رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد خود را به احتمال زیاد دموکراتیک رقیب برای استناد به جورج فلوید نام او به عنوان تبلیغ ما شغل ارقام است.

او پس از آقای ترامپ گفت: آقای فلوید که در ماه گذشته در حالی که در حال بازداشت در مینیاپولیس است “نگاه کردن” و “گفت: این یک روز بزرگ”.

سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن گفت: سخن گفتن بود “نفرت”.

آقای ترامپ صحبت کرد در حالی که جشن تعجب ما شغل ارتجاعی و خواستار “عدالت برابر بر اساس قانون”.

آقای فلوید بود که غیر مسلح و در دستبند, درگذشت, پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او را برانگیخته تظاهرات علیه تبعیض نژادی در شهرستانها در سراسر ایالات متحده و جهان است.

در پاسخ به کشتار مینیاپولیس مقامات برنامه ریزی در روز جمعه به طور رسمی ممنوعیت استفاده از پلیس گردن محدودیت یا chokeholds.

تحت سیاست جدید افسران مورد نیاز خواهد بود به گزارش بلافاصله از صحنه به فرمانده خود را اگر آنها را به یک همکار با استفاده از چنین معتقدات نیروی.

چه تهمت می گویند ؟

صحبت کردن در باغ گل رز کاخ سفید در روز جمعه آقای ترامپ گفت: “برابر عدالت و قانون باید به این معناست که هر آمریکایی دریافت درمان برابر در هر برخورد با اجرای قانون بدون در نظر گرفتن نژاد و رنگ و جنسیت و یا مذهب.

“آنها باید برای دریافت رفتار منصفانه و عادلانه از اجرای قانون است. آنها را به آن را دریافت.

“همه ما شاهد آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد.

“امیدوارم جورج است که به دنبال پایین و گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد برای کشور ما است. یک روز بزرگ برای او. این یک روز بزرگ برای همه است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه افزود: “این یک روز بزرگ در شرایط برابری.”

در حالی که رئیس جمهور منتقدان پیشنهاد او crassly پیشنهاد آقای فلوید خواهد بود پس از مرگ تجلیل مثبت مشاغل آمار و ارقام خود را مدافعان گفت: در این زمینه نظرات خود را روشن او با اشاره به تماس خود را برای رفتار برابر با همه آمریکایی ها در طول پلیس برخورد.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

چه بایدن می گویند ؟

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری آمریکا در طول مبارزات انتخاباتی سخنرانی در دوور, Delaware.

او گفت: “جورج فلوید کلمات تاریخ و زمان آخرین من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم’ تکرار در سراسر این کشور و کاملا رک و پوست کنده در سراسر جهان است.

“برای رئیس جمهور برای سعی کنید برای قرار دادن هر گونه کلمات در دهان جورج فلوید من راستش فکر می کنم مطرود است.

“و این واقعیت است که در روز سیاه نرخ بیکاری در ایالات متحده کاهش یافت, سیاه, بیکاری جوانان سر به فلک کشید به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این مرد و آنچه او در مورد مراقبت.”

اما آقای بایدن اشتباه بود در مورد هیسپانیک بیکاری است.

چه کار آمار و ارقام نشان می دهد ؟

آخرین ما ماهانه گزارش اشتغال در روز جمعه نشان داد کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل هجوم اقتصاددانان پیش بینی کاهش بیشتر است.

برای کارگران و نرخ بیکاری افزایش یافت و از 16.4 درصد به 16.8%.

این ضرر و زیان را از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اقلیت و دستمزد پایین کارگران سخت ترین روند همچنان ادامه دارد.

با وجود آقای بایدن ادعا, اسپانیایی نرخ بیکاری در واقع کاهش یافته است در ماه آوریل از 18.5 درصد به 17.2%.

آن را نیز کاهش یافت و در میان سفید کارگران به 12.4 درصد از 13.8 درصد در ماه گذشته.

در حالی که مبارزات انتخاباتی خود را در ایالت دلاور در روز پنج شنبه شب آقای بایدن گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد “بدترین” برخی از آمریکایی ها و “احتمالا وجود دارد در هر نقطه از 10 به 15 درصد از مردم خارج وجود دارد, آنها نه فقط مردم بسیار خوب”.

مبارز DC شهردار نام پلازا ‘Black Lives Matter’

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد پس از دستگیر شدن توسط پلیس در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

President Trump tweets about the unrest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

Mourners gather to remember George Floyd

یک یادبود جورج فلوید برگزار شد در مینیاپولیس. کسانی که جمع شده بودند در ادای احترام ایستاده در سکوت برای هشت دقیقه, 46 ثانیه مقدار زمان آقای فلوید است که ادعا شده است بر روی زمین تحت بازداشت است. صدها نفر با حضور در این سرویس که شنیده مداحی از حقوق مدنی فعال برگرد Al Sharpton.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de