برنی ساندرز هیچ دلیلی برای رها کردن. در اینجا به همین دلیل است.

رسانه ها یک چهارم از اینترنت و دموکراتیک استقرار نوشته اند برنی ساندرز ، دیگران مانند Rep. جیم Clyburn هستند تماس برای دعوت به رها کردن بحث می شود و برای باقی مانده مقدماتی برای لغو می شود.

برنی هیچ دلیلی برای رها کردن. در واقع:

  1. برنی هنوز هم می توانید برنده شوید.
  2. برنی امن است هیچ چیز برای جنبش مترقی و طبقه کارگر از بایدن و DNC نشده است.
  3. او تا به حال خود را در یک بحث matchup نشده است.
  4. او نیاز به در اطراف در مورد بایدن بلغزد.
  5. پایان اولیه در حال حاضر منجر به بایدن به عنوان نامزد بودن شده از انگلیسی توسط جمهوری خواهان از هم اکنون تا ماه نوامبر است. به خاطر بایدن را رسوایی و ثبت آن بهتر است برای دموکرات ها برای جلوگیری از آن.

در هر صورت اولیه به نظر نمی آید که همه وحشتناک برای برنی به عنوان رتبهدهی نشده است. در اینجا به همین دلیل:

آرا

از نظر مجموع آرا (نه درصد) در اکثر کشورهای برنی دریافت یا تقریبا همان است که او آخرین بار و یا حتی بالاتر (مانند تگزاس). در این مورد می گوید که او به مراتب بدتر در مجموع آرا به عنوان در مقایسه با سال 2016 معمولا آن را تا به حال مورد وارن یا اسپویلر یا با توجه به رای گیری اولیه برای Warren.

مشکل واقعی بود کل مردم در انتخابات در بسیاری از کشورها به مراتب بالاتر از در سال 2016. استقرار واقعا عطف ارشد رای دهندگان برای بایدن. آخرین بار میشیگان بود 1.2 میلیون آرای دموکراتیک اولیه. این زمان نزدیک به 1.6 میلیون رای ریخته شد. ساندرز دریافت تنها 20,000 آرا کمتر از آخرین بار که او برنده دقت اما بایدن دریافت 300,000 رای بیشتر از هیلاری را در سال 2016.

در حالی که جوانان مشارکت نرخ در میشیگان شد و تقریبا برای ساندرز به عنوان آخرین زمان به اشتراک گذاری از افراد جوان و در مجموع میزان مشارکت (36% زیر 45 به 18-29 گروه بودن 15 درصد) پایین تر بود با توجه به میزان مشارکت بالا توسط رای دهندگان بالای 45 (64% از مجموع مشارکت).

رای دهندگان سرکوب نیز رخ داده است در بسیاری از ایالت ها از سه شنبه به بعد با صبر بار به عنوان طولانی به عنوان سه ساعت بیشتر افسرده مشارکت مردم در میان رای دهندگان جوان و طبقه کارگر رای دهندگان. برش پایین از مراکز رای دهی نیز تحت تاثیر قرار اقلیت های جوان و طبقه کارگر است.

این 30-39 (62%), 30-44 (60%), 40-49 (51%) براکت سن نیز تکیه ساندرز در حال حاضر (در علاوه بر این به فوران چاه نفت 82 درصد از 18-29 ساله) – پس ساندرز گسترش فراتر از جوانترین گروه به عنوان به خوبی.

همچنین در میان آمریکایی های آفریقایی تبار برنی را پشتیبانی نمی کند و تنها انحراف جوان بلکه منطقه ای. در مینه سوتا ساندرز پایین بود با تنها 9 امتیاز در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

نمایندگان

بیش از 50 درصد از نمایندگان (2248/3982) هنوز باقی مانده به رای گیری و سرب از 150 نفر از نمایندگان در حمایت از بایدن می تواند لغو شود. آن را قبل از اتفاق افتاده است: دیدن هیلاری در مقابل اوباما در سال 2008. بایدن است دور (860 به برنی 710) از مورد نیاز نماینده اکثریت 1991 – حتی نیم.

بیشتر بیش از 100 نماینده در عین حال به اختصاص داده شده – عمدتا از کشورهای ساندرز برنده – کالیفرنیا (جایی که او برنده هر شهرستان و کنگره منطقه) کلرادو و یوتا واشنگتن و دموکرات در خارج از کشور. انتظار می رود که منجر 148 به کوچک شدن بدون یک دولت واحد دیگر رای گیری.

دستگاه

برنی هنوز بزرگ, وفادار, داوطلب, ارتش حاضر نه مایل به رفتن تمام راه را به این کنوانسیون با او به مبارزه برای هر نماینده و رای دادن.

خود را در جمع آوری کمک های مردمی ظرفیت نشان می دهد که تا زمانی که او باقی می ماند در مسابقه مبارزات انتخاباتی خود می توانید استطاعت به رفتن تمام راه را به این کنوانسیون.

برنی است که در نهایت underdog او و مبارزات انتخاباتی خود شده است طرح او را به عنوان (به جای frontrunner او واقعا در طول) اجازه او همه رفتن در این حمله. هر پیروزی از حالا در نظر گرفته شود ناراحت است.

جو بایدن

آن است که ارزش انتظار کشیدن برای چشم انداز بایدن imploding با توجه به رسوایی gaffes شدید زوال شناختی یا بیشتر موشکافی از پلت فرم و یا ضبط. بایدن پایه از رای دهندگان اتفاق می افتد به آن دسته از گروههای اجتماعی که بایدن رکورد است آسیب بیشتر است. بایدن رای دهندگان معمولا مسن تر گروه ها خواهد بود مجبور به یا سوئیچ به برنی یا کمتر احتمال دارد به نوبه خود به صورت اولیه رای دادن. هر درصد کمتر برای بایدن یک درصد به دست آورد برای ساندرز – با توجه به دو طرفه طبیعت از مسابقه.

ساندرز هر فرصتی برای از بین بردن بایدن در یک بحث و ایجاد حرکت. در یک one-on-one two-and-a-half-ساعت مناظره بایدن نمی خواهد بود قادر به پنهان کردن در بوته به عنوان او قبل از.

اما برای که او باید همه را در حمله علیه جو بایدن از جمله این فرصت را از او دست به مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد هیچ دیگر مسیر رو به جلو است. این باید در مورد برنده شدن نه در مورد هل دادن بایدن یک بیت به سمت چپ در بحث. آن را در مورد برنی. آن را برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها رنج می برند تحت دو حزبی وضعیت موجود و برای میلیون ها نفر که دوخته امید خود را و قلب را به حرکت.

بایدن برنده متحده با توجه به حرکت و یا رسانه های حمله رعد اسا ($71m رایگان مثبت پوشش در 3 روز – در حالی که مهر قرار داده است در $200 متر+ بیش از یک دوره از ماه در انتخاباتی خود را) که او حتی کارکنان در ادارات و یا در. از جمله متحده برنی بود پیشرو در رای گیری با قبل از کارولینای جنوبی است. چگونه جامد خواهد شد که حمایت شود تا به طور کلی انتخابات ؟ بسیاری از آنها رای دهندگان که نمی دانم زیادی در مورد بایدن را ضبط و پلت فرم و آنها دیده نمی بایدن صحبت می کنند در مصاحبه های بحث و یا تظاهرات. اگر مسن تر رای دهندگان میانه رو و لیبرال ها می توانید از نیم دوجین نامزد به یک تاج گذاری توسط رسانه ها در سه روز آنها می توانید تغییر دوباره.

نسل تقسیم

نسل تقسیم در حزب تبدیل شده است بیش از قطبی. در میشیگان 82 درصد از رای دهندگان جوان بین 19-29 پشتیبانی برنی 60 درصد از 30-44 و حتی 51 درصد از 40-49 ، بایدن برنده 45-64 گروه در 60% و 65+ گروه در 72 درصد. برنی برنده رای دهندگان کمتر از 45 در 69% و بایدن برنده رای دهندگان بالای 44 در 66%.

بایدن است رای گیری زیر 20 درصد با رای دهندگان. که یک نقص کشنده و می تواند شکستگی حزب مسن رای دهندگان رای گیری به معنای واقعی کلمه در برابر منافع جوانتر رای دهندگان چه کسانی هستند و خواهد بود که در آینده از این حزب است. در هر صورت حتی در حال حاضر حزب دموکرات نیازهای جوان رای دهندگان اگر آن را می خواهد به نفع خود در ماه نوامبر. اگر انتخابات عمومی شد یک مسابقه تنها با میانسال و مسن رای دهندگان – دموکرات ها خواهد نیاز به یک باور تاریخی مردم در انتخابات از اقلیت رای دهنده به خراش طریق حتی یک پیروزی کوچک – نام دیگر خواهد بود در یک نقطه ضعف بزرگ. و بدون ساندرز’ Latinx پایه آنها نمی توانید برنده شوید. حتی برنی نمی تواند با موفقیت تغییر مسیر ناراضی و آشفته و مظلوم رای دهندگان به غیر قابل اعتماد و غیر welfarist نامزد شده است. این حزب نیاز برنی و جنبش خود را بیش از برنی و جنبش نیاز دارد در این نقطه – آنها نه تنها حاضر به اعتراف به آن است.

مستقل

مستقل رای دهندگان تقریبا در هر کشور (16/20) و در هر چرخش دولت تا به حال برنده شد توسط برنی. بایدن برنده مستقل تنها در چهار متحده – یکی محکم آبی (ویرجینیا) و سه استوار قرمز (آلاباما, می سی سی پی و کارولینای جنوبی) در انتخابات عمومی ، برنی در حال حاضر ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر ترکیب هیرو در هر چرخش دولت و در میان مستقل نیز هست.

ایدئولوژی

برنی برنده ایدئولوژیک بحث است. در مسائل اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان در هر ایالت در مدیکر برای همه, سبز, قرارداد جدید و تغییر سیستم – حتی در به شدت محافظه کار ایالت های جنوبی میانه نوسان متحده, West coast, یا, شمال, شهری, برون شهری و یا روستایی – ایستاده با برنی حتی اگر آنها تا پایان رای گیری برای او از جمله رای دهندگان مسن تر. در آن حس او واقعا به مراتب بزرگتر ائتلاف از در 2016.

برنی هنوز هم می توانید در مورد electability و به نوبه خود بسیاری از رای دهندگان در اطراف اگر او قادر به انجام این کار. در بسیاری از راه او است که هنوز هم بیشتر electable نامزد: جوانان شور و شوق تصویب امتیاز امانت و اصالت هیچ خاک عالی و رکورد های مردمی, کمک های مالی داوطلبان و جنبش و پیروزی در نبرد ایده ها برنده مستقل و Latinx رای دهندگان.

خط پایین

خط پایین این است – مسائل. جو بایدن فقط اعلام کرد که او حق وتو مدیکر برای همه و مسخره سبز معامله جدید است. اگر برنی بودند به رها کردن در حال حاضر جنبش مترقی را صفر اهرم بیش جو بایدن او کنترل خود را از کابینه خود را نامزد و انتصاب کنوانسیون و یا پلت فرم.

مهمتر از همه هنگامی که شما را به این مبارزه با شناخت کامل به خوبی شما در حال اجرا در برابر کل دموکراتیک شرکت ها و رسانه های استقرار – وجود دارد هیچ نقطه تسلیم در نیمه راه.

بایدن است به احتمال زیاد به از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن – پس در راه مسابقه در حال حاضر برنی در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها تفاوت این است که آیا تهمت پیروزی است تصمیم گرفت در ژوئیه و یا نوامبر.

این برنی در مقابل الیگارشی. رها کردن به معنای حکومت معدودی از ثروتمندان برنده است.

نویسنده دکترا و محقق در مدرن و معاصر تاریخ در مرکز مطالعات تاریخی دانشگاه جواهر لعل نهرو, و روزنامه نگار مستقل و همکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>