برنی ساندرز خواهد بود دیوانه به رها کردن در حال حاضر. آن را نیز می تواند بد برای بایدن.

پس سه شنبه یکی پس از دیگری اسلحه از شرکت های بزرگ رسانه ای و دموکراتیک ایجاد شده اند خواستار برنی ساندرز به رها کردن. در حالی که درست است که مسیر خود را به پیروزی است تا حد زیادی تنگ شده (هیچ sugarcoating آن) در حال حاضر است زمان برای او به ترک صحنه.

تا به حال شرایط متفاوت بوده است و شاید این امر شده اند – اما در حال حاضر شانس پیروزی بالاتر از آنها می شده اند در غیر این صورت:

زمان به کمپین

هفت متحده را به عنوان در حال حاضر آنها به تعویق افتاد مقدماتی دادن ساندرز اتاق بیشتر و زمان به مبارزه و پرونده او به رای دهندگان. او باید قادر به ایجاد بسیاری از آن را به نفع خود بر سیاست ثابت خود را به عنوان بیشتر electable نامزد و درخواست تجدید نظر به جو بایدن رای دهندگان به تغییر ذهن خود را.

بعد از چند متحده در حال آنهایی که خوب

بعد از برنامه ریزی مقدماتی در 4th آوریل زمانی که ناامید و وایومینگ رای – که همه ساندرز برنده آخرین بار. ویسکانسین که ساندرز نیز برنده می آید سه روز بعد. او همچنین می تواند انتظار می رود به خوبی انجام پس از مقدماتی در پایان مارس – پورتوریکو, New York, اورگان, پنسیلوانیا و رود آیلند (نه به ذکر است, کنتاکی, ایندیانا, کانزاس و مکزیک جدید).

برش شکاف در نظر سنجی های ملی

ساندرز شده است برش جو بایدن رهبری ملی در رای گیری سریع. در چند روز او قادر به 21 نقطه شکاف در 9 امتیاز در میان ثبت رای و پایین به 2 امتیاز در میان رای دهندگان می باشد. نکته این است که نصف متحده در حال حاضر رای دادند.

Coronavirus بحران

Coronavirus بحران را به طور کامل تغییر چشم انداز سیاسی, اخبار پوشش و نگرانی از رای دهندگان. این فراهم می کند ساندرز این فرصت منحصر به فرد برای نشان دادن ریاست جمهوری رهبری در راه فرانکلین دلانو روزولت بود قادر به انجام پروژه در بحبوحه رکود بزرگ که آیا اوباما در سال 2008. سیاست عاقلانه او به راحتی می تواند به افتراق خود را از دموکرات ها (و بایدن) و از جمهوری خواهان.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در دست زدن به بحران افزایش یافته است به از 55 درصد در هفته گذشته به 60% و جو بایدن به نظر می رسد از دست رفته در این هفته در دسترس نباشد. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز رسیده است و تمام زمان بالا از 49 درصد است. تنها ساندرز می تواند یک جایگزین است که می تواند بنیادی مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش در پای صندوقهای رای است. نظر سنجی از نوسان متحده نشان می دهد که سر به سر رای دهندگان اعتماد تهمت بیش بایدن در coronavirus اما ساندرز بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن برای همان. بایدن و تهمت بسته است در نظر سنجی های ملی هم با تشکر بیشتر به مستقل. در این سناریو بایدن نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن همانطور که قبلا اعتقاد بر این بود.

اقتصاد دیگر “بزرگ” به وضوح و تهمت کل اقتصادی تجدید نظر شد رشد بازار سهام و مشاغل – هیچ یک از آن خواهد بود شاهد یک روند مثبت در سال آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن است که چیزی برای ارائه دارد و نه نشانی از بایدن. رای دهندگان اعتماد ساندرز در اقتصاد و تجارت و طرح های پیشنهادی خود را به طور مستقیم کمک به هر دو استاندارد زندگی از رای دهندگان و اقتصاد – بهداشت و درمان بدون در نظر گرفتن وضعیت شغلی و زیرساخت مشاغل بسته بندی مشاغل در انرژی پاک از طریق سبز جدید, معامله, مقرون به صرفه مسکن لغو دانشجویی و پزشکی, بدهی, بیمه بیکاری, بیمه مستقیم امداد پرداخت و نجات عادی آمریکا برای حفظ تقاضا ثابت است.

ساندرز انجام شده است مایحتاج دیجیتال شهر سالن هل دادن برای coronavirus طرح جمع آوری کمک مالی میلیون ها نفر برای موسسات خیریه و قرار دادن خود داوطلب نیروی کار در بحران, در حالی که جو بایدن بوده است بیشتر یا کمتر از دست رفته در طول هفته گذشته.

دیجیتال عملیات و رسانه های اجتماعی

در حالی که بزرگ تظاهرات حوادث متعدد در روز و بی سابقه داوطلب canvassing سپاه بودند امضا جنبه Sanders, کمپین نیست مانند دیجیتال خود بهره برداری نیست, درجه یک, یا, و به مراتب جلوتر از سایر مبارزات گذشته و حال – آن است که آیا محتوای دیجیتال, ایجاد, حضور رسانه های اجتماعی و یا دیجیتال توسعه. این کمپین قصد دیجیتال تنها تقویت ساندرز’ دست.

ساندرز دور ترین و پیروان هر سیاستمدار آمریکایی به نام تهمت یا اوباما. او همچنین دارای یک حتی کراس پلت فرم رسانه های اجتماعی در رسیدن به – Facebook, Twitter, Instagram, حرکت یا کشش ناگهانی یوتیوب و Infinite.

مبارزات انتخاباتی خود همواره زنده جریان تظاهرات کنفرانس های مطبوعاتی شهر سالن مصاحبه و میزگرد است که میلیون ها نفر لحن را به در زمان واقعی و خود را رسانه ای تیم به طور مداوم تان شدیدا کردن ویدئوها و تبلیغات در فرکانس های بالا به اندازه کافی با نامزدی برای حتی حداقل آنهایی که موفق به در نظر گرفته شود از نظر آماری ویروسی. آنها حتی یک خبرنامه و پادکست. برنی تا به طور موثر و موفق خود را ایجاد رسانه های جایگزین – پیشی حتی رسانههای خبری سنتی وقتی که می آید به تصویری بینندگان. اما ساندرز خواهد نیاز به پوشش در کابل اخبار برای رسیدن به رای دهندگان مسن تر بهتر است.

استفاده از توزیع سازماندهی واقعا انقلابی در مبارزات انتخاباتی رای دهندگان توسعه – و برنی 2020 استفاده از این مرز در سوء استفاده. ساندرز یک ارتش بزرگ از phonebankers و texters که راحت کار از خانه برای کمک به مبارزات انتخاباتی تاخت و تاز فهرست رای دهندگان. پیام کوتاه تیم شامل حدود 12000 نفر در اوایل فوریه. آن را در حال حاضر به بیش از 35000. ساندرز یک مزیت بسیار بزرگ در سازماندهی داوطلبان get-out-the-رای تلاش رای دهندگان توسعه و سازماندهی سیاسی عمل نسبت به جو بایدن.

نمایندگان به این کنوانسیون و پلت فرم

اگر ایده این است برای به دست آوردن عنوان بسیاری از سیاست امتیازات ممکن و واقعا پیشرو پلت فرم

Sanders کمپین نیاز به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان آن را می توانید قادر به محل حداکثر اعضا امکان پذیر است بر روی پلت فرم کمیته به عنوان کمیته قوانین. هیچ غیر رسمی انجام داده شده توسط جو بایدن کمپین را می توان به عنوان قابل اعتماد به عنوان به طور مستقیم تهیه پیش نویس پلت فرم خود را.

احترام به رای دهندگان است که تصمیم خواهد گرفت که انتخابات عمومی

جوان رای دهندگان مستقل و لاتین رای دهندگان بسیار مهم برای دموکراتیک پیروزی در انتخابات عمومی ماه نوامبر و آنها هنوز هم به شدت حمایت برنی ساندرز. در حالی که ساندرز نبود قادر به نوبه خود آنها را در همان نرخ به عنوان مسن دموکرات رای دهندگان معلوم شد برای بایدن, جو بایدن قادر به نوبه خود آنها را در همه به جز Latino رای دهندگان در فلوریدا – یک مسئولیت بزرگ در آینده است.

اجازه دادن به جوانان رای – در صورتی که نمی توانید شانس خود را معتاد آنها در ماه نوامبر

آن را کاملا ضروری برای جوانان و حتی رای دهندگان تا 45 به صدای خود را شنیده طول اولیه. آنها باید مجاز به رای دادن. اگر آنها نمی تواند شانس خود را, آنها ممکن است نشان نمی دهد تا در ماه نوامبر. بایدن, Neera Tanden متحدان خود و دموکراتیک رهبری حق ندارد به دور از فرصت خود را به رای دادن برای آنها که می خواهند در بازار اولیه — آن است که تنها راه برای جوان رای دهندگان به صحبت کردن است که می تواند لرزش حزب و لغو است که می تواند به هیچ وجه منجر به یک نتیجه مثبت برای بایدن.

رای گیری اولیه و عمومی امنیت ؟

چند دموکرات مهمان همکاران در MSNBC سی ان ان و به طور مداوم در توییتر همراه با بایدن-وارن هم پیمان شده اند نا مشخص اسطوره آن است که به دلیل ساندرز نه تعلیق مبارزات انتخاباتی خود که مردم رو به خطر رای گیری. صندلی نیویورک حزب دموکرات جی Jacobs حتی اعلام کرد که نیویورک اولیه می تواند لغو شود اگر ساندرز مراحل را برای خوب است. آشکارا نادرست است. دروغ گفتن به مردم است و نه چیزی است که باید به آرامی گرفته شده است.

از سوی دیگر, Neera Tanden Symone ساندرز (بالا بایدن کارمند در سی ان ان) و دیگران حتی ترغیب مردم به رای دادن در 17 مارس در حالی که برنی نیست.

آن را مانند بار است که برنی وجود دارد این است که رای گیری در downballot مقدماتی و اقدامات اتفاق می افتد بیش از حد. برنی ترک نمی انصراف از کسانی که انتخابات را کاهش دهد و یا رای دهنده خطر در هر فرم. تعویق انداختن مقدماتی و تعویض به ایمیل-برگه های رای می کنند – و این چیزی است که ساندرز کمپین باید هل دادن.

تمام نشده است و مردم آمریکا نیاز به یک کارگر قهرمان حال حاضر در این بحران است.

نویسنده دکترا و محقق در مدرن و معاصر تاریخ در مرکز مطالعات تاریخی دانشگاه جواهر لعل نهرو هند فعال دانشجویی و همچنین روزنامه نگار مستقل و کمک به رسانه های مختلف پورتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر