بایدن در حال نشان دادن نشانه هایی از زوال شناختی. این باید نگران هر کسی که می خواهد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

“ما این حقایق را به خود مشهود است. تمام مردان و زنان ایجاد شده توسط…شما می دانید…شما می دانید چیزی است.”

در آستانه سه شنبه بایدن در سخنرانی قبل از یک جمعیت عظیم در تگزاس است. بالا سوار کردن حرکت خود را بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی و یک موج از آخرین لحظه تاییدیه از خود را مغبون اصلی مخالفان او در نهایت به حال شانس خود را برای به دست گرفتن گوشته سناتور از ایالت برنی ساندرز. او نیاز به چیزی می گویند محرک و میهنی به طوری که او رفت و با یک پیر استاندارد: اعلامیه استقلال.

اما او تلاش می کرد به تلاوت کلمات هر کودک در امریکا حفظ در کلاس مدرسه: “ما این حقایق را به خود مشهود است. تمام مردان و زنان ایجاد شده توسط…شما می دانید…شما می دانید چیزی است.”

کمتر اشتباه را کشته اند کل ریاست جمهوری مناقصه در گذشته—کتاب درسی مثال بودن “دین جیغ”—اما وجود دارد که نزدیک به کل خاموشی در میان چپ ها مانند CNN و MSNBC. رسانه های محافظه کار زد وحشی با آن سایهای نوع حمله تبلیغات است که به نظر می رسد در کل اگر بایدن باید نامزدی.

تنها ذکر است در جریان اصلی رسانه های روزانه نشان می دهد که نشان داد یک کلیپ از آن همراه با چند تن از معاون سابق رییس جمهور “gaffes.” آن بازی بود برای خنده, با میزبان Trevor Noah mugging در دوربین comedically اما با خیلی روی خط راست, در حال حاضر, این هیچ شوخی است.

مطمئن سیاستمداران تحت مقدار زیادی از استرس و آنها گاهی اوقات برخی فاحش flubs مانند زمان اوباما گفت که او تا به حال شده است به 57 متحده است. اما وقتی که آن اتفاق می افتد با فرکانس یک سیاستمدار هل دادن 80 که قبلا عمل جراحی برای آنوریسم مغز شاید نشانه ای از چیزی بیشتر سروز.

این نیست فقط gaffes. تا کنون بایدن کرده است:

اگر این فقط حوادث جدا شاید آنها می تواند chalked به کمبود خواب و یا عوارض جانبی برخی از داروها ، اما الگویی در اینجا وجود دارد و ما باید برای مقابله با آن اگر ما می خواهیم برای قرار دادن ایمان ما در این مرد نه تنها ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه حاکم بر کشور است.

با همه چهار نفر باقی مانده رقیب بیش از سن 70 داوطلبان سلامت مشروع است موضوع به بحث در مورد اما تا کنون تمرکز تصویب شده در برنی ساندرز که تا به حال یک استنت روش در پاییز گذشته. بحث مدیران باید سوال او در مورد آن. سلامتی او شده است موضوع مقالات بی شماری. او تقریبا هر روز در حال hounded به انتشار بیشتر پرونده های پزشکی که مبارزات انتخاباتی خود را تشبیه به “birtherism.”

اگر برنی قلب بازی منصفانه پس از آن است که جو مغز است.

رسانه های جریان اصلی می گوید در خود را با این دو استاندارد. از James Carville تماس ساندرز’ نوادا برنده یک “پیروزی برای پوتین” به چاک تاد تشبیه برنی حامیان به Brownshirts—رسانه ها مانند MSNBC و سی ان ان نشان داده اند برهنه و خصومت به Sanders.

پس بایدن نشان دهنده استقرار است بهترین شرط بندی به انکار ساندرز نامزدی در این میانه رسانه ها را به طول های بزرگ برای تطهیر خود را کاهش شناختی در حالی که ارائه برنی به عنوان ضربه زدن بر روی درب مرگ.

این یک سیاسی مسابقه یک مسابقه دو ماراتون. بیشتر مربوط به صلاحیت اینجا نیست که آیا خود دارای صدای تیک تیک در شکل بالا اما آیا شما حدت ذهنی به نظر می رسد در به صورت روزانه و منسجم را در مورد پلت فرم خود را.

ساندرز نشده بد افتاده از روش. او تا به حال باقی مانده ذهنی تیز و حفظ بی عیب و نقص پیام نظم و انضباط. او را آماده برای هر سوال و همیشه ماهرانه محور با فضل خود را به مسائل هسته ای در هر زمان وجود دارد خطر او ممکن است لکنت زبان پیدا.

همان نمی توان گفت بایدن. حتی انتخاباتی خود را کارکنان کمی اعتماد به نفس در توانایی خود را برای برقراری ارتباط با مردم است. تپه گزارش در ماه اوت سال 2019 که آنها را “عصبی” در مورد “کلامی flubs” و این که او تمایل به آنها را اغلب “بعد از آن در روز است.”

گرداننده اغلب دیده می شود در کشیدن بایدن دور زمانی که او می شود به تنش و درگیری با مردم عادی است. او بارها و بارها گفت که رای دهندگان به “رای برای شخص دیگری است.”

تا کنون مبارزات انتخاباتی خود برتری داده است کوچک و صمیمی حوادث به نوع غول پیکر تظاهرات ساندرز برگزار شده است. منطق این است که ظاهرا استراتژیک—”خرده فروشی” در مقابل “عمده فروشی” سیاست—اما دیگری وجود دارد یعنی که آنها در حال تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را.

به عنوان سیاسی , یادداشت های مبارزات انتخاباتی خود امیدوار است برای جلوگیری از آسیب های ناشی از بایدن را “دیرینه میل شدید برای رفتن پیام در unscripted محیط” است که یک راه دیپلماتیک توصیف خود را درهم و برهم انتقادات تند و تمدید حکایات که به نظر نمی رسد به هر کجا بروید.

اما زمانی که انتخابات عمومی در می آید از آن خواهد شد سخت تر به مرحله-مدیریت بایدن. او باید به انجام بیشتر و بزرگتر حوادث. از آن خواهد شد سخت تر برای او را هنگامی که او را در مواجهه با مطبوعات هر روز. نما از اساسی صلاحیت نمی ایستادگی کردن به موشکافی پس از انظار است بر او بیست و چهار و هفت.

او به احتمال زیاد در صورت سوالات بیشتر در مورد پسرش شکارچی و ارتباط خود را با شرکت اوکراینی Burisma که نزدیک به 60 درصد از رای دهندگان مستقل در نظر بگیرید یک رسوایی است. اگر او در پاسخ به این پرسش با هر چیزی به غیر از مختصر محاسبه پاسخ او را به عنوان کج.

البته تهمت است که به احتمال زیاد مبتلا به نوعی از زوال عقل و همچنین, اما او بهتر در مدیریت آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی به عنوان شومن و conman را قادر می سازد او را به ماسک خود را incoherence و یا تبدیل آن به یک سرگرم کننده عینک. بایدن در تلاش برای آمدن به عنوان ریاست جمهوری—پروژه gravitas—سخت است که اگر شما با داشتن مشکل نخ کشیدن برگهای توتون وامثال جملات با هم.

گذشته از مشکوک خود ادعا می کنند به electability بایدن را نقطه فروش است که ظاهرا سیاسی خود را اعتدال اما مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر شروع به استفاده از وضعیت خود برای ساخت یک متفاوت روایت است. او گفت: جمعیت در کارولینای شمالی تجمع این هفته که بایدن در واقع نمی توان در حال اجرا در کشور—او بیش از حد و سالخورده. جای خود را مارکسیست گرداننده عهده خواهد داشت.

من صادقانه فکر نمی کنم او می داند چه کار او را در حال اجرا است. او را نمی شود در حال اجرا است. دیگر مردم در حال رفتن به. آنها در حال رفتن به او را به یک خانه و دیگر افراد در حال رفتن به در حال اجرا در کشور است و آنها در حال رفتن به سوپر چپ رادیکال crazies.

به عنوان مضحک که این حمله توسط آن موثر خواهد بود در برخی از. اگر نه مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از یک های مختلف اسمیر. او می گویم بایدن فاسد است— ex. این “سناتور از MBNA”—یا که او نمایندهی لیبرال نخبگان. بایدن باید قادر به مدیریت شخصی خود را روایت و یا دیگری مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد خواهد شد آن را برای او و او نمی تواند انجام دهد که اگر او نیست سریع روی پای خود را.

ساندرز ثابت کرده است بسیار بهتر است در این. در بحث او ماهرانه هدایت بسیاری از redbaiting حملات در برابر او از خود دموکراتیک مخالفان. اخیرا او متهم شد که نرم در چپ دیکتاتورها برای گفتن چیزهای مثبت در مورد کوبا. پاسخ او این بود به اشاره است که اوباما گفت که نظرات مشابه و سپس تغییر تمرکز به مایکل بلومبرگ را در ارتباط با عربستان سعودی و چین است.

بنابراین در حالی که همه نامزدها باید بدهی بایدن هستند همه مرکب خود بزرگترین: ذهنی خود را کاهش است.

دموکراتیک استقرار می تواند یک شماره از این اگر آنها تصمیم به. آن را یک ماده از ableism یا تدبیر. وجود دارد هیچ تردیدی در مورد استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن روانی (یا فقدان آن) به عنوان یک بهانه به او را به خارج از دفتر.

به جای دردهای بزرگ گرفته شده برای به حداقل رساندن و یا obfuscate بایدن شناختی کاهش است. آن صحبت می کند به ایجاد اولویت است که آنها در حال حاضر به چشم پوشی و فاجعه بار گسل مورد نظر خود را نامزد. این است که او بهترین شانس خود را به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بلکه این است که او خود را تنها فرصتی برای شکست برنی ساندرز.

 

جاستین بخش: رادیکال روزنامه نگار. می نویسد: در مورد افراط گرایی سیاست, کلاس, کار, تاریخچه و رسانه ها. برخي قاعدههاي كلي در SPLC این Baffler & ArcDigi.

او را دنبال کنید در توییتر @justwardoctrine

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر