بحرین بالاترین دادگاه فلسطين و محکوم به اعدام با وجود شواهدی از شکنجه

محمد رمضان, شمار برای یک عکس با پسرش در یک رستوران در بحرین. (عکس خانوادگی توسط زینب ابراهیم)

بیروت — بالاترین دادگاه در کوچک خلیج فارس کشور بحرین تایید دو حکم اعدام پنج شنبه با وجود شواهدی از شکنجه در استخراج دو مرد اعتراف.

حسین موسی, 34, و, محمد, رمضان, 37, به مرگ محکوم شدند در سال 2014 پس از اینکه متهم به هدف قرار دادن افسران پلیس با یک بمب کشته شدن یکی از آنها است. جملات خود را لغو شد پس از یک بررسی داخلی از اتهامات که مردان بوده است, شکنجه و تجاوز جنسی.

دادگاه تائید دیوانعالی کشور در روز دوشنبه دوباره به اعدام محکوم شد پس از بررسی تمام شواهد دوباره. “دلایل آن حکم” دادستان در بیانیه ای گفت روز دوشنبه “هستند که صدمات در گزارش های پزشکی منطبق نیست و نه در همراهی با روش های پلیس یا دادستان عمومی و هیچ تاثیری در این اعترافات که متولد شد آگاهانه رایگان را بدون هیچ نیروی در دادگاه در دست نیست.”

این تصمیم مشخص ناگهانی برگشت پس از همان دادگاه قبلا لغو احکام اعدام.

“من شنیده ام تصمیم گیری و خفه حرف های من گفت:” ماه رمضان همسر زینب ابراهیم. “من در از دست دادن به عنوان به آنچه به من بگویید کودکانی که در انتظار پدر خود بازگشت.”

پس شکایت توسط ابراهیم و گروه های حقوق بشر و همچنین فشار از دولت بریتانیا, بحرین ویژه تحقیقات واحد بررسی این ادعا و به این نتیجه رسیدند که فشار فیزیکی ممکن است مورد استفاده در استخراج یک اعتراف. دادگاه عالی و سپس لغو این حکم.

اما در ماه ژانویه کاهش بحرین دادگاه تجدید نظر مورد و دوباره به اعدام محکوم کرد و گفت: این محکومیت نه تنها بر اساس متهمان اظهارات و سوء استفاده رخ داده است پس از اعتراف.

موسی و ماه رمضان در حال شیعیان شرکت کننده در دموکراسی تظاهرات که فرا گرفته بحرین در سال 2011 در طول بهار عربی, تظاهرات پس از مواجهه سال از تبعیض توسط سنی تحت کنترل دولت است.

“به شرکای غربی بحرین وعده های حقوق بشر و اصلاحات. به شهروندان را تهدید می کند که اگر شما از صحبت کردن شما خواهد بود زندانی و شکنجه محکوم جنایات را مرتکب نشده بود گفت:” مایا Foa مدیر تاخیر در لندن مبتنی بر حقوق بشر ، “این غیر قانونی اعدام در نظر گرفته شده به عنوان یک هشدار به می شود مخالفان.”

در حال حاضر تنها امید باقی مانده برای ماه رمضان و موسی است عفو سلطنتی.

“و بین المللی بحرین, حقوق سازمان های قلم یک نامه سرگشاده به شاه اصرار او برای اصلاح این قبر سقط جنین از عدالت و رفت و آمد رمضان و موسی را اعدام گفت:” آیا Majzoub دیده بان حقوق بشر را در بحرین و لبنان محقق.

بحرین شواهدی از شکنجه پشت اقرار. اما حکم اعدام هنوز هم ایستاده است.

بحرین منتشر شده در آن بهترین و شناخته شده ترین فعال حقوق بشر پس از نزدیک به چهار سال زندان

بحرین اعدام سه مرد شیعی به جرم در قتل افسران پلیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de