برنی ساندرز چهره رسانه تقلب علیه او

“سابق” کاخ سفید معاون رئیس ستاد جیم مسینا. جیم در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک شرکت مشاور و مدیر عامل شرکت مسینا ،

سی ان ان و سی بی اس انجام آن است. NPR و PBS آن را انجام دهد. همه آنها آن را انجام دهد.

آن را یک “آقا” در توافق میان نخبگان رسانه ای و استقرار مهمانان—یک حسن نیت ارائه میدهد عمده رسانه های خبری عطا مقامات سابق که به امامت و editorialize در مورد وقایع امروز بدون هیچ نگرانی آنها می شود شناسایی شغل خود را امروز.

در شب چهارشنبه سی ان ان همین لیمو میزبانی همه جا برنی ساندرز-بشیر جیم مسینا—, خود ارضایی, بدون دیدگاه مخالف—به اسلم ساندرز و مدیکر-برای-همه پیشنهاد.

مسینا معرفی شد و بارها و بارها در شناسایی تنها با سابق موقعیت: “سابق اوباما در مبارزات انتخاباتی مدیر” و “معاون سابق رئیس ستاد اوباما.”

به عنوان نمونه بینندگان گفته بودند چه مسینا فعلی کار است—به مراتب بیشتر اطلاعات مربوطه از مواضع خود را سال پیش.

مسینا در حال حاضر یک شرکت مشاور. او مدیر عامل شرکت مسینا گروه که سایت دارای مشتریان شرکت های بزرگ مانند آمازون دارویی تابعه PillPack, گوگل, Uber, دلتا, و است که دارای شعار: “آنلاک صنایع پس از کسب و کار می توانید برنده شوید.”

اگر به درستی معرفی آن می شده اند به بینندگان سی ان ان که یک شرکت مشاور خواهد كه Sanders, محبوب ترین ضد شرکت های بزرگ سیاستمدار اخیر در تاریخ ایالات متحده است.

لیمو نیز نادیده گرفته شده به اطلاع بینندگان که پس از ترک تیم اوباما, Messina پرداخت شده است سخاوتمندانه برای انتخاب سیاستمداران محافظه کار در سراسر جهان از حزب محافظه کار نخست وزیر دیوید کامرون و ترزا مارس در بریتانیا به نخست وزیر, ماریانو Rajoy در اسپانیا. مسینا شرکت وب سایت ویژگی های یک تصویر از کامرون در کنار یک بنر که می خواند: “مبارزات انتخاباتی برای نامزدها ايمان آورديم.”

در آمریکا رسانه های شرکت های بزرگ از جمله تفاهم به یک گور سنت و نادرست یکی. بیشتر مربوط به اخبار مصرف کنندگان در قضاوت در مورد کیفیت اطلاعات از یک دولت سابق رسمی خواهد بود که اشتغال فعلی و گیرایی که سابق رسمی.

در ماه های پس از دولت چین قتل عام دانشجویان در میدان تیان آن من در سال 1989 هیچ صدای آمریکا در رسانه ها برجسته تر و یا در همه جا عذرخواهی برای چین از هنری کیسینجر معمولا شناسایی تنها به عنوان “وزیر امور خارجه سابق.” مصرف کنندگان از خبر تقریبا هرگز گفت که در آن زمان کیسینجر بود که یک مشاور به شرکت های کسب و کار در چین و همچنین به عنوان سر از چین سرمایه گذاری شرکت های درگیر در سرمایه گذاری مشترک با چین بانک دولتی.

زمانی که اصلاح مراقبت های بهداشتی بود که به شدت مورد بحث در 1993-94, NPR ارائه نقطه مقابل چهره آف بین سابق اوباما در کنگره و سابق دموکرات کنگره و هر دو از آنها بودند به تمسخر این پیشنهاد در کنگره برای تک پرداخت کننده سیستم دولت-بیمه خدمات درمانی ارائه شده. NPR را نمی گوید شنوندگان آن است که هر دو از آن “مسئله” شد زمان لابی و یا مشاوران برای مراقبت های بهداشتی خصوصی شرکت های بزرگ.

بسیاری از فساد در واشنگتن—نوع ساندرز و الیزابت وارن انتقاد—ناشی از مقامات سابق اعم از دموکرات یا جمهوری خواه ترک دولت به عنوان مشاوران و یا لابی برای منافع خصوصی. رسانه های جریان اصلی اخبار کار سخت به نگاه به دور از این فساد و یکی از راه های آنها طوری است که توسط وحی شناسایی خود را به “کارشناسان” تنها به عنوان مسئله.

آنیتا دان همیشه خواهد بود “سابق اوباما در کاخ سفید مدیر ارتباطات.” (در این کار به او کمک بانوی اول میشل اوباما ضد چاقی مبارزه است.) اما پس از خروج از کاخ سفید دونن شد مشاور برای شرکت های مواد غذایی به دنبال برای جلوگیری از محدودیت در مواد غذایی شیرین تبلیغات هدفمند نسبت به کودکان است. او همچنین مشورت برای TransCanada در آن فشار برای بحث Keystone XL pipeline. امروز دونن یک مشاور ارشد در جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است.

هشدار به اخبار مصرف کنندگان: زمانی که سی ان ان و یا NPR یا PBS معرفی مهمان تنها به عنوان یک “سابق” رسمی شما در حال دروغ بیشتر از نه.

جف کوهن مدیر پارک مرکز رسانه های مستقل در کالج ایتاکا. او تاسیس و فعالیت آنلاین گروه RootsAction.org در سال 2011 و تاسیس رسانه ها دیده بان گروه نمایشگاه در سال 1986.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر