بایدن مجموعه $2tn طرح برق بدون کربن 2035

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن مجموعه ای است از بلند پروازانه $2tn (£1.6 tn) انرژی سبز برنامه ریزی برای ایجاد برق بدون کربن 2035.

این پیشنهاد به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در آمریکا را ببینید سرمایه گذاری در زیرساخت های انرژی بیش از یک دوره چهار ساله.

“اجازه دهید زمان بیشتری را هدر ندهید” آقای بایدن گفت: در یک مراسم انتخاباتی در ایالت دلاور در روز سه شنبه اضافه کرد: “بیایید به کار در حال حاضر.”

تمرکز خود را بر مسائل مربوط به آب و هوا است که در مقایسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای ترامپ قبلا به نام تغییر آب و هوا “اسطوره ای” و “گران جعل” بلکه پس از آن و توصیف آن به عنوان “جدی موضوع”.

“زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند در مورد تغییرات آب و هوا تنها کلمه او می تواند جمع اوری جعل” آقای بایدن گفت: در ساخت بهتر مراسم انتخاباتی در ویلمینگتن. “زمانی که من فکر می کنم در مورد تغییر آب و هوا, کلمه, من فکر می کنم از شغل است.”

معاون سابق رئیس جمهور افزود: “ما فقط رفتن به سرهم بندی کردن در اطراف لبه.”

آقای بایدن به کمپین گفت: کارکنان آنها ارائه جزئیات از چگونگی برنامه ریزی برای “تولید برق بدون تولید آلودگی کربن” کار می کنند و چگونه آن را می تواند تامین می شود در هفته های آینده.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که قبلا متعهد به افزایش مالیات بر شرکت های بزرگ و معکوس Mr مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات برای بالا بگیر.

آقای بایدن همچنین گفت که او را دوباره پیوستن به پاریس مورد آب و هوا که آقای ترامپ انصراف ما از 2017.


به عنوان روز انتخابات و رویکردهای خود را در رای گیری منجر دارای شرکت, جو بایدن, بیشتر بلند پروازانه خود را با پیشنهاد اول دوره ریاست جمهوری در دستور کار است.

آخرین حرکت پرداختن به تهدید تغییرات آب و هوایی به اهداف بالا موضوع برای بسیاری از لیبرال های چمن و از حزب دموکرات است.

معاون سابق رئیس جمهور اصلی پیشنهاد پرده برداری کرد در سال گذشته شامل هزینه $1.7 tn در زیرساخت ها و مشاغل سبز بیش از 10 سال است. آن را تا حد زیادی رد شده توسط فعالان محیط زیست به عنوان کمی بیش از حد, بیش از حد به آرامی.

آخرین برنامه $2tn بیش از چهار سال است که گرفتن یک مقدار بیشتر مشتاق پذیرایی از جمله از گروه های مانند طلوع جنبش که تایید برنی ساندرز در دموکراتیک مقدماتی و بازدید آقای بایدن با شک و تردید.

حداقل آقای بایدن اعلام می تواند کمک به تقویت سیاسی خود را در سمت چپ پهلو به عنوان او آماده به صورت خاموش در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

محافظه کاران شده اند سریع به محکوم کردن این طرح به عنوان بزرگ-دولت ولخرجی اما دامنه از آقای بایدن را پیشنهاد می تواند منعکس کننده به سرعت در حال تغییر دیدگاه در مورد آنچه که ممکن است در یک جهان سیاسی شکل توسط coronavirus.

عظیم مخارج دولت و تریلیون دلار کسری بودجه در حال حاضر یک واقعیت است. آقای بایدن را هدف خود ليزينگ آب و هوا-تغییر پیشنهاد این است که برای حفظ مالی توپ نورد به سمت آن در اولویت است.


در پاسخ به آقای بایدن پیشنهاد تهمت کمپین سخنگوی هوگان Gidley گفت: آن را به عنوان خوانده شده “مانند بیانیه سوسیالیستی است که وعده به انبوه افزایش مالیات و حذف مشاغل در زغال سنگ, نفت یا گاز طبیعی صنایع و سرکوب طبقه متوسط”.

“هیچ راهی وجود دارد او می تواند فروش این رادیکال دستور کار به اتحادیه کارگران انرژی تولید تولید یا صنعت خودرو متحده مانند پنسیلوانیا و اوهایو و میشیگان یا ویسکانسین” آقای Gidley اضافه شده است.

انتظار می رود که اقتصاد به یک موضوع کلیدی از 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری است که با توجه به برگزار شد در 3 نوامبر.

آن را پس از خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر است که تحت فشار قرار دادند و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها به بیکاری است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de