برنی ساندرز و ایجاد وحشت از سرخ ها بحران

ما شاهد آغاز زمین شناسی بحران است که رخ می دهد در بخش های مختلف سیاسی در ایالات متحده در ایالات متحده اگر برنی ساندرز برنده اکثریت نمایندگان در مقدماتی حزب دموکرات. این متاسفانه تبدیل به پایین آویزان میوه به در نگاه MSNBC را پوشش اولیه برای یک حس چگونه از, لمسی, توهم و رک و پوست را باخته دموکراتیک استقرار و صاحب نظران هستند. اما آن است که واقعا چیزی به ناگهان است. و سپس شما باید این shameless کلاس نئو محافظه کاران مادام العمر جناح راست جمهوری خواهان به اصطلاح نخبگان محافظه کار که خود را هرگز Trumpers. آنها شده اند در این عجیب و غریب اتحاد با MSNBC/DNC جمعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. و در حال حاضر آنها در حال تمام ارائه خود را کاملا ناخواسته و ناخواسته وحشت-addled مشاوره برای چه دموکرات باید انجام دهید و چگونه فوری آن است که برای جلوگیری از برنی ساندرز.

برنی ساندرز شده است vetted. کمپین انتخاباتی هیلاری کلینتون صرف منابع قابل توجهی در به اصطلاح اپوزیسیون تحقیقات و تولید مطلقا هیچ چیز است که می تواند به طور موثر تار Sanders.

در اینجا این واقعیت است: اگر وجود دارد هر گونه واقعی خاک بر برنی ساندرز آن را در حال حاضر شده است weaponized و مستقر شده اند. و بنابراین چه چیزی ما در حال حاضر ؟ قرمز-طعمه. مککارتیسم مرکزی استراتژی از هر دو حزب ائتلاف در تلاش برای متوقف کردن برنی ساندرز.

در اینجا است که تفاوت عمده میان این, حمله برنی سندرز و سندرز: برنی ساندرز همواره مخالف هژمونی ایالات متحده. به همین دلیل آنها به او حمله. این افراد نمی مراقبت در مورد حقوق بشر مگر اینکه آن را متناسب دستور کار خود.

اگر شما در واقع گوش دادن به آنچه برنی ساندرز گفته است در مورد جناح چپ دولت او به طور مداوم ارائه می دهد نکات دقیق وظریف. او را از تماس استبداد و ضد دموکراتیک در سیاست. برنی ساندرز است ناقص مسنجر برای اطمینان حاصل کنید. اما او از انجام این کار نگه داشته و تمرکز و الهام بخش بسیاری از مردم در سراسر نژادی و اقتصادی و جنسیتی و قومی خطوط به مبارزه برای چیزی بزرگتر از خودشان هستند.

به یاد داشته باشید که هنگامی که شما تماشای جان اسمیر در برابر او. به یاد داشته باشید که آنچه را که آنها در حال تلاش برای متوقف کردن هیچ ربطی به با فیدل کاسترو و یا Sandinistas. این است که در مورد توقف توده های مردم در این کشور که مریض و خسته از یک سیستم مبتنی بر ظلم و ستم و ریشه در دفاع از یک سیستم که در آن غنی و قدرتمند حکومت تمام زندگی ما است.

اشتراک در رهگیری: https://interc.pt/subscribe

گوش دادن به پادکست: https://interc.pt/3cavspC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر