ممنوعیت برنامه های چینی شگفتی هند محتوای سازندگان


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

هند ممنوعیت بیش از 50 برنامه های چینی از جمله آنهایی که محبوب مانند Infinite و WeChat ترک کرده است میلیون ها نفر از کاربران را شگفت زده و نا امید کرد.

دولت گفت این برنامه بودند “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

چین خواسته است تا هند به رعایت حقوق قانونی از شرکت های بین المللی.

اما کارشناسان می گویند این تصمیم از افزایش تنش بین هند و چین – یک شتابزده سیاسی حرکت می کند.

ضد چین و ضریب اطمینان بالا بوده و در هند از اوایل این ماه که درگیری بین دو هسته ای همسایگان چپ 20, هندی, سربازان مرده است.

جنگ رخ داده در منطقه هیمالیا از لاداخ که در آن هر دو کشور باید افزایش استقرار نزدیک به منطقه مورد مناقشه مرزی.

تماس به تحریم کالاهای چینی به زودی ظهور و دولت با صدور بخشنامه را لغو یا محدود کردن چینی قرارداد با شرکت های بخش.

اما این ممنوعیت در برنامه های کاربردی زمان های بسیاری با تعجب. این لیست شامل پلت فرم میکروبلاگینگ Weibo, استراتژی بازی Clash of Kings, Alibaba, UC Browser, و e-commerce نرم افزار باشگاه کارخانه و Shein.

برنامه سازان باید گفت که آنها در حال مذاکره با دولت هند در حالی که پکن خواسته است تا هند به تجدید نظر در تصمیم خود.

“ما می خواهم به استرس است که دولت چین همیشه می پرسد کسب و کار چینی به رعایت حقوق بین المللی و محلی قوانین و مقررات. دولت هند مسئولیت برای حمایت از حقوق سرمایه گذاران بین المللی از جمله چینی آنهایی که” آنی نیوز به نقل از چینی سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian عنوان کرد و گفت.

چه چیزی باعث این ممنوعیت?

هند وزارت فناوری اطلاعات است گفت: بان کی مون بود که در نتیجه “شکایت بسیاری از منابع مختلف” در مورد برنامه های که “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز”.

بسیاری از برنامه های چینی مرتبط شده اند به مجادلات بیش از داده ها و حریم خصوصی و متهم شده اند از به اشتراک گذاری اطلاعات حساس با دولت چین. سناتور آمریکایی حتی به نام برای رسیدگی به Infinite که به شدت رد این ادعا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت هند گفت: در بیانیه ای که “تلفیقی از این داده ها از آن استخراج و پروفایل توسط عناصر دشمن به دفاع و امنیت ملی هند است که در نهایت impinges بر حاکمیت و یکپارچگی هند است که یک ماده بسیار عمیق و نگرانی فوری که نیاز به اقدامات اضطراری”.

این اولین بار نیست برنامه های چینی ممنوع شده است در هند. در سال 2017 Alibaba UC Browser آمده بود تحت اسکنر به اتهام نشت داده های تلفن همراه از کاربران است. و که در آن سال هند, وزارت دفاع خواسته همه مسلح پرسنل و افسران به حذف 42 چینی, برنامه های آن طبقه بندی شده به عنوان “جاسوس” با توجه به گزارش های رسانه ها.

برخی اما معتقدند که زمان ممنوعیت – در میان افزایش تنش – تصادفی نیست بلکه یک پاسخ به تنش در مرز.

“این صرفا سیاسی حرکت” Nikhil Pahwa سردبیر MediaNama رسانه ها ناظر به بی بی سی گفت.

“من فکر نمی کنم آن را تحت تاثیر قرار apps – شاید تعدادی از کاربران [قطره] اما آن را تنها یک جزئی تاثیر بر [خود] درآمد” آقای Pahwa گفت.

پس چه تاثیر بان?

این ممنوعیت را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از کاربران در هند.

“به چین نشان داده دولت ها در واقع می تواند در جلوگیری از برنامه های — و نه فقط آنها را از فروشگاه برنامه های که در حال حاضر اتفاق افتاده در هند, بنابراین شما می توانید آنها را نصب کنید دوباره و یا ارتقاء های موجود نصب می گوید:” تکنولوژی کارشناس سیاست Prasanto K Roy.

او اضافه می کند که اگر چه راه هایی برای دور زدن این ممنوعیت را “به طور موثر کشتن” برنامه های محبوب.

“اگر بیش از 95 درصد از 100 میلیون کاربر خروج است که کشته شدن ‘اثر شبکه ای’ و بسیاری از مطالب و از این رو یک نرم افزار مانند Infinite دیگر جذاب است.”

هند Infinite بزرگترین بازار خارجی با حدود 120 میلیون کاربر فعال.

در سال های پس از آن راه اندازی کرده است در هند, نرم افزار تبدیل به یک پلت فرم برای سرخپوستان از همه سنین و طبقات – از پلیس پاسبان به زنان خانه دار که آواز خواندن و انجام برای پیروان خود ، برنامه تبدیل شده و بسیاری از عادی سرخپوستان به رسانه های اجتماعی ستاره.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

و آقای Roy می گوید این ممنوعیت را از همه صدمه هندی بودند که با پول و کسب و کار ارتباط از طریق این برنامه ها است.

“هزاران نفر از Infinite اثرگذارندهها که زندگی کردن پلت فرم و بسیاری از هندی تجار و بازرگانان که نیاز به اتصال به مردم در چین و انجام است که بیش از WeChat —این کاهش آنها است.”

او موافقت می کند که هیچ دلیلی برای نگرانی در اطراف چگونه برنامه های درمان کاربر داده اما او می گوید: پاسخ را باید در قالب یک قانون حفظ حریم خصوصی است که هند ندارد.

“این یک نرم اعتصاب در, چینی, payback برای این ادعا مرز تخلفات اخیر درگیری های خشونت آمیز” او می افزاید.

چه برنامه سازان می گویند ؟

Infinite پدر و مادر شرکت ByteDance به بی بی سی گفت آن است که “متعهد به همکاری با دولت برای نشان دادن تعهد ما به امنیت کاربر و تعهد ما به این کشور به طور کلی.

Nikhil گاندی به Infinite هند سر گفت در توییتر که این شرکت دعوت شده بود برای دیدار با “نگران دولت و سهامداران برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات.”

برنامه های دیگر سازندگان هنوز برای پاسخ دادن به این ممنوعیت. کارشناسان می گویند که بسیاری از این شرکت سعی خواهد کرد به لابی سیاست سازان, اما آنها به احتمال زیاد اجازه داده می شود تا زمانی که تنش ها همچنان در مرز و ضد چین و احساسات باقی می ماند بالا در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>