برنی اجرایی سفارشات لیست نشان می دهد او به معنی کسب و کار

در هفته گذشته اخبار شکست که برنی ساندرز تیم شده است تدوین یک لیست طولانی از دستور اجرایی برای ساندرز به طور بالقوه تصویب اگر او رئيس جمهور شود. یک سند بررسی توسط واشنگتن پست “نشان می دهد که چگونه ساندرز مبارزات انتخاباتی در حال حاضر آغاز برنامه ریزی های گسترده ای برای چگونه سناتور به این کشور منجر شود و در اولین روز به عنوان رئيس جمهور اگر او موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات را شکست داد و مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.”

لیست وارد شده بود برای ساندرز توسط مدیر کمپین فیض فولادوند ارشد مشاور وارن Gunnels و سیاست مدیر جاش اورتن. “ما نمی توانیم قبول تاخیر از کنگره در برخی از مهم ترین مسائل” آن آمده است: “به خصوص کسانی که مانند مهاجرت که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است اداره با نژاد پرستی و خود فاسد بهره مند شوند.”

با توجه به پست خبرنگاران جف استین و شان سالیوان که بررسی سند آن شامل ده ها تن از توصیه های. آنها شامل بیش از یک دوجین وارونه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های مهاجرتی و همچنین:

اجازه می دهد که ایالات متحده به واردات داروهای تجویزی از کانادا; هدایت وزارت دادگستری به قانونی کردن ماری جوانا و اعلام تغییرات آب اضطراری ملی در حالی که ممنوعیت صادرات نفت خام است. گزینه های دیگر ذکر شده در این سند عبارتند از: لغو قراردادهای فدرال برای شرکت های پرداخت کمتر از 15 دلار در ساعت یک و معکوس قوانین فدرال ایالات متحده مسدود کردن کمک های مالی به سازمان های که ارائه سقط جنین مشاوره… دیگر ممکن است دستور اجرایی در نظر گرفته شده شامل آزادی فوری فاجعه کمک به پورتوریکو و بررسی سیاست های فدرال نسبت به آمریکایی های بومی گروه های قبیله ای.

استین و سالیوان تفسیر این سند به این معنی است که یک ساندرز دولت را یک رویکرد تهاجمی به یک جانبه اقدام اجرایی در سرپیچی از جمهوری خواهان و بسیاری از محافظه کار دموکرات ها خواهد شد که در مخالفت با این اقدامات ، این حاکم بر سبک می ایستد در مقابل آن از جو بایدن ساندرز بالا رقیب برای نامزدی حزب دموکرات را که نشان داد که او در درجه اول علاقه مند به دنبال مذاکرات دو حزبی — و آگهی خود را به عنوان عالی مذاکره و مصالحه با ایران.

در ماه های اخیر, Jacobin به ویژه تقابل دیدگاه ها در مورد نقش بالقوه دستور اجرایی در جناح چپ دولت. من نوشت: یک از ویژگی های داستان در اوایل سال گذشته که من در آن وارد شده خود من لیست بالقوه ساندرز مدیریت اجرایی سفارشات و استدلال کرد که آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هر دو محدود کردن سرمایه داری قدرت و تحریک خارج از مجلس فعالیت خواهد بود که منبع واقعی از یک ساندرز دولت قدرت است. از سوی دیگر قانون پروفسور رایان Doerfler ابراز شک و تردید در مورد این رویکرد با اشاره به دادگاه افزایش خصومت به کمک های مالی از قدرت اجرایی; لوقا Herrine در پاسخ به او در Jacobinدر حالی که دیوید Dayen در پاسخ به چشم انداز آمریکایی.

نه از این اقدامات به منزله تکمیل چشم انداز برای عدالت کیفری و یا مهاجرت اصلاحات اما چون آنها حق اشتباهات و زندگی مردم را بهتر در مقیاس بزرگ آن خواهد بود وقت در یک ساندرز دولت به تصویب آنها را به عنوان سریع که ممکن است. همان می رود برای اجرایی دیگر گزارش سفارشات توسط پست مانند تجویز دارو واردات اصلاحات و فاجعه کمک به پورتوریکو و بسیاری هستند که گزارش شده از جمله سازماندهی پستی, بانکی, ایجاد, عمومی برنامه های درمان برای افراد مبتلا به اعتیاد ممنوع کردن جعبه برای پیمانکاران فدرال — لیست در می رود.

نکته دوم این است که دستور اجرایی را می توان استراتژیک مورد استفاده برای برش از طریق فراگیر تنگی و به تقویت حس جدید سیاسی امکان در فرهنگ است. صعود از نئولیبرالیسم و درونی شدن آن شعار غیر رسمی مارگارت تاچر بیانیه ای که “هیچ جایگزین وجود دارد” به ریاضت اقتصادی و خصوصی سازی به موجب عمیق سیاسی روحیه. برای چهل سال گذشته غالب فلسفه بوده است که ثابت رو به بالا توزیع مجدد جامعه منابع اجتناب ناپذیر است به عنوان قاتل رقابت بیش از آنچه باقی مانده در پایین. سیاست به سادگی شامل روش های مختلف ساخت صلح با بدتر شدن نابرابری.

اگر ساندرز باعث می شود آن را تمام راه را به کاخ سفید خواهد شد که روشن ترین نشانه در عین حال که جرم استعفای نئولیبرالی دوران داده است راه را در ایالات متحده به اشتها برای تحول اجتماعی و یک باور جدید که می توان آن را انجام. اما این امید می تواند تبخیر اگر ساندرز عمل نمی کند به سرعت نشان می دهد که او را برای رفتن به صالح خنثی یا coopted مانند بسیاری می شود اصلاح طلبان قبل از او. یک قایق به خوبی انتخاب شده و بهنگام دستور اجرایی است که باید واقعی مواد عواقب آن برای مردم می تواند شناور ارواح برای جنگ آمده است.

بلند پروازانه دستور اجرایی امضا شده در اوایل ترم اول نیز باید از این پتانسیل به نفع خود بیعت از ردیف هایی از جمعیت است. فکر می کنم در مورد از بین بردن تمام بدهی های دانشجویی چیزی که ساندرز وعده داده است به (و آن این است مشکوکی گزارش نشده توسط پست به عنوان ذکر شده در سند با وجود این واقعیت است که آن را بیشتر به راحتی انجام فرمان اجرایی). اگر ساندرز شد برای از بین بردن تمام بدهی های دانشجویی از طریق اقدامات اجرایی در اوایل ریاست جمهوری خود, چهل و چهار میلیون نفر را وام خود را ناپدید می شوند و جدید قراردادهای دراز قبل از آنها.

در راه همان است که در قرارداد جدید محبوب بسیاری از مردم به روزولت با روشنایی تا خانه های خود حرکت می کند که می رسد بسیاری از مردم تا از نزدیک می تواند به ایجاد یک جدید حوزه تمایل به باقی می ماند وفادار به یک ساندرز دولت. که وفاداری را در مفید آمده است زمانی که تلاش برای تضعیف دولت — به disinvest, مخزن, اقتصاد و سرزنش از آن در ساندرز به عنوان مثال — begin صورت جدی.

سوم برخی از دستور اجرایی ممکن است کمک به جلوگیری از نفوذ سرمایه در دولت و آن را آسان تر برای طبقه کارگر و در حالت ایده آل به تازگی جسارت و به طور فزاینده ای سازمان یافته برای نفوذ در دولت به جای. زمانی که ساندرز مورد نیاز برای مردم عادی به فعالانه اعمال خود را به منظور تصویب دوام تغییر او به سادگی نمی چاپلوس خواهد کرد. او با رد نظر دولت به عنوان بی طرف در مبارزه طبقاتی. او بیان یک باور اصلی که تغییر نوع که مبارزات انتخاباتی خود نشان دهنده نخواهد بود و ممکن است بدون مهار قدرت اجتماعی و با استفاده از آن به نیروی دولت دست در برابر تمایلات خود دولت.

یک ساندرز دولت را نه تنها عادی محدودیت های اعمال شده در تمام روسای جمهور اما فوق العاده سطح از مخالفان با توجه به این واقعیت است که بسیاری از قطعات از دستور کار خود چالش قدرت شرکت های بزرگ ذینفعان در هر دو طرف هستند و بنابراین به احتمال زیاد برای دعوت از قوی پوش بک از هر دو حزب جمهوریخواه و محافظه کار دموکرات ها. ضد شرکت اساس ساندرز اصلاحات پیشنهادی, اما, کمی اجتماعی-دموکراتیک ما ممکن است نظر آنها را در این طرح بزرگ از چیزهایی که بدان معنی است که یک ساندرز دولت را برخورد غیر منتظره ای بالا از موانع. پوسته پوسته شدن آنها نیاز به راه حل های خلاق.

در علاوه بر این به الهام بخش و خواستار خارج از مجلس که ساندرز بارها نشان داد او را به انجام آن را نیز ممکن است به تصویب برخی از دستور اجرایی که شیب زمین در سازماندهی کارگران به نفع. سفارشات است که مانع از کانال های که در آن سرمایه داری کلاس می توانید به راحتی نفوذ قانونگذاران نمونه های خوبی هستند. این خدمات عبارتند از بسته شدن درب های گردان محرومیت noncompliant شرکت های بزرگ از تامین امنیت فدرال قرارداد و واقعا هر گونه اصلاحات که stymies رابطه بین سرمایه داران و دولت است. نکته این است به استفاده از دستور اجرایی برای تغییر توازن قدرت و قرار دادن موانع در سرمایه داران’ مسیر به عنوان آنها به دنبال نفوذ سیاستمداران است. این احتمال است که کارگران تلاش به فشار و روح سیاستمداران کار خواهد کرد بهبود مدیریت شانس تامین مثبت قوه مقننه نتایج.

که این تیم در اطراف برنی ساندرز است که فکر کردن در مورد آنچه که آنها می خواهم برای به انجام رساندن از طریق فرمان اجرایی خبر خوبی است. و آن را به خصوص دلگرم کننده برای دیدن آنها شامل بسیاری از توصیه هایی که نشان می دهد تمایل به ادامه به شدت بدون خالی دو حزبی تب و تاب است.

این ترفند مثل همیشه خواهد بود برای تکیه بر اقدامات اجرایی در راه است که باعث تشویق و ترویج مشارکت مردمی به جای درمان آن را به عنوان بالا به پایین جایگزین برای عمل توده. و البته ما قبل از رسیدن به این مرحله نوع دیگری از کنش جمعی لازم است. تعداد زیادی از مردم نیاز به داوطلب به دست کشیدن بر روی درب برقراری تماس تلفنی و ارسال این جنبش به کاخ سفید است.

Meagan روز یک تحریریه در Jacobin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>