باربادوس می خواهد شما را به کار از سواحل آن در طول همه گیر

اما حتی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به خشم دولت باربادوس کشوری در دریای کارائیب شرقی ارسال یک پیام متفاوت: بیا اینجا نه فقط برای یک روز تعطیل اما برای یک سال. آوردن لپ تاپ خود را. خیس خوردن تا خورشید, دریا, شن — و فراموش نکنید در مورد کوروناویروس.

“Covid-19 قرار داده شدید فشار بر مردم سلامتی روحی” Barbadian نخست وزیر میا Mottley گفت: امروز جهان در یک مصاحبه. “آفتاب قدرتمند است. آب دریا قدرتمند است. آنها هر دو درمان در راه است که سخت به توضیح دهد. و ما احساس کردیم که چرا به اشتراک گذاری آن؟”

لقب “باربادوس استقبال از مهر” و راه اندازی این هفته برنامه اجازه خواهد داد که بازدید کنندگان را به ماندن در این جزیره کارائیب بدون ویزا تا یک سال. هدف این است که برای جذب کارگران از راه دور با یک لایحه ای را برای معرفی در مجلس توسط دولت است که حذف محلی مالیات بر درآمد است که به طور معمول لگد در پس از شش ماه.

این برنامه دارای تعجب برانگیخت منافع جهانی. در نظر گرفته شده از آپارتمان های تنگ در لندن یا نیویورک, کار از راه دور بر روی یک ساحل تجدید نظر حتی به کسانی که می دانم کمی در مورد باربادوس.

“و کسانی که نمی دانند باربادوس دانم ریحانا” Mottley گفت: اشاره به این واقعیت است که ستاره بین المللی موسیقی پاپ متولد شده در این جزیره است.

باربادوس است که نه تنها کشور در تلاش برای باز کردن به لپ تاپ-toting خارجی. استونی است که برای راه اندازی خود را مدتها در انتظار “Digital Nomad” ویزا برنامه در ماه های آینده و کشورها از جمله گرجستان و آلمان و کاستاریکا در حال حاضر برنامه ویزای راستای مترجمان آزاد است.

با ایمیل تصویری, چت و محاسبات ابری وجود دارد دیگر ممکن است یک دلیل برای بسیاری از کارگران برای سفر به یک دفتر مرکزی در هر روز است. شده است وجود دارد نیز همزمان نسبت به روند مستقل; نظر سنجی می گویند بسیاری از مترجمان آزاد باید کمی علاقه در کار زندگی کنه.

هر چند coronavirus است مختل بسیاری از جنبه های کار ما در زندگی ممکن است سرعت بخشیدن به برخی روند. گالوپ نظرسنجی از آمریکایی ها انجام شده در بهار امسال نشان داد که 62 درصد گفت: آنها کار کرده بود از راه دور در برخی از نقطه آوریل افزایش از 31 درصد در اواسط ماه مارس.

“در شش ماه گذشته ما تمام شد, دیجیتال, اما من نمی دانم چقدر ما عشایر گفت: Armand Arton بنیانگذار شرکت مشاوره Arton Capital. “بله, ما می توانید از خانه کار می کنند اما ما واقعا نمی تواند سفر. آنچه که در خانه سوال می شود.”

Arton Capital توصیه می کند افراد ثروتمند در تابعیت و اقامت برنامه در سراسر جهان. Arton می گوید شده است وجود دارد افزایش در بهره در چنین خدمات پس از همه گیر در بخشی به دلیل سنتی آزادی است که می آید با یک غربی شهروندی مانند هنگامی که “خداوند متعال” گذرنامه شده است را تضعیف کرد.

تعداد برنامه های کاربردی برای پرتغال “ویزای طلایی” برنامه ای که اجازه می دهد تا اقامت در بازگشت برای املاک و مستغلات سرمایه گذاری $570,000 — در ماه مه سال 2020 تقریبا سه گانه آن در سال قبل با توجه به اطلاعات وارد شده توسط Arton Capital.

استونیایی مقامات باید شاهد افزایش در برنامه های کاربردی برای “e-اقامت” یک برنامه است که اهداف کارآفرینان که می توانید راه اندازی کسب و کار تقریبا در کشور است. “واضح است که هنگامی که مرزهای باز بسیار همراه کارآفرینان و کارکنان به احتمال زیاد به دنبال بیشتر کار/فرصت های کسب و کار” کاترین Vaga رئیس تبلیغات برای این برنامه نوشت: در یک ایمیل.

“تحرک خواهد بود که تنها راه برای خارج شدن از رکود اقتصادی” Arton گفت.

همه کارگران به همراه دارد ، توانایی به کار از راه دور محدود بود و به کمتر از 1 در 10 غیر نظامی کارگران در ایالات متحده در سال گذشته بسیاری از آنها بسیار پرداخت می شود با توجه به اداره آمار نیروی کار.

اما اگر انتخاب به کار از راه دور است که فقط برای نخبگان ثروتمند تصمیم به باز کردن مرزها به کارگران از راه دور تاثیر می گذارد به مراتب بیشتر از جهان است. که کوچک و متوسط درآمد کشور مانند باربادوس است که به دنبال جذب کارگران از راه دور است که بازتابی از تاثیر coronavirus تا به حال.

پیش بینی های اقتصادی برای باربادوس در این سال ها “خشن, خشن, خشن,” Mottley گفت: با بیکاری سه برابر از ماه مارس حتی اگر این کشور از بیش از 280,000 مردم تا به حال کمتر از 100 مورد از رمان coronavirus و هفت مرگ و میر — کسری از موارد در بقیه از آمریکا و یا اروپا.

“ما متاسفانه تا به حال بیشتر Barbadians مرگ در نیویورک در ایالات متحده آمریکا پس از آن ما تا به حال در اینجا” Mottley گفت.

باربادوس وضعیت به عنوان یک جزیره کوچک ملت کمک آن جلوگیری از بدترین بیماری همه گیر. اما این احساس تاثیر اقتصادی. صنعت گردشگری که ممکن است به طور غیر مستقیم برای اختصاص 40 درصد از تولید ناخالص داخلی را ویران شده است.

این کشور در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به کروناویروس آزمون و هواکش در اوایل شیوع.

این جزیره استقبال گردشگران دوباره البته با شرایط سخت در انزوا و تست: کانادا رپر دریک کشف شد در این جزیره این هفته حلق آویز در اطراف ریحانا در خانه دوران کودکی. و این کشور به همکاری با دیگر کشورهای کارائیب به امن بانک جهانی در تامین مالی و تجهیزات حفاظت شخصی.

اما باربادوس است تاکید دراز مدت باقی می ماند بیش از کوتاه مدت گردشگری آگاه باشید که سابق به ارمغان می آورد بسیاری از مزایای اقتصادی با کمتر همه گیر خطرات.

برای باربادوس این بیماری همه گیر به این معنا نیست پایان جهانی شدن است. در واقع, آن را ممکن است نشان می دهد شروع عمیق تری از شکل آن است.

Mottley امیدوار به جذب بیشتر مهاجرت دائم با اشاره به کانادا به عنوان یک نمونه از “یک کشور بود که به شدت underpopulated و [شد] یک محل که در آن دیگران می توانید پیدا کردن یک خانه است اما همچنین اضافه کردن مقدار قابل توجهی به کشور.”

دیگر کشورهای کارائیب به خوبی ممکن است به دنبال کت و شلوار. “وجود دارد یک روند در اینجا” Arton گفت. “و کوچکتر این کشور سریع تر آنها می توانند به نوبه خود در اطراف و چنین تصمیم گیری.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de