بیانسه منتشر شد تصویری جشن ‘آفریقایی سنت است.’ پس از آن آمد میکند.

http://www.washingtonpost.com/video/entertainment/beyonce-releases-black-is-king-trailer-for-disney/2020/07/07/06f69a1b-fedc-4d15-ba08-93510b5df2ee_video.html

فضل Bassey است خسته از رده خارج راه کشورهای آفریقایی اغلب به تصویر کشیده شده در آمریکا صفحه نمایش.

بنابراین زمانی که تریلر برای Beyoncé جدید آلبوم تصویری پدید آمده در توییتر با تصاویر Bassey پیدا کردم کلیشه ای — رنگ چهره, پر, پوست حیوانات — نیجریه دانشجو در پاسخ با تصاویر از, بزرگراه, آسمان خراش ها و قایق بادبانی.

“این است که وجود دارد ثابت شوخی که آفریقایی ها از خواب بیدار شوید و ببینید که حیوانات در حال اجرا در اطراف” گفت: Bassey, 19, که مطالعات روابط بین المللی در جنوب غربی ایالت اکیتی. “مردم آنقدر شگفت زده می دانیم که ما رفتن به آبگرم.”

در یک زمان جهانی حساب بیش از نژاد و نمایندگی 70-دومین تریلر “سیاه و سفید پادشاه” — یک فیلم با الهام از سوپراستار کار در سال 2019 شیر شاه بازسازی — اتحاد موجب واکنش در خارج از کشور.

این پروژه مجموعه ای به موسیقی متن فیلم که Beyoncé تولید شده در سال گذشته که امکانات هنرمندان از نیجریه آفریقای جنوبی غنا و کامرون است.

“من باور دارم که مردم ما بگویید داستان خود را, ما می توانیم تغییر محور جهان و بگویید ما تاریخ واقعی از نسل ثروت و غنای روح است که نه گفت: در تاریخ ما کتاب” Beyoncé نوشت: در یک Instagram post.

حوادث سال 2020 — تجدید تمرکز پلیس در قتل, مرگ جورج Floyd — را که پیام بیشتر مربوط به او اضافه شده است. (این خواننده به تازگی نوشت: نامه سرگشاده ای به دادستان کل ایالت کنتاکی اصرار او را به اتهام افسران درگیر در تیراندازی مرگبار از Breonna تیلور.)

“من می خواستم به ارائه عناصر از تاریخ سیاه و آفریقایی سنت” گفت: Beyoncé on Instagram: “با یک پیچ و تاب و مدرن و یک پیام جهانی و آنچه در آن واقعا به معنی خود را برای پیدا کردن هویت خود و ساخت یک میراث.”

بحث در گرفت و در نظر است.

“این روایت خسته شدن” یک کاربر نوشت. “ما همین حالا از خواب بیدار با گچ سفید بر چهره ما و یا زندگی در کلبه آبی.”

دیگری افزود: “آفریقا رشد کرده است فراتر از آنچه که شما فقط گنجانیده شده است, Beyoncé.”

برخی با اشاره به این که دیزنی به علاوه آن آغاز خواهد شد جریان بصری آلبوم در جولای 31, است هنوز در دسترس نیست در کشورهای آفریقایی.

تراویس ماتیوز

دیزنی

یک تصویر تبلیغاتی از بیانسه “سیاه و سفید پادشاه” یک فیلم با الهام از سوپراستار کار در سال 2019 “شیر شاه” بازسازی.

دیگران اشاره کرد که Beyoncé سه تورهای رسیده و اروپا و استرالیا و آمریکای جنوبی اما نمی آفریقا است. (او بازی کرده است یک تعداد انگشت شماری از نشان می دهد در این قاره اخیرا در یک رویداد خیریه در ژوهانسبورگ در سال 2018 است.)

مشاجره شرح زیر سال از سرخوردگی بیش از رسانه های غربی را مکرر تصویر از آفریقا به عنوان همگن نهاد گفت: استفانی Boateng, یک, انگلیسی, غنا فیلمساز در آکرا.

این قاره دارای 54 کشور و هزاران فرهنگ — Boateng است ماه را صرف تحقیق در مورد 17 قرن غنا برای پروژه های فیلم و سازندگان با نیت نجیب می تواند مهم را از دست ندهید نکات دقیق وظریف.

“ما باید با این دید این قطعه از هنر” بواتنگ گفت: از بیانسه, تریلر “اما ممکن است نشان می دهد گسترده نمایندگی از قاره واقع بدون جریان بیش از اینجا.”

مجری این روزنامه نگار, ایوت Noel-Schure نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Beyoncé مادر تینا Knowles-Lawson, در دفاع از “سیاه و سفید پادشاه” در Instagram برجسته که دختر او کار کرده و از نزدیک با همکاران خلاق از نیجریه غنا و آفریقای جنوبی است.

“نظر من در نوشتن این است که به سادگی که کسانی که در حال انتقاد از این فیلم (و حتی قبل از آنها آن را ببینید) گفت: آن وفا نكرده ناراحت که B نمی کند در واقع رفتن به آفریقا و یا می گویند که بیع است که به سادگی با استفاده از فرهنگ آفریقایی برای به دست آوردن در اشتباه هستند چرا که 1. او باعث می شود کمتر با او Afrocentric محتوا,” او نوشت. “2. او در واقع گرفته شده از زمان مطالعه افریقایی لباس و چنین و نه فقط پرتاب این با هم.”

در میان منتقدان شد اموزش Chikuma یک 22 ساله دانشجو در گابورون پایتخت بوتسوانا.

او خودش را یک Beyoncé فن اما می گوید که زمانی که او را دیدم این ویدئو او سوار.

“وجود دارد خیلی بیشتر به آفریقا از شیرها,” او گفت:, “و نقاشی چهره ما سفید است.”

Chikuma گفت: او خودش را تشخیص دهد و یا دوستان خود را در هنرمند فیلم. او در حال بسته بندی تا یک درجه مالی و آموزش معاملات سهام است. او کتیبه توییتر به تصویب همه گیر-warped زمان.

“کلیشه های خسته من,” او گفت:. “مانند: دارد WiFi? ما در زندگی در کلبه?”

مردم فقط می خواهید برای ارائه به صورت سه بعدی گفت: Paballo Chauke 29 ساله بیوتکنولوژی کارمند در Capetown آفریقای جنوبی که با ابراز سرخوردگی در طولانی توییتر موضوع.

“کسی که با طیف وسیعی باید unpack چگونه محبوب ما ملکه Beyoncé است کاهش سیاهی و Africanness به زیبایی شناسی و غربی تصورات از وجود ما,” او نوشت. “آنها باید همچنین صحبت در مورد چگونه آن را در حال حاضر سودآور برای انجام چنین لقب.”

Chauke که او نیز خود را یک Beyoncé فن گفت که او به تماشای ویدئو و بلافاصله فکر خود را از فعل و انفعالات در طول سال با آمریکایی ها.

آنها به خوبی از او گفت: اما گاهی اوقات پرسیدن سوالاتی مانند: آیا شما می دانید که در غنا وجود دارد ؟

که حدود 5000 کیلومتر از آفریقای جنوبی.

“زمانی که آنها نشان می دهد اسب اجازه دهید آنها را نیز نشان می دهد Lamborghinis,” Chauke گفت. “زمانی که آنها نشان می دهد ساوانا اجازه دهید آنها را نیز نشان می دهد آسمان خراش ها.”

مطمئن شوید که او می پوشند سنتی Zulu لباس برای عروسی. اما او ترجیح مناسب.

غنا به آمریکایی ها: به خانه می آیند. ما کمک به شما برای ساختن یک زندگی در اینجا.

Kente پارچه محبوب در غنا. چرا دموکرات ها آن را می پوشند?

Coronavirus به خطر انداختن یک ‘بسیار محدود’ نیروی کار: آفریقا پزشکان و پرستاران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de