ضرب و شتم خیابان: جنگ بین پیامبران و معلمان

ضرب و شتم خیابان: جنگ بین پیامبران و معلمان
فوریه 1985

کرواک و دوستان: ضرب و شتم نسل آلبوم توسط Fred W. McDarrah فردا $17.95

کرواک و دوستان مونتاژ فرد McDarrah معروف, نوپرست, عکس با 30 نثر قطعه از زمان های مختلف ضربان, روزنامه نگاران و منتقدان. آن را پر زرق و برق خاطرات-مونتاژ نه خیلی در مورد کرواک به عنوان مورد ایجاد ضرب و شتم محیط. کرواک به حال قوی نیویورک حضور حتی زمانی که او در شهر; یکی از خاطره انگیز ترین مقالات در اینجا “رومینگ Beatniks” است او ربط از طریق ضرب و شتم منهتن پس از تاریک نوای ساده پس از جنگ شهری لذت. اما او بخشی جدایی ناپذیر از روزمره نیویورک ضرب و شتم زندگی حداقل پس از در جاده ها شد و در نهایت منتشر شده در سال 1957. جوان McDarrah خود اعتراف beatnik ارشد عمدتا ثبت شده است که در اواخر دههی 50 روستا صحنه نوشیدنی در سرو دهانه در Hansa گالری و تئاتر آرام بار در آلن گینزبرگ آشپزخانه.

این کتاب ارائه می دهد برخی از طولانی نگاه اجمالی در کرواک; قابل توجه ترین به نظر می رسد در هوارد اسمیت و دن ویکفیلد را جداگانه حساب کریسمس سال 1957 میلادی در روستای پیشتاز با عرق juiced-تا کرواک خواندن به موسیقی جاز علاقمندان و وفادار خود را به گله. اما این قطعه نشان که آشنا نیست از جویس جانسون شخصیت های جزئی و یا از McDarrah را کمک به ضرب و شتم صحنه (1960; ویرایش توسط پدر من الی Wilentz از خیابان 8 کتابفروشی شهرت). درمان واقعی است به مالش آرنج با یک دسته اسب سواران از برخی از بین رفته و برخی در حال حاضر به خوبی تثبیت (ویلیام Styron!), و برخی مانند McDarrah خود را که هنوز شکل شدت در مکان هایی مانند صدای (مورد علاقه من: Joel اوپنهایمر به دنبال شیک در سال 1959 crewcut).

تنها ناامیدی است ناهموار با کیفیت از عکس کپی است. McDarrah شد یک مبتدی در اواخر 1950s تیراندازی با Rolleicord و ضرب و شتم تا نیکون. تصاویر او تا به حال هیچ یک از لبه های تیز تضاد و دقیق ترکیب خود را در حال حاضر کار می کنند. هنوز هم با وجود این گاه به گاه اشتباه او در زمان برخی از عکس های شگفت انگیز و فردا انجام نمی دهد آنها را به عدالت است. برخی از ضرب و شتم حزب تحت ناخوانا graffito, “Le Sang des Poetes”; طولی Kupferberg پوزخند خارج از Gaslight — نگاه پر از گل و overexposed نسبت به نسخه های دیگر دیده ام. یک تصویر از Ginsberg و کورسو در هنرمند باشگاه به نظر می رسد تیره به اندازه کافی به ضرب گلوله کشته شده است در یک معدن. McDarrah سزاوار بهتر; خوشبختانه به اندازه کافی از تصاویر روشن و به اندازه کافی از McDarrah سبک طریق نشان می دهد که clinkers هستند و در بدترین حالت یک دلخوری.

این کتاب خلق و خوی است دلتنگ مناسب حس اشتیاق برای خانه, برای ایجاد نیم یاد و نیم اختراع شده است. حس خود را از محل شاعرانهی یادآوری از دست نشانه جوانی, فانتزی, سان رمو (آه!), 8 خیابان دلی (ایضا!), اصلی خیابان 8 کتابفروشی در MacDougal خیابان (احساسات مخلوط شخصا در مورد آن یکی). حتی بیشتر از دست زدن به انسان است congeries نویسندگان و هنرمندان و چوب لباسی-های پر یک جهان که در آن ارزان اجاره چرب قاشق و ادبی شرکت آورده مردم هم به بوهمیا. این قابل توجه است که چگونه بسیاری از McDarrah را عکس از جمعیت در کافه ها و کافه ها در گالری در میدان واشنگتن در آخر هفته. “شب مردم” ژان چوپان استفاده می شود به آنها تماس بگیرید کسانی که forswore 9 به 5 اسیاب صرف بعد از ظهر و شب در خوش طعم شغل و یا انفرادی کار هنری و سپس بیرون آمد در شب برای barroom conviviality و پی در پی حزب-رفتن. منهتن هنوز جمعیت; جیب بوهمیا زنده ماندن در اینجا و وجود دارد. اما هیچ چیز کاملا مانند ضرب و شتم demimonde وجود دارد دیگر نه با همان ادبی elan همان از جان گذشته, انرژی و زنده دلی. یک فقیر نیویورک نویسنده یا نقاش تبدیل شده است بیش از حد گران قیمت و یا بیش از حد خرد کردن — اجازه چنین متحرک جماعت.

و متحرک در آن بود. قبل از هر کسی که فکر می کردم تا یک اتفاق یا یک بود-در ضربه تسلط عمومی نمایشگری مات خطوط بین هنر و زندگی روزمره, بازی, کلاهبرداری با خود personae و اسطوره ای “beatnik” اختراع توسط زمان. برخی از ضربه خود را به نام hijinks یک راه برای به دست آوردن توجه و مقداری نان: تد Joans های آفریقایی-سورئالیست نقاش و شاعر و مترادف یک بار اظهار داشت: از خود نشان می دهد مانع از “خوب به جهنم که فقط بخشی از کار ساخت یک زندگی است.” اما ضربه’ هتاک زیبایی ساخته شده و حتی خود را wildest ترفندها بیش از یک شغل. Joans خود را در یک جست و خیز اجاره-a-Beatnik کسب و کار است که McDarrah آغاز شده و در سال 1959. زمان تا به حال فقط اطلاع عموم روستا صحنه به عنوان یک عمل شنیع یک برانگیختن اما نامقدس جهان ریشو جنسیت, برهنه در برتس و خود را لاغر ، McDarrah تصرف در کلیشه تصمیم به حومه عمومی چیزی که واقعی است. در اولین beatnik اجاره Joans مملو از خوردن بره و پاره ژاکت, سفر به Scarsdale, پارتی, McDarrah در دو و آمیخته با gentry. عکس از پارتی خنده دار است. Joans است که به صورت جدی; مخاطبان خود decked در خود ایده های عجیب و غریب از ضرب و شتم لباس به نظر می رسد فقط به عنوان به خوبی به این معنی. میزبان هم بزرگ بود (“مردم در وستچستر هنوز هم صحبت در مورد آن” او بعد از شاداب به یک خبرنگار); ما می توانید تصور کنید Joans و McDarrah را rollicking خانه سفر.

صحنه رونق گرفت تنها یک زمان کوتاه از حدود سال 1957 به حدود سال 1961 (سال برخی از پیشرو ایجاد کرد چراغ ملاقات در مدیر رابرت Cordier را به تخت تامل ضرب و شتم نسل مراسم تشییع جنازه). کرواک و دوستان ارائه می دهد چندین تعاریف چرا — تبلیغات بیش از حد بود, یک منتقد می نویسد ؛ folk song جمعیت تحت فشار قرار دادند ضربان کنار دیگر نشان می دهد. اما حتی اگر ضربه گیر کرده بود آن را beatdom هرگز نمی توانست جان سالم به سیاست های دهه 60. شخصی خاطره به ارمغان می آورد که در صفحه اصلی. دقیقا 20 سال پیش من با خانواده نقل مکان کرد و کتابفروشی در سراسر خیابان را از آن نقطه در MacDougal. برخی از باقی مانده بیت در شهر کمک کرده و با بلند کردن و باز کردن (من به خصوص به یاد داشته باشید پیتر Orlovsky با او لکه دار tam o’shanter و چگونه او پس از لحاظ جسمی قوی برای یکی خیلی لاغر). هنگامی که آن را انجام داده بود وجود دارد یک حزب بزرگ در یک گردهمایی از دوستان قدیمی و نویسندگان و ضربان. همه swimmingly رفت تا ظهر زمانی که اخباری از هارلم که مالکوم ایکس به تازگی به قتل شده است. سردرگمی و سپس تنش و ضربه زدن به اتاق. من روشن ترین حافظه LeRoi جونز بلافاصله ترک کردند. حس کردم که این روستا هرگز همان خواهد بود. دفعه بعد من دیدم جونز در فروشگاه نام او Baraka.

با وجود آن evanescence به ضرب و شتم صحنه مشخص شده مهم فرهنگی و ادبی شکستن یکی که هنوز بر کسانی که از طریق آن منتقل و کسانی که از ما متولد کمی بیش از حد دیر است. یک معامله بزرگ نوشته شده است در مورد بیت دراز مدت اهمیت فرهنگی; بسیاری از آن متمرکز شده جنسی خود را سبک در چه Barbara Ehrenreich قدردانی خود را به عنوان قبل از فمینیست پرواز از خاکستری-flanneled مردانگی و چه Norman Podhoretz بیزار خود را به عنوان portentous چشم پوشی از طبقه متوسط هنجارهای. کرواک و دوستان لمس در این زمینه با نظرات از همه طرف Podhoretz گنجانده شده است. اما آن عکس ها و نظرات نیز جای نیویورک ضربان بیشتر دقیقا در چارچوب ادبی. ضربه’ disaffiliation از ’50s جریان اصلی امریکا در اندازه بزرگ یک شورش علیه حاکم داوران از ادبی سلیقه و منش — به طور خاص روشنفکران نیویورک از حزبی بررسی و تفسیر و استانی تحسین و تقلید. از شروع ضربان گرفت و روشنفکران — کسانی که کنت Rexroth به نام “ستاد کل دشمن” — به عنوان رئیس خود اشیاء منفی مرجع. پس از آن, پرشور, دوسوگرا بحث بین ضرب و شتم و فکری کمک خود را تیز مربوطه هویت خلاق و روش های مخرب. آمریکا ادبی فرهنگ نشده است همان از.

آن آغاز شد و در دانشگاه کلمبیا در اواخر 40s — سال قبل از هر کسی صحبت از یک نسل ضرب و شتم — هنگامی که آلن گینزبرگ به دنبال خود استادان ادبیات به ویژه لیونل تریلینگ. “در اوایل سال, من سعی کردم به باز کردن با او” Ginsberg می گوید: Aronowitz در سال 1960 قطعه گنجانده شده است در اینجا “گذاشته و او را درک من از باروز و جک داستان در مورد آنها امید او علاقه مند می شود و یا دیدن برخی از طراوت و یا نور, اما همه او یا دیگران در کلمبیا می توانید ببینید من در جستجوی پدر یا هل دادن خودم و یا زور زدن برای یک instructorship و یا هر آنچه که آنها مشروط شده است به فکر می کنم در شرایط.” دیانا تریلینگ را بدنام مادرانه “شب دیگر در کلمبیا” (همچنین در کتاب) نشان می دهد که این دقیقا همان چیزی است که Morningside شیرها فکر کرد و سپس ادامه داد: فکر می کنم بعد: او به یاد می آورد که زمانی که فشرده در مورد اینکه چرا او نمی صحیح خود دانش آموز جوان لیونل تریلینگ خواهد روی تعجب فریاد زدن: “من نه پدر او.” از این testy, سکندری برخوردهای آمد اولین سرنخ است که Ginsberg مبارزه با معلم خود-منتقدان زد به مراتب عمیق تر از ادبی اختلاف; جوان مزاحم و عجیب و غریب خود را دوستان تا به حال به یک عصب در برخی از المپیک نیویورک منتقدان و بالعکس. پس از نیویورک ضربان گسترش تعداد آنها رو به بالا با سن فرانسیسکو رنسانس و در زمان به مسخره uptown شخصیتهای برجسته این کشمکش شروع به نوبه خود تند و زننده.

این تضاد بود و متقابلا تقویت کننده ایجاد فکری و ضرب و شتم به عنوان متضاد در ذهن خود را. وجود دارد تا مطمئن شوید چند قدرتمند منتقدان — تعداد بسیار کمی — که استقبال بیت با ژولیده کنجکاوی. ویلیام فیلیپس به یاد می آورد در خاطرات خود چگونه او را به گوش Ginsberg چهارم نگه متقاعد کننده یک روز در حزبی نقد و بررسی دفتر; شعر توسط Ginsberg و کورسو در واقع از آن ساخته شده به روابط عمومی. به مراتب بیشتر از معمول بود پاسخ فیلیپس coeditor فیلیپ Rahv: “من بیش از این مسائل و به نظر می رسد بسیار بی معنی به من.” باید یک فکری به خصوص در قسمت فوقانی سمت غرب به معنای کشت جهان-خسته epigrammatic مدنیت حتی (به خصوص?) هنگامی که برش رقبای خود را به روبان. به ضرب و شتم به معنای پیدا کردن شیرینی و طراوت و نور در مرثیهای, فرشته بربریت. روشنفکران و بسیاری از آنها را به محصولات رادیکال ’30s تا به حال برای اکثر عقب نشینی از جدی انتقاد از سرمایه داری آمریکا, اما آنها هنوز هم دیدم ادبیات سیاسی به عنوان زمین آزمایش و اثبات لیبرال تخیل. ضربان کودکان ’40s و جنگ سرد, بن بست, متنفر سرمایه داری و کمونیسم و حفظ حداقل برخی از حس تعهد سیاسی — “امریکا من قرار دادن من عجیب و غریب شانه به چرخ” Ginsberg اعلام کرد — اما خود شعر همیشه vaunted شخصی وجودی مذهبی بالاتر از سیاست است. روشنفکران بودند تقریبا به طور انحصاری منتقدان و جستارنویس اختصاص داده شده است که بهتر است بخشی از هر روز به در نظر گرفتن موقعیت. ضربه نوشت شعر و رمان و بسیار کمی انتقاد آنها فکر میکردند موقعیت-مصرف پوچ بود. روشنفکران گرامی پیچیدگی و ابهام و Niebuhrian تناقض است. ضربه به دنبال سادگی و وجد و Blakean تعالی. و در عین حال آشتی ناپذیر بودند, فکری و ضرب و شتم به اشتراک گذاشته تردید در مورد هر یک از دیگر متولد اغلب نادیده می گیرند آگاهی است که آنها تا به حال یکدیگر را به شماره.

ضربه’ تردید نگران شهرت: اگر آنها را رد کرده و روشنفکران آنها هنوز هم می خواستم به عنوان هنرمندان زیادی از وقت خود را در, بهترین ذهن خود را با نسل افتخاراتی روشنفکران نیست در مورد به سبب. گینزبرگ را لمس “نفس اعتراف” صحبت می کند به ضربه’ اضطراب در مورد موفقیت ادبی; پس در غمگین بیشتر مخرب حس می کند یک حکایت Podhoretz می گوید در Al Aronowitz قطعه مورد Ginsberg, در مورد مناسبت McDarrah باید لگد خود را برای از دست رفته است. یک شب Podhoretz (سپس تریلینگ دست پرورده و برجسته مشتاق نیویورک فکری) یک تماس تلفنی از او پیر کلمبیا آشنایی گینزبرگ دعوت او به مرکز شهر ، Podhoretz رفت و تنها به کشف کنند که حزب شامل گینزبرگ کرواک و پیتر Orlovsky نشسته در انتظار. کرواک را خشم در Podhoretz رخنه کرد و از طریق او جذاب wisecracks: “چرا از آن است که” او fumed “که بزرگترین منتقدان جوان… چرا شما در برابر ما ؟ چرا شما برای بهترین استعداد خود را نسل؟” Podhoretz پاسخ داد که او نمی فکر می کنم آنها بهترین استعداد; کرواک خشمگین شد. خشم رشد در طول سال های آینده — سال زمانی که Podhoretz واقعا “از آن ساخته شده” — به عنوان کرواک به هم ریخت و زخم تا تلخ پارانویا پناه در سن پترزبورگ (فلوریدا) ضربه زدن به boilermakers که در نهایت او را کشتند. در پایان او declaimed در برابر کمونیست ها و یهودیان و به خصوص در برابر یهودی ادبی مافیا او سوگند انجام داده بود او را در.

روشنفکران’ تردید تا به حال با یک حس آزار دهنده از جای خالی در مورد خود decorous, well-heeled دانشگاهی زندگی می کند. این عصب ضربه ضربه. در مشخصه فرم روشنفکران و پاسخ با در نظر گرفتن یک موقعیت اما این بار برخی از آنها خود را از دست داده و خنک; کرواک و دوستانبا آن چاپ بررسی ضربان دعوت ما را در مقابل ضرب و شتم واقعیت با منتقدان کاریکاتور و ببینید که چقدر بیش از حد گرم برخی از روشنفکران شد. ضربان اینجا نگاه کنید به اندازه کافی خوش مشرب — ژولیده توسط ’50s استانداردهای قطعا بیهوده و بیمعنی در برابر وحشی چشم اما به سختی شوم. آنها به سادگی صحبت می کنند خود را اساسا ایمان مذهبی به خوبی خلاصه شده توسط Ted Joans: “ما از ثروتمندترین افراد در جهان و در عین حال ما ندارد و حقیقت و عشق است. این است نه آنچه را که شمارش آن چه در قلب و مغز است. هیچ چیز اشتباه با اموال مادی است. اما شما باید استفاده از آنها را و اجازه نمی دهد آنها را به استفاده از شما.”

در عین حال به روشنفکران — که بسیاری از آنها مهاجر و فرزندان که تا به حال موفق به کسب احترام از goyim — ضرب و شتم صحنه بود هر دو فرهنگی توهین به مقدسات و یک نوع توهین شخصی یک ترک فرهنگی تعهدات و سخت برنده اصلاحات از کلرمونت خیابان رگرسیون به یک اشتباه و خطرناک دولت از افراط بزهکاری نوجوانان. ضربه روشن — دانش آموزان بسیاری از آنها را — در حال حاضر تنها جهانی است که اهمیت. با خود rumpled لباس و لوده غیر sequiturs آنها به چالش روشنفکران پیروزی به عنوان یک sellout. بدتر از آن, آنها توجه خود را ravings در مورد برتری آنها به حال پیروان (“بسیاری از دختران جوان پس از چند آنها بسیار” دیانا تریلینگ harrumphed در مورد مخاطبان در کلمبیا ضرب و شتم شعرخوانی). هیچ مشکل یک موقعیت در این miscreants.

کرواک و دوستان فراهم می کند یک نظرسنجی از منتقدان افزایش خشم. بنابراین تریلینگ اظهار نظر در کلمبیا خواندن: “شاید Ginsberg می گوید که او نمی استحمام و یا اصلاح… اما برای این مناسبت در هر Ginsberg, کورسو و Orlovsky شد همه قشنگ و تمیز و تراشیده… قطعا وجود دارد هیچ چیز کثیف مورد بررسی پیراهن و یا یک lumberjacket و شلوار جین آبی; آنها استاندارد در بهترین مدارس مهد کودک. Ginsberg است قیمت خود را به عنوان دوستان خود را با این حال خیلی از آنها ممکن است نادیده گرفتن.” بنابراین Podhoretz: “آیا ضرب و شتم نسل یک توطئه برای سرنگونی تمدن (که با مردان نه پسران) و به جای آن نه توسط دولت که در آن ما می توانیم همه جیغ وداد بازی کردن در اطراف در یک رایگان و آسان عریانی اما با دنیای نوجوان خیابان باند؟” بنابراین بوستون جان Ciardi در شنبه نقد و بررسی: “من امیدوارم که دفعه بعد این جوان بیرون رفتن برای یک فکری شورش آنها را فکر می کنم به سعی کنید این کتابخانه است. آن را هنوز هم بیشتر خرابکارانه ساختمان در شهر است و هنوز هم انسان ستاد. و حتی شورشیان می توانید پیدا کردن آن مفید به دانستن چیزی اگر تنها به یاد بگیرند که به نشستن هنوز هم با یک کتاب در دست است.”

در زیر این همه هیاهو و غرش مانند یک فراری برادوی محلی در زیر زمین بود و روشنفکران سوء ظن است که شاید ادب دانشگاه از سن اضطراب نبود همه آنها ترک خورده آن را به. برای سر وجود دارد خزنده احساس که آنها از دست داده بود چیزی با ارزش در انطباق خود را که خود را به خوبی ساخته وجود آنها خواستار سرکوب unorthodoxy و روحیه بالا از rip-خروش ’30s: شب مناظره و spritzing در استوارت کافه تریا روز در جناح چپ alcoves و جلسه سالن آواز ریه های خود را خارج “سوسیالیستی اتحادیه هیچ خوب, اتحادیه اروپا یک COM-پان-y اتحادیه کارفرمایان.” برای مردان جوان مانند Podhoretz وجود دارد احساس وهم آور که آنها رشد کرده بود در موعد مقرر گردن کلفت و امن مدافعان برای احتیاط.

نه این که روشنفکران بودند کاملا اشتباه در مورد بیت انتقادات خود را صرف عصبانی طرح. هنگامی که آن را به خود ارتقاء ساخت آن — وجود دارد روش برای ضربه’ دیوانگی; روشنفکران آن را می دانستند. با خاطرات خود از هیتلر و استالین آنها برخوردار بودند به اعصاب در مورد کسانی می تپد که آغشته به Céline و ژید و حس و جشن فرقه تجربه است. و وجود دارد هیچ انکار است که برخی از نثر و شعر نوشته شده در خودبخودی bop حالت کاملا به سادگی godawful.

اما آنچه ضربه بسیار قانع کننده — و در نگاه به گذشته باعث می شود آنها را حتی بیشتر از آن بود که آنها به حال خود ، که به خوبی و به طوری که در اوایل. یک دهه و بیشتر قبل از روشنفکران دچار طریق اواخر 60s و 70s اوایل ضربه بوی staleness از وجود وقف به طور کامل به انتقاد شهر نشینی و اختلافات زیادی امید تعالی شخصی و یا سیاسی. یک نگاه از طریق سیل اخیر از روشنفکران نیویورک’ خاطرات در معرض با غم انگیز نظم پدیده زندگی را نادیده گرفت (یا حداقل unremembered) در خارج از خفه کننده ترانشه فکری جنگی. این بود زندگی از بورس — ایده آل در میان بالاترین اشکال از تلاش معنوی — رنگ باخته توسط بی پایان جستجو برای صحت یک فساد شکل لیبرال anticommunism و کنوانسیون از طرف غرب ادبی حرفه ای. خود به خود اهمیت تربیت عمیقی غم و پارانویا به عنوان فلج کننده در راه خود را به عنوان کرواک است. بزرگ crack-up واقعا آمار در مورد ’67 یا 68. سازمان سیا-کنگره آزادی فرهنگی معرض و کلمبیا تحول شد به خصوص قسمت ناراحت کننده; روشنفکران’ تخیل کند بود به درک که لیبرال آکادمی بود شرمانه خوار افتخار خود را و پس از آن دروغ در مورد آن. اما اولین شوک بود نزد ضربان chucking ماتیو آرنولد و روشنایی را برای ساحل شمالی و روستا زمانی که آنها باید پیچیدگی روابط خود را گرفتن با پایان نامه ها و درآمد خود را instructorships.

امروزه ضربان با وحشی خود را رویاها و نشئه پچ پچ, به نظر می رسد بخشی از یک دور قبل از’60s گذشته است. بسیاری از آنها ساخته شده آن را از طریق طوفان و زندگی; گینزبرگ برای داشتن رام غم و اندوه خود را در بودا در نظر گرفته شده است در برخی از محافل به عنوان شاعر ملی. اما ضرب و شتم صحنه خود به خود مرده است رهبران آن پراکنده آن قرار است ارتش legatees از دست داد به قانون مدرسه آکادمی روز-مردم جهان است. بسیاری از روشنفکران بازمانده در ضمن رشد کرده smugger, پستان مصنوعي از همیشه با موفقیت. پس از گردش به نئوکانيسم فاصله گرفت در سال 1970 آنها تبعید هر گونه شک و تردید در آنها ممکن است تا به حال در مورد سالم از طبقه متوسط stolidity و در حال حاضر در روند به دست آوردن قدرت خود را. هر چند آنها را نگه دارید کمی قدرت سیاسی — جین کرک پاتریک کنار Reaganites نمی تواند مراقبت کمتر برای تفسیر جمعیت آنها مسئول برخی از مهم فرهنگی حوزه همه پایین خط. و از تیم ملی خود اتاق آنها در حال انجام بهترین خود را به پلیس آمریکایی هنر و حروف و احیای خود را مرتب کردن فکری به عنوان فرهنگ قهرمان.

که باعث می شود کرواک و دوستان — و به طور کلی ادبی از ضربه و ’50s — بسیار آموزنده. نومحافظه کاران قطعا فراموش نکرده اند ضرب و شتم ، در تجدید نظر خود را از تاریخ ضربان بودند پیشبرد گارد 1960 فرهنگی خرابکاری; بر اين اساس اقدامات پلیس از سال 1980 در حال تلاش برای بازگرداندن همه که خوب بود و درست در مورد فرهنگ آمریکایی قبل از گینزبرگ کرواک و دوستان به هر طریقی خود را حیوان صفت رگبار گلوله. این یک دلتنگ لحظه در واقع این نئوکان ها حمایت کمتر تلافی از قبل خود را ضد غیرمتعارف طغیان از هتک حرمت از تاریخ خود شامل — برای توجیه خود را پس از آن اودیسه و زمان پروژه. به اندازه کافی بد آنها باید به تکرار آنها توسط-در حال حاضر تشریفاتی تهمت و افترا از ضربه با کمی خودآزمایی یا بازتاب. حتی بدتر است که آنها این کار را به بهانه آوردن به روز های خوب قدیمی. هر چه اشتباهات خود و تراژدی ترین متفکر از ’50s روشنفکران را عقب کشیدم در انزجار در این مفهوم است که 30 سال بعد برخی از همکاران خود خواهد لاس زدن با رادیکال راست در حالی که mouthing حسن تعبیر در مورد تعالی فرهنگی: تصور لیونل تریلینگ های هر چیزی را با جری فالول بسیار کمتر از یک گفتمان مشترک. در عین حال چنین درس و بار از تاریخ به عنوان برخی از ما عصبانیتر شدند سابق لیبرال ها آن را ببینید.

اگر نومحافظه کاران’ تعالی علائم خیانت خود از لیبرالیسم آن را نیز به ما کمک می کند تا درک ’50s در یک راه بسیار متفاوت است. در این نسخه این ضربه به نظر می رسد نه به عنوان خرابکاری اما به عنوان چیزی نزدیک به پیامبران است. قبل از هر کس دیگری آنها آن را دیدم همه در حال آمدن است. آنها احساس کوشندگی از وسواسی مدنیت از طنز به عنوان یک عقیده و مردانه لیبرال انتقاد به عنوان یک راه زندگی — و آنها احساس که در آن می تواند منجر شود. آنها فهمیدند که جایی در فکری روح — در این قسمت بسته به تعالی — هم زده روح چه Ginsberg به نام Moloch. در این تخت دلسرد نومحافظه کاران در برابر ضربه ” نبوت حلقه درست به اندازه کافی است. و تظاهرات خود را به صدا به عنوان فوری مثل همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>