برنی تصمیم: عقب نشینی را نباید با تسلیم

سیاست در نهایت در مورد زندگی و مرگ به عنوان زمان همه گیر وحشت را روشن. سیاست هایی که می تواند به نظر می رسد انتزاعی نه تنها به طور معمول آسیب رساندن کیفیت زندگی آنها نیز بکشند.

هر دو برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور آورده اند یک اصولی جدیت به گفتمان ملی است که هیچ نامزد دیگر آمده است در نزدیکی تطبیق. در حال حاضر ما به نظر می رسد ورود به زمین جدید. یا ما ؟

شما ممکن است مانند “جنگ” استعاره—اما باطل واقعیت این است که انواع مختلفی از جنگ به طور مداوم اتفاق می افتد در برابر میلیاردها نفر از مردم در این سیاره است. بشریت تحت محاصره از ساختار بی عدالتی با توجه به ضد دموکراتیک قدرت است.

ما یک انتخاب نیست که آیا یا نه ما در یک جنگ طبقاتی. آن را به رفتن دائمی—آغاز عظیم مالی و سیاسی و رسانه ای قدرت شلیک. قدرت شلیک از کلاس جنگ علیه برنی ساندرز شده است وحشی و بی امان. این برنی کمپین dissipating اما جنگ طبقاتی است که مطمئن شوید که برای باقی می ماند بی امان.

انتخاب های ما حول اینکه آیا و چگونه به مبارزه علیه متمرکز ثروت و منافع شرکت های بزرگ راه انداختن که جنگ بی پایان. در حال حاضر به عنوان عصر پس از برنی 2020 کمپین انتخابات عراق, من می خواهم به شما بگویم کمی در مورد یکی از بی شماری الهام بخش فعالان من ملاقات کرد و به همین دلیل چشم انداز خود است تا متصل به لحظه ما در حال حاضر.

پنجاه سال پیش فرد Branfman دیدم بشر عواقب ناشی از جنگ در لائوس—یک برنامه نسل کشی صورت گرفت که حسن نیت ارائه میدهد از مالیات دهندگان ایالات متحده و اورولی نام وزارت دفاع. Fred بود بشردوستانه کمک های اولیه داوطلب در لائوس در زمانی که او کشف کرد که کشورش در نظر گرفتن زندگی دهقانان وجود دارد که توسط هزاران نفر.

فرد مونتاژ صدای از دشت از کوزه. منتشر شده در سال 1972 با زیرنویس “زندگی در زیر یک جنگ هوایی” این کتاب شامل مقالات با زبان تایی مردم زندگی می کنند و در دراز مدت ایالات متحده بمباران و همچنین نقاشی کودکان که به تصویر کشیده وحشت تمام اطراف آنها را. به عنوان یک کتاب فروش قرار داده و آن را “این داستان اولین جامعه بود و کاملا نابود شده توسط هواپیما.”

در سال 2006 زمانی که من در صحبت با فرد گفت: “در سن 27 سالگی یک اخلاقی پرتگاه ناگهان باز قبل از من. من شوکه شده بود به هسته ای بودن من به عنوان من پیدا کردم خودم مصاحبه زبان تایی دهقانان در میان شایسته ترین انسان و نوع مردم در زمین که به توصیف زندگی زیرزمینی برای سال در پایان در حالی که آنها را دیدم بی شماری از روستاییان همکار و اعضای خانواده زنده زنده سوزانده با بمب آتشزا, خفه 500 پوند بمب و خرد شده توسط antipersonnel بمب کاهش یافته است توسط کشور, ایالات متحده است.”

فرد به واشنگتن نقل مکان کرد جایی که او با گروه های ضد جنگ به لابی کنگره و در اعتراض به تحمیل جرم قتل عام در هندوچین. او را دیدم نیاز فوری به کار در داخل و خارج از نظام سیاسی برای تغییر سیاست ها و صرفه جویی در زندگی می کند.

بیش از سه دهه پس از تجارب خود در لائوس فرد مورد نوشت: “این اثر در ذخیره گاه زیست کره از تعامل بین گرمایش جهانی تنوع زیستی از دست دادن آب آبخوان کاهش آلودگی شیمیایی و طیف گسترده ای از دیگر تهدیدات جدید به biospheric سیستم که بر اساس آن زندگی انسان بستگی دارد.” او به دور از خوش بینانه است. و این است که در مارس سال 2020 فرد زیادی برای انتقال به ما با یک روح است که می ماند قدرتمند چند سال پس از مرگ او.

بسیاری از مردم که با توجه به ملی و جهانی واقعیت در یاس و ناامیدی و از دست دادن برنی مبارزات انتخاباتی در حال حاضر می افزاید: به وزن بدبینی. فرد را درک کرده اند. نسبت به آینده به دنبال او گفت: “من برای پیدا کردن آن سخت به مقدار ‘امید’ است که این گونه را بهتر است خود را در دهه های آینده.”

اما فرد گفت: “من نیز یک نقطه در خود من-سوالات که من به دوست نداشتن کل مفهوم” امید.’ اگر من نیاز به “امید” برای ایجاد انگیزه در من چه کنم که من هیچ دلیل منطقی برای امید ؟ اگر من می تواند ‘امیدوار’ پس از آن من نیز می تواند ‘ناامید کننده’ و من نمی خواهم احساس نا امید کننده است.”

وی افزود: “زمانی که من نگاه عمیق تر در زندگی خود من متوجه شدم که در زندگی من بود نه در حال حاضر و هرگز ساخته شده در اطراف ‘امید.’ لائوس بود به عنوان مثال. من به آنجا رفتم یاد گرفتم به عشق دهقانان بمب گذاری شوکه من روان و روح به هسته و من پاسخ داد:—نه چون من امیدوار یا نا امید کننده اما چون من زنده بود.”

و انسان.

که باید دلیل کافی برای همبستگی و عزم و اراده. ما اغلب از دست دادن. ما نمی خواهد داد تا. ما باید نمی دهد.

نورمن جزایر بنیانگذاران و هماهنگ کننده ملی RootsAction.org. کتاب های او عبارتند از “جنگ آسان ساخته شده است: چگونه رئیس جمهور و صاحب نظران حفظ چرخش ما به مرگ” و “عشق کردم جنگ: برخورد نزدیک با امریکا جنگ دولت است.” او بنیانگذار و مدیر اجرایی موسسه برای دقت و صحت.

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>