‘اکثریت قریب به اتفاق دموکراتیک در ساختار قدرت متمرکز کرده است به مراتب بیشتر در deriding مدیکر برای همه از آن تا کنون در تلاش برای اطمینان حاصل شود که مردم فقیر نمی میرند چرا که آنها فقیر هستند.’ عکس: Cheryl مراکز تجاري/AP

حتی ما در pitifully شکسته نیمه دموکراسی غنی مردم نباید مسئول باشد. ریاضی در برابر آنها است. وجود دارد با تعریف نسبتا معدود افراد ثروتمند و بسیاری از خانواده های متوسط و پایین تر-کلاس مردم است. در یک سیستم دو حزبی که در آن یک حزب نماینده منافع غنی و طرف دیگر معنای به نمایندگی از منافع از هر کس دیگری منطق می گوید که افراد ثروتمند باید از دست دادن بسیاری از زمان بر اساس مطلق اعداد. قدرت سیاسی plutocrats باید arbitraged از وجود به عنوان احزاب به دنبال یک پایه بزرگتر.

در عوض اگر جمهوری خواهان کنترل مجلس و دادگاه بسیاری از قانونگذاران ایالتی و نیمی از کنگره کسب و کار لابی یک میلیارد دلار در صنعت و همه معلمان هنوز در انتظار روزی که نیروی هوایی به برگزاری پخت فروش به خرید یک بمب افکن است. چرا ؟

بله ما نظام انتخاباتی است و قابل توجهی در روش های ضد دموکراتیک و نفوذ پول در سیاست خطرناک است و خواهان سرکوب رای به صورت جدی. اما آن چیزهایی است درست شده است برای همیشه لطفا برای. آنها داده می شود. این کار سرمایه گذاری عظیم جمعیتی نقطه ضعف است که طبقه فوقانی چهره ها در جنگ طبقاتی می افتد به حزب دموکرات است. حزب دموکرات اما تا به حال هرگز هر گونه علاقه در واقعا سرمایه گذاری در آن است.

در حال حاضر برنی ساندرز تهدید به جنگ طبقاتی واقعیت با پیروزی دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. خود بزرگترین مانع است و نه جمهوری خواه نامزد – غنی شیطانی, کاریکاتور مردی که توسط یک فویل کامل برای برنی و تحلیل از آنچه آفت ما – اما دموکراتیک استقرار. در چشم خود او یک تهدید وجودی خود را به روش سنتی تعیین موضع خود را در مورد مسائل اخلاقی با پیدا کردن یک نقطه نیمه راه بین “آنچه حق” و “چه کخ برادران در حال دفاع از طریق حمله تبلیغات است.”

شما می توانید خود حس وحشت رو به افزایش مانند شیره درخت. همانطور که در زمان کوتاه تر رشد می کند و انتخابات در آیووا و نیوهمشایر روند در برنی را به نفع راه سوم-سبک دموکرات ها صدا به طور فزاینده ای از جان گذشته هشدار که یک حزب است که دست به تهمت ممکن است در مورد یک اشتباه را ندارد. وال استریت تنظیم می اندازد پول بیشتر در جو بایدن; معروف columnists که حمایت از جنگ عراق صدای زنگ در مورد unelectability; نامزد که از دست داده به یک واقعیت تلویزیون دلقک می پیوندد در doomsaying. هالیوود, سازمان متخصص در بودجه کمدی نمی تواند جمع آوری کمتر معتبر گروهی از مخالفان. یکی از برنی ساندرز’ بزرگترین مزایای این نژاد این است که بسیاری از unlikable منافقان در امریکا خوار شمردن او.

آن است که سرگرم کننده را به یاد بیاورید که یکی از رفتن به انتقادات از برنی توسط کلینتون جناح از حزب دموکرات است که او حتی یک دموکرات است. در واقع او صرف چند دهه در کنگره به عنوان یک نهاد مستقل. این واقعیت است که او قدرت به دست آمده در خارج از محدوده دستگاه حزب enrages کسانی که خود را قربانی خود آرمان گرایی به بازی بازی – ظهور خود را به ریاست جمهوری این مفهوم را میرسانند که همه آنها به فروش می رسد برای هیچ چیز.

اما آنچه که حزب دموکرات تا کنون ارائه شده او و دیدگاه های خود را? این که آیا آن را به بهترین institutionally آرنج او را از 2016 نژاد; هنگامی که او بازگشت و در سال 2020 کل یک تیم بسکتبال را به ارزش از دموکرات ها به وجود آمد به اجرا بر روی سیستم عامل است که صریح رد از وحشی سوسیالیستی اعتقادات مانند “انسان باید به بهداشت و درمان و آموزش و پرورش”. اکثریت قریب به اتفاق دموکراتیک در ساختار قدرت متمرکز کرده است به مراتب بیشتر سرمایه سیاسی در deriding رد و لکه دار مدیکر برای همه از آن تا کنون در تلاش برای اطمینان حاصل شود که مردم فقیر نمی میرند چرا که آنها فقیر هستند. حل عمیقی آمریکا بحران نابرابری شده است که در ساختمان 40 سال – بحران مجاز به رشد بی وقفه با تشکر از استراتژی مثلث و مماشات مشخص شده است که کلینتون و اوباما دولت – است برای آنها را به سختی یک چاره اندیشی موقت است.

خوشبختانه حزب دموکرات است و دیگر برای رفتن به خود را تعریف استقرار قدرت. آن است که رفتن به تعریف شده توسط افرادی که وحی آمد به رای دادن. برای چهار سال گذشته روشن شده است که ساندرز و مغلوب ساختن پیشی جستن هر کدام نشان دهنده یک پاسخ مستقیم به شدید (و موجه) سرخوردگی از میانگین آمریکایی ها که دیده اند رویای آمریکایی از تحرک اقتصادی مرگ در طول عمر خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده مسیر تاریک نژادپرستی و ناسیونالیسم و بخش; برنی نشان دهنده مسیر دیگر از سوسیالیسم چند فرهنگی و همبستگی. دموکراتیک استقرار چپ بیش از یک سیاسی دوران آنها نمی دانند که در حال حاضر ناپدید تصور که بایدن یا مهر یا Buttigieg ممکن است قادر به نگه داشتن کل ساختار از سقوط از هم جدا. اما آنها در اشتباه هستید. امریکا در حال حاضر آغاز شده به پایین مسیر و دور از آنچه که ما را در اینجا. تنها سؤال این است که مسیر آن خواهد بود.

هر عاقل و اخلاقی حزب سیاسی باید می خواهم به انجام همه چیز ممکن است به اطمینان ساندرز’ چشم انداز تبدیل شدن به یک واقعیت است. جایگزین است که یک گل از بود. آن چیزی است که خیلی بدتر است.

حسن نیت ارائه میدهد از Guardian News & Media Ltd

همیلتون Nolan نویسنده مستقر در شهر نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de