یکی از عمده استعارههای شده اند که با استفاده از رسانه و نرم افزار-بایدن رهبری حزب دموکرات است که در روز سه شنبه (و) است که با وجود برنده شدن بسیاری از افراد جوان که آیا رای ساندرز شده است قادر به الهام بخش عالی جوانان مردم در انتخابات بوده و امیدوار کننده – و از این رو او نه قادر به برنده اصلی و نه انتخابات. در واقع Rachel Maddow در 40 دقیقه-مصاحبه طولانی با او خودش را متهم ساندرز از عدم به بسیج جوانان مشارکت مردم است.

این استدلال استفاده می شود به نشان می دهد که ساندرز حتی نمی باید به پایه او در سال 2016 – و یک ضربه به او در زمان مبارزات انتخاباتی. تعداد ذکر شده بارها و بارها توسط صاحب نظران و استقرار ارقام است 13 درصد در یک تلاش هماهنگ شده با پیام کامل نظم و انضباط از سوپر شنبه parroted با هر کابل اصلی اخبار تلویزیون میزبان.

این تبدیل به یک مشترک غالب اسطوره اخیر در این گفتمان که حتی ساندرز کارکنان و نامزد خود را در حال مبارزه برای دفاع در برابر آن است. حتی واضح تر اخبار میزبان مانند تپه Krystal توپ و Saagar Enjeti به نظر می رسد کاهش یافته است برای آن.

حقیقت این است که: آنها نمی نیاز به دفاع در برابر آن را در همه. آنها نیاز به عقب براند. چرا که 13 درصد شکل بودن ذکر شده و استفاده از آن است که برای قرار دادن دو چیز کاملا متفاوت – ساخت استدلال ضرب اشتباه است. آن است که به سادگی جعلی اخبار و رسانه ها چرخش و کامل نیاز دارد واقعیت-بررسی کنید.

در اینجا به همین دلیل:

13 درصد از مجموع رای دهندگان نه 13 درصد از افراد جوان

اولین و مهمترین 13 درصد رقم به نسبت جوان (18-29 سال) در میان رای دهندگان کل رای دهندگان که معلوم شد برای رای دادن در روز انتخابات. به عبارت دیگر 13 درصد از مجموع رای دهندگان که معلوم شد بین 18-29 سال در سن. این به این معنا نیست که تنها 13 درصد از ثبت نام رای دهندگان جوان تبدیل به رای – که چیزی است که صاحب نظران و کانال در حال تلاش برای به چرخش.

آن را به سادگی بدان معنی است که دیگر گروه های سنی معلوم شد در بیشتر نسبت به سهم خود در جامعه که خطوط با تمام داده های تاریخی. 18-27 سال سن دارند 16 درصد از ثبت نام رای گیری مردم و 13 درصد از روز انتخابات رای دهندگان است که بد نیست در همه. [بگو: 30 درصد از افراد جوان معلوم شد برای رای دادن اما تشکیل شده تنها 13 درصد از کل آرا]

دوباره 13 درصد رقم را شامل نمی شود افراد جوان از سنین 29-39 (بیشتر از آنها حمایت ساندرز و وارن) که معلوم شد در طول تاریخ در اعداد بزرگتر از سن و سال براکت و نه سهم خود را در مجموع ثبت نام رای دهندگان جمعیت. سی و هفت درصد آنها در سنین 18 تا 44.

روز انتخابات-تنها خروج سنجی

بیشتر این اعداد و ارقام بر اساس نظرسنجی های خروجکه فقط شامل شخص آرا در روز انتخابات و نه پست الکترونیکی-در برگه یا زود فرد,رای گیری چیزی است که افراد جوان با مشاغل دشوار هستند احتمال بیشتری برای انجام, از, می گویند بیش از 65 جمعیت که آزاد است به نوبه خود در اعداد بزرگتر در روز انتخابات. رای گیری اولیه است که یک اکثریت آرا در کالیفرنیا (65% به عنوان 2018) و یک تکه در تگزاسدو بزرگترین متحده است.

اوایل متحده

ما نیز باید مقابله با کم, جوانان, حضور, اتهام در شرایط دیگر رای گیری روند:

در آیووا, میزان مشارکت در سطوح مشابه سال 2016. 2016 دیده بود ساندرز با به اندازه کافی خوب جوانان مشارکت بنابراین اعداد در آیووا این زمان بود نه بد.

در نیوهمپشایر وجود تاریخی مردم در انتخابات پس از اتهام ندارد.

در نوادا وجود دارد شکستن رکورد مشارکت مردم به ویژه با توجه به رای گیری اولیه و ساندرز-حمایت از جوان و لاتین رای دهندگان تحت سلطه انتخابات.

بنابراین برای پیش-سه شنبه متحده این اتهام بود که پایین تر از حد معمول جوان مشارکت ندارد. در کدام دولت است که تا به حال بالا و یا پایین مردم در انتخابات آن بود ساندرز که معلوم جوانان رای دادن.

رای دهندگان سرکوب شنبه و جنوب

در آینده به شنبه و جنوب

ما همچنین باید توجه داشته باشید که ایالات جنوبی بدنام میزان رای دهندگان سرکوب است که در درگیر. این نیز disproportionally سرکوب اقلیت آرا و کسانی که از طبقه کارگر و فقیر. این نیز ایالات متحده با بیشترین ثبت نام رای دهندگان مسائل به طور نامتناسبی افراد جوان و در حال متحده که همیشه جمهوریخواه معمولا الهام بخش پایین سوئیچ در مقدماتی به ویژه در میان رای دهندگان جوان. کارولینای جنوبی به طور خاص دیده بود از بسته شدن حوزه های رأی گیری.

در تگزاسیک تکه خوبی از آرا رای اولیه و نه در حوزه خروج نظرسنجی. صدها نفر (750) از مراکز رای گیری بسته شدند در اقلیت محله به شدت کاهش مشارکت مردم در انتخابات روز. ساندرز با Latino, پایگاه رنج می برد. صف های طولانی disproportionally دلسرد جوان و کار رای دهندگان افزایش سهم سالمندان بازنشسته و غنی است. همچنین مهم است به یاد داشته باشید که یک سال پیش هیچ کس حتی ساندرز که تصور آینده در 3 ٪ از ربودن پیروزی – یا برخی پیروزی بود وارن کاهش یافته است – در یک دولت مانند تگزاس.

هیچ کس می تواند تصور ساندرز و وارن در مجموع گرفتن 41 درصد از آرا در تگزاس یا که 56 درصد از اهالی تگزاس که یک نظر مثبت سوسیالیسم. آن است که غیر ممکن است به انکار است که مقدار زیادی از مردم در انتخابات اتفاق افتاده است به دلیل مترقی نامزدها رای دهندگان از یک محافظه کار دولت مطلقا تمایلی به رای دادن به یک نسیم. چگونه بود که مردم در انتخابات پیشرو نیست با الهام از ساندرز?

فراتر از این واقعیت است که 65 درصد از آرا ریخته شد زود کالیفرنیا نیز شاهد مراکز رای گیری بسته شده و صف های طولانی شد به توان در بسیاری از حوزه. اما جوانان مشارکت و voteshare خوب بود در کالیفرنیا حتی برای روز رای گیری.

دراز

زمانی که ساندرز است که صحبت کردن در مورد افزایش جوانان و مشارکت او صحبت نه فقط در مورد در حال حاضر بلکه در مورد پس از انتخابات. این بدان معناست که او به دنبال تصویب اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان را felons حق رای و همچنین اطمینان حاصل شود که روز انتخابات خواهد بود یک روز تعطیل عمومی.

سال 2008 بود که هرگز عادلانه معیار

یک مسئله این است که با استفاده از سال 2008 معیار است و نه ناعادلانه برای ارزیابی مشارکت مردم است. سال 2008 بود که در انتخابات سال هویت سیاست سه قوی مبارزات (ادواردز موجود در اوایل متحده) و این ماموریت به موفقیت یک جمهوری خواه رئیس جمهور که تا به حال در خدمت او دو شرایط کامل.

در حالی که ساندرز می کند باید یک فرقه مبارزات انتخاباتی خود به طور فعال هل دادن به آن را ایجاد کنید بر خلاف هیلاری و اوباما در مبارزات انتخاباتی سال 2008 است. بیشتر بر خلاف ساندرز (حتی اگر او بیشتر داوطلبان و اهداکنندگان) هر دو از اوباما و هیلاری مبارزات بودند غرق شدن در شرکت های بزرگ کمک های مالی و هزینه های آنها را سخت به افزایش مشارکت مردم در مقابل یکدیگر هیچ وقت به آموزش اسلحه های خود را در حالی که رسانه ها بود و نقاشی هر دو در درخشان و الهام بخش نظر.

آن را می شود بیشتر محتاطانه به تصور کنید چه جوانان رای مردم در انتخابات شده اند خواهد شد برنی ساندرز در حال اجرا نیست. قبل از ساندرز وارد مسابقه الیزابت وارن شد رای گیری در 7 درصد. تا به حال ساندرز اجرا در سال 2020 و سال 2016 جای تردید است که جوانان اولیه مردم در انتخابات می توانست در هر نقطه در نزدیکی فوق العاده بالا در سطح 2008 در وهله اول. 2004 بهتر است یک پایه.

بیش از حد بسیاری از استعفا

موضوع دیگری است که در این مسابقه تا به حال بیش از حد بسیاری از نامزدها و بیش از حد بسیاری از استعفا. رای دهندگان دیدم انتخاب اول خود را به سقوط و عقب نشینی در حل و فصل یک دوم نامزد تنها به آنها را ببینید همراه با اغلب خود را انتخاب سوم رها کردن پس از اولین دو کشور و یا قبل از سه شنبه. تعویض نامزدهای demotivates رای دهندگان و باعث می شود آنها را کمتر احتمال دارد به نوبه خود زمانی که آن را می آید به نوبه خود برای رای دادن.

نتيجه گيری

بنابراین خط پایین این است که 13 درصد جوانان رقم مشارکت در انتخابات نادرست است و بخشی از رسانه ها-حزب نخبگان تلاش برای تضعیف ساندرز نامزدی. به اندازه کافی خوب تعداد رای دهندگان جوان معلوم شد این انتخابات و نسبت به آنها رای دادند Sanders. کم جوانان مردم در انتخابات است و نه مشروع داستان اخبار. سه شنبه و نیم اوایل متحده شاهد رکورد مشارکت در انتخابات از آن جوانان بودند بخش عمده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im