فراتر از آمرزنده

تولید شده توسط طرح تغییر فراتر از آمرزنده است یک فیلم مستند به تصویر می کشد که در این سفر دو آفریقای جنوبی را به شفا و آشتی به کشور خود.

Ginn Fourie و Letlapa Mphalele شکل یک جفت ارز بعید است یک ملحد و یک مسیحی ،

یکی رنج می برد به طور مستقیم از اقدامات دیگر اما هر دو قربانی شده اند — و افزایش یافته است فراتر از درد خود را. چه به ارمغان می آورد و آنها را با هم یک طرفدار در بر داشت داستان تراژدی و امید است.

در سال 1993 در طول آپارتاید دهه Letlapa سپس مدیر عملیات نظامی جناح پان-Africanist کنگره دستور تلافی جویانه ایران در واکنش به کشتار سیاه مدرسه کودکان است. Ginn خود را از دست داده و تنها در یکی از این. او بعد از درگذشت Letlapa. در این فیلم او می گوید این را لمس کرد چیزی درون و دوباره بشریت است. این فیلم می گوید از سفر آنها متعهد به کمک به کشور خود را که رنج می برد از جهان بالاترین جرم و جنایت در سطح در این پست از آپارتاید فاز. از طریق کار خود را, آنها سعی می کنند به یک روح جدید از جامعه و بخشش در کشور خود و فراتر از آن.

این فیلم در دسترس برای سفارش از طرح ها را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>