Beefeaters حراست برج لندن صورت کاهش شغل برای اولین بار در تاریخ

تاسیس هنری هفتم در 1485 این Yeomen زندانبانها به عنوان آنها به طور رسمی شناخته شده چادری در زرق و برق دار یاقوت و طلا و یا سرمه ای لباس شدند سنتی نگهبانان زندانیان و جواهرات تاج یک مجموعه ای از بیش از 23,000 gleaming سنگ های قیمتی و اقلام کلیدی متصل به سلطنت بریتانیا — از جمله زمرد با پوسته, تاج, تاجگذاری روپوش و مدال.

امروز نقش خود را تشریفاتی متمرکز در استقبال از گردشگران و به اشتراک گذاری دانش تاریخی در طول تورهای گروهی از جاذبه است. برای هزاران نفر از بازدید کنندگان به لندن هیچ سفر گشت و گذار کامل بدون یک عکس با یکی از نگهبانان.

اما پس از بیش از 500 سال آینده Beefeaters به نظر می رسد نامشخص است.

یک Beefeater صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل ترس از واکنش در محل کار گفت که سپاه در حال صرف سال خدمت و حفاظت از برج تنها به خواسته می شود را داوطلبانه افزونگی در طول نامشخص زمان.

نگهبان گفت: درمان این گروه شده بود “هیچ چیز نفرت انگیز” و که “هیچ جدول زمانی مشخص” در محل مورد آینده زوائد آن معنی است که اضطراب کارکنان احتمالا باید برای پیدا کردن مدارس و خانواده خانه.

جان بارنز مدیر اجرایی تاریخی کاخ سلطنتی گفت: موسسه خیریه بود “دل شکسته” اما تا به حال هیچ چاره ای جز کاهش هزینه های حقوق و دستمزد” در میان ضربه مالی رسیدگی بهداشت جهانی بحران.

“تاریخی کاخ سلطنتی is a self-بودجه موسسه خیریه. به ما بستگی دارد بازدید کنندگان برای 80 درصد از درآمد ما” بارنز گفت:, و اضافه کرد که بسته شدن برج و سایت های دیگر مانند کاخ کنزینگتون به حال “ضربه ای ویرانگر” به بودجه مورد نیاز برای نگه داشتن جاذبه های در حال اجرا.

بارنز گفت که 16 هفته از بسته شدن آن منجر به کمبود برخی از $123 میلیون.

“این پیشنهاد کاهش وحشتناک تصویر از راه لندن آثار و بناهای تاریخی موزه ها و گالری ها تحت تاثیر این بیماری همه گیر” ریچارد Fitzwilliams یک مفسر سلطنتی امور گفت: در یک ایمیل به دوشنبه.

سپاه 37 Beefeaters از جمله حداقل دو کار در این برج زندگی می کنند و در سایت با خانواده های خود. نگهبانان پرداخت اجاره بها و قبوض و حتی دسترسی به خود را خصوصی میخانه شناخته شده به عنوان يومان زندانبانها باشگاه که در آن آنها به نوبت کار در نوار. به منظور پیوستن به یک متقاضی باید در ارتش خدمت حداقل به مدت 22 سال است.

برای بسیاری از نگهبانان نقش بیش از یک شغل گرامی شیوه زندگی است که آنها به شدت افتخار می کنم.

تاریخی کاخ سلطنتی به تایید واشنگتن پست که داوطلبانه رفع اشکالات طرح در محل و کارکنان که گفته شده بود افزونگی اجباری شد و به احتمال زیاد به دنبال دارد.

بریتانیا شد به ضربه بسیار سخت گیر است و بدترین تایید مرگ و میر در اروپا است. با بیش از 45,000 زندگی از دست رفته به coronavirus این سومین بدترین کردن کشور در جهان است که متریک پشت سر برزیل و ایالات متحده است. انگلستان همچنان به ظهور از آن در سراسر کشور مستند که منتقدان می گویند به اجرا در آمد بیش از حد در اواخر بحران است.

این برج که بازگشایی برای عموم در جولای 10, بریتانیا بیشترین بازدید شده پرداخت جاذبه با حدود 3 میلیون نفر وارد نقطه عطفی هر سال اکثریت قریب به اتفاق آنها از خارج از کشور آمده.

خبر از کاهش گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی در روز دوشنبه در برخی از تماس برای شغل از نگهبانان یک جاذبه توریستی به ذخیره شود. “این Beefeaters در برج لندن در حال یاد بخشی از فرهنگ و تاریخ — شغل خود را باید در همه هزینه ها” نوشت: یک کاربر.

در 2018, Beefeaters رفت و در اعتصاب برای اولین بار در 55 سال در طول یک اختلاف بیش از حقوق بازنشستگی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de