پکن تابستان بیشتر سرکوبگر از حد معمول اما بسیاری ترجیح می دهند گرمای بیش ویروس

کارلوس گارسیا, Rawlins ایسنا

مردم در ماسک راه رفتن بر روی یک پا پل در خارج از یک ایستگاه مترو در پکن در جولای 16.

پکن — همه نشانه هایی از پکن infernal تابستان در شواهد. مردان کارت های بازی در پیاده رو در حال ورزشی خود را در “پکن, حالا,” پیراهن خود را برافراشتند تا بر شکم آبجو برای بهتر جریان هوا در حالی که جوان مد روز انواع حمل شخصی طرفداران آنها به عنوان راه رفتن در خیابان.

مردم گوشت پخت و پز در فضای باز رستوران ها و یا در کمی کوره در پیاده رو. آن چنان داغ است که Beijingers — معمولا مصر در بدن-دما و نوشیدنی — حتی نوشیدن آبجو خود را سرد.

آن را تقریبا می تواند هر گونه تحریک جولای در هر سال است.

اما حتی در اینجا که در آن زندگی است که تقریبا به حالت عادی پس از ماه دقیق کنترل coronavirus باقی می ماند طولانی تهدید کمین در پشت روزمره روکش.

رستوران ها و مراکز خرید باز هستند اما برای ورود مشتریان باید برای فعال کردن سلامت کد در گوشی های هوشمند خود. کد آهنگ های خود را جنبش ها و تعیین اینکه آیا آنها شده اند به هر مخاطره آمیز ، تنها کسانی که با سبز کدهای مجاز در. بسیاری از دفاتر اصرار سبز کدهای بیش از حد. یک کد و یا حتی کهربا یک scarlet letter از سال 2020 است.

شما می توانید به نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و یا شما می توانید یک عملکرد زندگی است. شما نمی توانید هر دو.

ماموران امنیتی با درجه حرارت اسلحه مرد گیتس در سوپر مارکت ها و مسکونی ترکیبات اشاره آنها را در مچ دست هر کسی که می خواهد را وارد کنید. این است که تا حد زیادی به خواندن اغلب منعکس نمی کند واقعیت است. این خبرنگار به ثبت درجه حرارت در پایین 80s در موارد متعدد و در عین حال زنده بود به اندازه کافی برای راه رفتن را از طریق دروازه.

آنا Fifield

واشنگتن پست

کافه ها و رستوران ها عامل تقریبا به عنوان قبل از. بسیاری از کسب و کار نیاز به ثبت نام و یا بهداشت کدهای اما در غیر این صورت آنها عمل به طور معمول.

ورزشگاه باز هستند اما تنها در صورتی که بالاتر از زمین. سینما در دوشنبه, تبدیل چراغ عقب اما در 30 درصد ظرفیت و با خوردن یا نوشیدن مجاز است. پکن اصلی جاذبه های گردشگری از جمله شهر ممنوعه نیاز به پیشبرد رزرو و ماسک ها اجباری است. آنها همچنین در حال اجباری در حمل و نقل عمومی و تاکسی ها.

[بحران که شوکه جهان: آمریکا ویروس پاسخ]

به عنوان کشور در سراسر جهان و سعی کنید برای پیدا کردن تعادل بین سلامت و ملاحظات اقتصادی برای مقابله با یک دوم و یا سوم و یا در مورد ایالات متحده آمریکا — موج coronavirus چین پیدا کرده است آن نقطه شیرین. این کنترل شامل فوری مستندات توده تست و استفاده از فن آوری نظارت به درجه ای است که حزب حاکم کمونیست می تواند تنها در مورد خواب که در این سال خطور کرد.

هنگامی که یک خوشه فوران اطراف Xinfadi بازار مواد غذایی در پکن در ماه گذشته مقامات شهرداری محدود 75,000 مردم به خانه های خود و آزمایش 11 میلیون نفر در این فضا از چند هفته. زمانی که اثری از ویروس در ارتباط بودند به ماهی قزل آلا وارداتی از نروژ, آنها حتی سعی کردم به سواب گلو ماهی (اگر چه روشن نیست که ماهی قزل آلا باید گلو).

که کنار تلاش می کرد. یک ماه بعد پایتخت به عقب رفته است آن ظاهر نرمال.

“من فکر می کنم چین انجام داده است به خوبی در مقابله با این بیماری همه گیر” گفت: Yue Li زندگی می کند که در نزدیکی پکن تاریخی, درام و برج ناقوس و در نظر گرفتن یک استراحت از حرارت در متر مربع در روز دوشنبه.

این منطقه معمولا پرتکاپو با گردشگران اما با برج های بسته و گردشگران بین المللی بسته از چین آن را احساس مانند هر محله در خرگوش وارن از hutongs یا کوچه.

“زندگی بازگشته تا 70 درصد به 80 درصد نرمال” لی گفت. تنها چیزی که او قادر به انجام نشده است رفتن به سینما او اضافه کرد: هر چند که در حال تغییر است این هفته است.

رئیس جمهور چین اعلام کرده است “پیروزی” بیش از این ویروس اما مقامات باقی می ماند مبارزه آماده است.

“کم خطر ≠ صفر خطر” blares یکی قرمز و سفید تبلیغات بنر در نزدیکی برج ناقوس. “جنگ است هنوز رتبهدهی نشده است و هیچ باکتری در پیشگیری و کنترل است.”

[خواندن ‘ووهان خاطرات’ در حالی که قرنطینه در چین برانگیخته غم برای امریکا]

در سراسر مربع که در آن سالمندان ساکن جمع آوری — عمدتا ماسک-رایگان — بازی ماه jongg در زیر سایه درختان نشانه دیگری ترغیب: “پوشیدن یک ماسک دستهای اطمینان از تهویه به طور منظم و حفظ بهداشت شخصی خوب.”

آنا Fifield

واشنگتن پست

یک گروه جمع آوری به بازی ماه jongg در یک روز اخیر در پکن مربع است. زندگی است که تقریبا به حالت عادی بازگشت در حال حاضر در چین سرمایه است.

پکن ویروس-سطح پاسخ علامت پایین درجه یک شنبه به سه هموار کردن راه برای اجرای برنامه ها و رویدادهای ورزشی به رزومه و برای مکان های عمومی مانند موزه ها در عمل 50 درصد ظرفیت است.

“پکن بسیج تمام شهرستان موثر باشد گسترش ویروس” چن Bei معاون دبیر کل دولت محلی روز دوشنبه گفت. Beijingers باید همچنان ترویج عادات جدید و شیوه ها به “اطمینان از هیچ باکتری در حالت عادی ما اپیدمی کنترل,” او گفت:.

همان کنترل در حال اجرا در اورومچی مرکز منطقه سین کیانگ که در آن جدید خوشه از موارد ظهور در هفته گذشته. این شهر در حال حاضر تحت کنترل دقیق به عنوان بخشی از دولت مرکزی تلاش برای سرکوب این اویغوری اقلیت زمین به توقف در تعطیلات آخر هفته هنگامی که “زمان جنگ” اقدامات تصویب شد.

اضافی 17 موارد شناسایی شده در اورومچی در دوشنبه اما اگر این پاسخ به شرح زیر پکن الگوی virus خواهد شد به زودی مهر وجود دارد ،

این باعث می شود که اخبار ایالات متحده از همه بیشتر گیج کننده برای بسیاری از مردم در چین است. بسیاری از اکسپرس سردرگمی چرا آمریکایی ها می شی به پوشیدن یک ماسک است که می تواند کمک به حفاظت از آنها و همچنین جای تعجب است که وجود دارد گسترده تر تست در یک کشور با چنین پیشرفته سیستم پزشکی.

“صحبت از یک شهروند منظر من فکر می کنم ایالات متحده انجام نمی دهد به اندازه کافی برای مردم خود و مراقبت از منافع توده ها” گفت: فیونا تائو 20 ساله دانشجوی دانشگاه بود که در تمرین اسکیت حرکت در مربع خالی در طرف دیگر از برج ناقوس.

او ورزشی شلوار جین پاره پاره و آمریکایی کفش اما ابراز امداد به زندگی در چین و نه در یک کشور مانند ایالات متحده است.

“من فکر می کنم هر کشور روش خود را دارد بنابراین ما نمی توانیم انتقاد از آنها را با استفاده از استانداردهای ما,” او دوست الکسا ژانگ گفت: او به عنوان نوشیدن چای حباب. “این تصمیم خود را به میلیون ها نفر از زندگی جدی است.”

[پکن انجام تست توده به عنوان coronavirus گسترش]

رهبران چین قفل شده است و در یک نبرد برای سلطه جهانی با ایالات متحده شده اند مطمئن شوید که مردم اینجا را می دانم که چقدر بدتر شیوع بیماری وجود دارد. رسانه های دولتی گزارش داده اند که هر زمان آمریکا caseload و مرگ و میر عبور کرده اند یکی دیگر از آستانه در تلاش برای تبدیل داخلی انتقاد از حزب کمونیست اولیه اشتباه به قدردانی برای آن آمرانه پاسخ.

اما در این شماره همچنین کمک به آنها را در این مورد.

بیش از 3.9 میلیون نفر در ایالات متحده مبتلا شده و بیش از 143,000 فوت کرده اند به صورت تصاعدی بالاتر از چین گزارش رسمی 85,921 عفونت و 4,653 مرگ و میر. چین شامل ویروس که ظهور در شهر ووهان در پایان سال گذشته با تحمیل شدیدی مستندات و خاموش کردن تکه های بزرگ از اقتصاد است.

این به طور گسترده ای مشاهده شده در آن زمان به عنوان چیزی است که تنها یک دولت استبدادی می تواند انجام دهد هر چند از آن شده است به تصویب رسید, در درجات مختلف در کشور از ایتالیا به نیوزیلند.

دوستان نشستن روی خود اسکیت در سایه برج ناقوس توافق کردند که ایالات متحده در بسیاری از چیزها, اما چین که نظام سیاسی و جمعی خود را با فرهنگ آن ساخته شده بهتر است در برخورد با همه گیر.

“شکی نیست که ایالات متحده بهتر است آموزش و پرورش و بزرگتر اقتصاد” تائو گفت. اما به دنبال شیوع کروناویروس از یک فاصله, او گفت: آن را به نظر می رسد که تنها ثروتمند و قدرتمند محافظت می شدند در ایالات متحده است.

“به نظر می رسد مانند برابری است نه برای همه وجود دارد,” او گفت:.

شعر لی و وانگ یوان کمک به این گزارش.

اقتصاد چین پرش به عقب با سرعت بیشتری از حد انتظار از coronavirus

بالا متحده سلامت رسمی می گوید: “تردیدی نیست که ما با داشتن یک موج در حال حاضر’

آکسفورد واکسن ایمن و امیدوار کننده با توجه به نتایج آزمایش اولیه بشر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de