا آنجا که آن را گسترش می دهد, معنی ارتفاع ستون هوا رشد می کند بلندتر در پاسخ به گرم شدن. (این همان دلیل بالون تغییرات اندازه بر اساس متوسط.) کمتر از نیمی از فضای رشد بیش از 280 فوت بلندتر از میانگین روز سه شنبه با تشکر از گرم کردن شدید.

که گسترش نیز باعث می شود که هوا را با فشار بیرون بیشتر و توضیح داد که چگونه “فشار بالا” سیستم دریافت نام خود را.

بالا فشار ریج تغییر خواهد کرد, غرب در روزهای آینده پارکینگ بیش از Balat کویر مصر است. در ضمن درجه حرارت ممکن است گرم به بالا 120s و در روز پنج شنبه بیش جنوب شرقی بین النهرین در نزدیکی رشته کوههای زاگرس در جنوب غربی ایران است.

در حالی که گرما سوابق می تواند رخ دهد با تشکر صرفا به تنوع آنها به طور نامتناسبی بیشتر به احتمال زیاد به رخ می دهد به گرم شدن زمین اثرات تغییر آب و هوا. علاوه بر این انسان سهم گازهای گلخانه ای به جو زدم زمین تعادل نسبی سرد و گرم ناهنجاری های خارج از ماشین چین دهنده, حملات این سیاره به شدت گرم است.

چند شرکت بزرگ بین المللی شهرهای بریده خود را به بالاترین درجه حرارت ثبت شده در گذشته چند تابستان از جمله پاریس و مونترال, هاوانا, گلاسکو و سان فرانسیسکو.

مصطفی سلیم گزارش از بغداد. لوییزا spain agent کمک به این مقاله از بیروت. Jason Samenow کمک از واشنگتن است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de