پکن کاهش پروازها به محدود کردن پتانسیل گسترش روزافزون coronavirus موارد

پکن (ایسنا) – نمرات پروازهای داخلی در داخل و خارج از پکن لغو شد روز چهارشنبه به مقامات ramped تا تلاش برای شامل شیوع کروناویروس در چین سرمایه طی هفته گذشته است که موجب ترس از تجدید گسترده تر سرایت.

یک زن با استفاده از یک تلفن همراه در نزدیکی یک نمایش اطلاعات برای پروازهای بین المللی و پروازهای از هنگ کنگ ماکائو و تایوان در پکن پایتخت فرودگاه بین المللی زیر مورد جدید از بیماری کروناویروس (COVID-19) عفونت در پکن, چین, ژوئن 16 سال 2020 است. REUTERS/Carlos Garcia, Rawlins

مقامات بهداشت ثبت 31 جدید تایید عفونت برای ژوئن 16, آوردن تجمعی عفونت از روز پنج شنبه به 137 موارد بدترین تجدید حیات این بیماری در این شهرستان از اوایل فوریه.

مقامات روز سه شنبه مطرح پکن به سطح دو هشدار دوم بالاترین سطح در چهار ردیف COVID-19 پاسخ اضطراری در سطح سیستم است. که معکوس یک گام به جمع و جور کردن از سطح دو به سطح سه صرف 10 روز قبل.

برخی از 27 محلات تعیین شده است به عنوان متوسط خطر مناطق که در آن مردم از ورود به معرض حرارت چک و ثبت نام. یک محله در نزدیکی عظیم عمده فروشی مواد غذایی مرکز شناسایی شده به عنوان منبع از آخرین شیوع مشخص شده بود در معرض خطر.

این شهرستان در جاده ها و بزرگراه ها هنوز باز, شرکت ها و کارخانه ها نمی شد و دستور به توقف کار وجود نداشت پتو جلوگیری مسکونی ترکیبات.

اما جنبش مردم در داخل و خارج از شهر به شدت کنترل شد و موضوع را به COVID-19 آزمون در حالی که ساکنان مناطق در معرض خطر بودند هر دو قرنطینه و نیاز به انجام آزمایش. مهد کودک, مدارس ابتدایی و مدارس بسته شدند.

حمل و نقل هوایی داده های ردیاب Variflight نشان داد که نیمی از برنامه ریزی پروازهای ورودی و 40 درصد از خروجی پرواز از پکن پایتخت فرودگاه بین المللی, یکی از شهر دو فرودگاه عمده ای شده اند و یا به احتمال زیاد لغو میشود در روز چهارشنبه. اکثر پروازهای مسیرهای داخلی.

رسانه های دولتی گزارش داد که مقامات راه آهن شد اعطای کامل بازپرداخت در تمام بلیط به و از پکن رزرو قبل از سه شنبه شب آشکار تلاش برای دلسرد کردن مردم از رفت و آمد حتی اگر خدمات نشده اند رسما لغو شد.

تمام خروجی تاکسی و ماشین-نقطه خدمات و در برخی از راه دور مسیرهای اتوبوس به نزدیکی هبی و شاندونگ استان لغو شد در روز سه شنبه.

برخی از پکن نگران است که ساکنان این شهر شد ومیگوید نزدیک به یک مستند انعکاس دقیق ممنوعیت جنبش در اوایل سال جاری در شهر ووهان که در آن جدید کروناویروس اولین بار شناسایی شده در غذاهای دریایی بازار در ماه دسامبر.

“آنچه که من نگران این است که آیا وجود خواهد داشت یک سطح پاسخ بود قبل از ساختن آن غیر ممکن است برای مردم به کار” گفت: 23 سال از بخش رسانه کارگر که به او نام خانوادگی به عنوان وانگ.

پکن شیوع شده است ترسیم عظیم Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی مرکز در جنوب شهر که در آن هزاران تن از سبزیجات و میوه و گوشت معامله می شوند هر روز. Xinfadi بسیار بزرگتر از ووهان غذاهای دریایی در بازار, از جایی که این ویروس گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 8 میلیون نفر است.

سرایت خطرات

دولت و رسانه های ذکر شده از کارشناسان عنوان کرد و گفت آخرین شیوع در پکن متفاوت بود از ووهان به دلیل موارد ترجمه شده و منبع عفونت مشخص و اجازه می دهد مقامات به راحتی دریافت که وضعیت تحت کنترل است.

اما هبی, Liaoning, Sichuan استان ژجیانگ و باید همه گزارش موارد جدید مربوط به Xinfadi منجر استان نگران سرایت به اعمال قرنطینه مورد نیاز در بازدید از پکن است.

نمایش به صورت اسلاید (9 تصاویر)

هیلونگجیانگ که تنها به تازگی آورده محلی شیوع تحت کنترل وی را تحمیل 21 روز قرنطینه در افرادی که در تماس با Xinfadi و یا سابقه اقامت در معرض خطر متوسط به بالا در مناطق پکن.

در شمال شرقی استان گفت: هر گونه دیگر مسافران از پکن خواهد بود قرنطینه در یک محل به صورت متمرکز به مدت سه روز به دنبال یکی دیگر از 14 روز از خود جدا می کند.

مقامات در قلمرو چین از ماکائو جهان بزرگترین کازینو hub گفت: افرادی که به پکن در عرض دو هفته از ورود در ماکائو خواهد بود قرنطینه به مدت 14 روز در محل تعیین شده.

گزارش Lusha, ژانگ, استلا, کیو, Huizhong وو تینا Qiao Se Young Lee and Ryan وو; گزارش های اضافی توسط پکن newsroom; ویرایش توسط Himani سرکار و جین Wardell

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de