Banksy قرار داده coronavirus هنر در مترو لندن. آن را به سرعت برداشته شود.

یکی unmasked موش صحرایی به تصویر کشیده شده است اواسط عطسه ترک یک دنباله از trickling آبی مخاط.

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 3.2 میلیون بار در Instagram و برنده ستایش از هنرمند پیروان.

“او فکر می کند متفاوت” اظهار نظر ستاره تنیس اندی موری.

حمل و نقل برای لندن اقتدار است که نظارت زیرزمینی گفت: این کار نقض بخش “سخت ضد گرافیتی سیاست” و حذف آن را به سرعت. بسیاری از Banksy قطعات اغلب چریکی هنر ایجاد شده در خصوصی یا دولتی اموال حذف شده اند و یا تخریب شده در طول سال.

“آهسته دست کف زدن @MayorofLondon و @TfL – شما در زانو خود را از نظر مالی جهان مشهور هنرمند گرافیتی به شما می دهد یک نقاشی دیواری به ارزش صدها هزار پوند اگر نه میلیون ها نفر در زمان. سعی کنید به monetise آن ؟ Nah. شما آن را حذف کنید. به خوبی انجام می شود همه ایم” تئو Usherwood سیاسی سردبیر پخش از شبکه LBC.

در چهارشنبه شب روزنامه استاندارد گزارش شده است که آثار هنری بوده است “به طور تصادفی حذف شده توسط پاک کننده” که آگاه بود و نه از خالق آن است.

یک منبع که نامش ذکر نشده گفت: این مقاله که تمیز کردن کارکنان “تا به حال متوجه برخی از مرتب کردن بر اساس از “موش چیز” چند روز پیش و تمیز آن را به عنوان آنها باید.”

فیلم مستند Banksy آخرین کار به پایان می رسد با یک مرجع برای ترانه از گروه راک بریتانیایی Chumbawamba را 1997 آمار “Tubthumping.”

“من دریافت مستند” هنرمند اسپری بر روی پلت فرم به عنوان آهنگ بازی می کند در پس زمینه. به عنوان قطار درهای بسته آنها را آشکار بعدی lyric: “اما من دوباره.”

حمل و نقل لندن پیشنهاد هنرمند باید خود را ایجاد کنید همه گیر هنر در جای دیگر. “ما می خواهم به ارائه Banksy فرصتی برای انجام یک نسخه جدید از پیام خود را برای مشتریان خود در یک محل مناسب” آژانس در بیانیه ای گفت.

با بیش از 45,000 تایید مرگ از رمان coronavirus بریتانیا دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا و سوم بدترین در جهان پس از برزیل و ایالات متحده است.

ماه گذشته دولت اعلام کرد که کسانی که با استفاده از حمل و نقل عمومی در انگلستان باید از پوشیدن چهره و پوشش به سرعت گسترش عفونت است.

روز سه شنبه بود مثال دوم است که در آن هنرمند با استفاده از همه گیر به عنوان الهام بخش برای کار خود را.

در مه, او به پرداخت ادای احترام به انگلستان خدمات بهداشت ملی کارگران با یک نقاشی که به تصویر کشیده شده یک کودک خردسال در حال بازی با یک پرستار ابرقهرمان اسباب بازی به عنوان بتمن و مرد عنکبوتی وضع رها شده در این نزدیکی هست.

پرستار soars از طریق هوا با پوشیدن یک ماسک و فولاد لباس شب با او کیپ جریان پشت سر او.

“پرستاران و کارکنان بیمارستان در حال ابرقهرمانان در حال حاضر. واقعا چاپلوس Banksy می خواست به ما چیزی است که در اینجا” یکی از بیمارستان های کارگر گفت: در آن زمان.

Banksy چپ کارکنان با فراق پیام: “من امیدوارم که این روشن در محل تا کمی حتی اگر آن را فقط سیاه و سفید است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de