برنی ساندرز خواهد کراوات بایدن در فینال سوپر شنبه نتایج: چرا به نظر می رسد خوب برای ساندرز

صرف نظر از اینکه چگونه شرکت های بزرگ رسانه ای است که به تصویر کشیدن فوق العاده روز سه شنبه ساندرز نامزدی تنها متحمل یک شکست جزئی.

این آمار هنوز هم تشویق. با وارن flopping و گزارش با توجه به حذف Sanders انتظار راحت تر مسابقه بر اساس باینری کشیده شده توسط او – بر خلاف وارن بازی اسپویلر به برنی در بسیاری از کشورهای زودتر. خود را سخت تر متحده در حال حاضر بیشتر احتمال دارد به گردن و گردن. با بلومبرگ ترک نژاد است که در حال حاضر رسما بایدن در مقابل Sanders.

ساندرز در حال حاضر می شود برای به اشتراک گذاشتن بحث مرحله به تنهایی با بایدن به او زمان کافی برای رفتن یک بر یک مقابل بایدن بیش از دومی است و نه بد ضبط. همچنین به او این فضا را به نفع جریان اصلی رای دهندگان. آخرین بحث شده 6 نامزد و بیشتر به حال 10 دادن به نامزدهای بین 13-17 دقیقه از صحبت کردن زمان. این در حال حاضر خواهد شد در ساعت است. ساندرز همچنین می توانید نشان می دهد چه مقدار واضح تر او از بایدن (که دیگر نمی تواند تابع بدون یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته یا نوشته سخنرانی) و همچنین خنثی کردن حملات و ناعادلانه خصوصیات او را در جزئیات.

ساندرز نیز آغاز شده در حال اجرا منفی تبلیغات در بایدن سیاست های ضبط و نشان داد که تمایل به رفتن در این حمله. او همچنین شروع به هجی کردن خود electability بحث در جزئیات بیشتر. در حال حاضر تنها نامزد او را به قرعه کشی در تضاد با بایدن. پایگاه های خود را بسیار دور از هم دیگر از رای دهندگان آمریکایی آفریقایی که آنها هر دو سهم (هر چند نه اینتر-نسل) که ساندرز می توانید خنثیسازی خود نقاط ضعف خود با حمله به یمن و نقاط قوت.

بایدن رکورد در معاملات تجاری می تواند درخواست تجدید نظر خود را به سفید نوسان دولت طبقه کارگر رای دهندگان و اعضای اتحادیه ، ساندرز’ درخشان نور در بایدن تلاش برای تصویب کاهش در مدیکر پزشکی و تامین اجتماعی در حال حاضر ساخته شده او را با آمار رای دهندگان مسن تربدون در نظر گرفتن رنگ. بایدن نخست نقش در نوشتن جرم بیل و ماری جوانا می تواند او را به رنج می برند با رای دهندگان آفریقایی-آمریکاییهر دو پیر و جوان. رای خود را در لغو Glass Steagall در جنگ عراق در دفاع از قانون ازدواج رفاه اصلاحات و ورشکستگی لایحه (که ویران میلیون ها نفر به خصوص مادران تنها و مانع از تشکیل پرونده ورشکستگی برای کسانی که با پزشکی یا بدهی دانشجو) را روشن خواهد کرد که بایدن در کنار.

البته این پایه ساندرز در حال حاضر در پیک – Latino رای دهندگان در همه سنین ترقی خواهان, لیبرال ها, جوان رای دهندگان از همه رنگ LQBTQIA+ رای دهندگان. این بازی شیر یا خط تا باقی مانده اتحادیه رای دهندگان طبقه کارگر رای دهندگان حومه رای دهندگان روستایی رای دهندگان و سفید زنان است. ساندرز تنها پایگاه برای به دست آوردن و بایدن تنها پایگاه به از دست دادنداده قطبش امروز.

نیز وجود دارد که شواهد خوبی است که دو فرد مسابقه در واقع ممکن است کمک به Sanders. خروج سنجی نشان می دهد راه – اکثریت رای دهندگان در هر دولتی که رای دادند تا کنون حمایت مدیکر برای همه, بالاتر, حداقل دستمزد دانشگاه آزاد و سبز جدید معامله و می بیند ساندرز به مراتب بیشتر قابل اعتماد در اقتصاد, تجارت, بهداشت و درمان, شغل, محیط زیست و حتی در شکست مغلوب ساختن پیشی جستن! ساندرز است که به وضوح به مراتب بهتر مناسب نامزد به تصویب این تغییرات داده شده است که آنها در حال پلت فرم خود را نسبت به بایدن که آشکارا صحبت کردن علیه این و تنها اسطوره electability رفتن برای او. این “مبهم مترقی نامزدها” در حال تمام کردن مسابقه. ساندرز نیز به مراتب بالاتر تصویب امتیاز از بایدن تا به حال در زندگی حرفه ای او. کانون توجه می کند و بایدن و نه به او کمک کند.

بایدن خود را انجام دهند و نزدیک بررسی رسانه های و جمهوری خواه نیز آموزش اسلحه های خود را به طور کامل در او. بایدن را کاهش سلامت شناختی شده است چرخید تا به حال توسط رسانه ها به عنوان gaffes – اما در حال حاضر آنها دیده خواهد شد به طور کامل بدهی.

او با مخلوط کردن خواهر او و همسرش در فرد در یک تجمع به تازگی با اشاره به برنی به عنوان رئیس جمهور ساندرز نام خود را نامزد سنای آمریکا را فراموش اوباما نام ادعا کرد که او را انتصاب اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به آمریکا (در حال حاضر وجود دارد شده است زنان آمریکایی آفریقایی تبار در آمریکا و رئیس جمهور نمی تواند تعیین سناتور – دیوان عالی کشور نامزد شده اند دقیق تر مناسب) مخلوط بالا متحده را فراموش کرده قانون اساسی به نام کریس والاس “چاک”, به اشتباه ادعا کرد که خشونت اسلحه مسئول 150 میلیون مرگ (آن 150,000) – موانع بایدن را جلوتر توانمند است و در واقع از خود ساخت.

بایدن فعلی منجر شود (566-501) است که آگهی شده توسط رسانه ها را شامل نمی شود کامل شمارش آرا و تخصیص متحده که ساندرز به آسانی برنده – کلرادو و یوتا و کالیفرنیا (هر چند ورمونت کامل است). 188 نمایندگان از کالیفرنیا به تنهایی و در عین حال به خود اختصاص داده است. با این نمایندگان به طور کامل اختصاص داده شده انتظار می رود نماینده مسابقه به نزدیک گره خورده است.

بایدن تنها 65 نماینده رهبری با نتایج قسمی. برای بافت که کمتر از نیمی از کل نمایندگان در بازی در اوهایو (یا ایلینوی یا میشیگان یا نیوجرسی) به تنهایی 1/3rd از نمایندگان در خطر است, در نیویورک و فلوریدا و یا پنسیلوانیا — و نه یک شکاف بزرگ در همه. اولیه است و فقط اعلام کرد و اکثریت متحده هنوز به رای دادن. چند تن از کسانی که به شدت ساندرز-تکیه متحده مانند, Washington, اورگان, ویسکانسین, آلاسکا, ایلینوی, پورتوریکو, اوهایو هاوایی, West Virginia, اورگان و کنتاکی. 60 رای منجر شود (که کوچکتر خواهد بود و پس از کامل اعلامیه سه شنبه نتایج) را می توان غلبه بر حتی بدون هیچ برنده بزرگ – که البته اتفاق می افتد.

ساندرز را به استفاده کامل از رسانه های اجتماعی ماشین آلات عملیاتی کمک کننده پایه سازمانی و ماشین آلات عظیم داوطلب پایه اگر او برای پیروزی در جنگ های بعدی – و او به نظر می رسد به انجام دقیقا همان است که.

و بنابراین رسانه ها اشتباه است – Sanders کمپین است که به سختی به “تخریب” و اگر هر چیزی آن شده و تقویت شده توسط الگوهای باینری در رای گیری. ساندرز به خوبی می تواند با تلاش به بهترین استفاده را از این وضعیت به عنوان یک شورشی در برابر ناقص نامزد در حالی که بایدن باید به مبارزه برای حفظ موقعیت خود.

نویسنده دکترا و محقق در مدرن و معاصر تاریخ در مرکز مطالعات تاریخی دانشگاه جواهر لعل نهرو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر