بایدن در مقابل. مغلوب ساختن پیشی جستن: ما در داخل یا خارج ؟

بعد از چند ماه در زمان تصمیم گیری برای سمت چپ.

یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جو بایدن افتتاح مي شود رئيس جمهور در ژانویه 20, 2021.

میلیون ها نفر از مردم از جمله اکثریت قریب به اتفاق رای دهندگان از رنگ و کارگران از زمینه های که رد تعصب و دروغ را رأی گیری برای مجلس. در میان آنها خواهد بود یک بزرگ تاريخی است که با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان منحصر به فرد به خطر خواهد شد و همه را به ضرب و شتم او.

ما آنها را به پیوستن در این تلاش یا نه ؟

من معتقدم که اگر ما به پایین پرتاب و اگر ما موفق به ایجاد میکنیم به بهترین شکل ممکن مبارزه شرایط را برای طبقه کارگر و مردم از رنگ جنبش در داخل کشور و در سطح بین المللی.

و ما برای ساخت یک قوی تر و بزرگتر در سمت چپ روند.

بایدن و تهمت نیست همان

ما را به تغییر زمین به دلیل بایدن و تهمت هستند ،

عمده وجود دارد کمی و کیفی تفاوت های بین آنها را. مغلوب ساختن پیشی جستن سران جناح راست پوپولیستی و استبدادی روند چکیدن با برتری. بایدن یک نئولیبرالی است اما موضوع به فشار از سمت چپ به آدرس حداقل برخی از نگرانی های ما. انکار تفاوت های آن و انتخاب را به بسیج به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است و عطف به ما پشت در چند ملی طبقه کارگر و مردم از رنگ جوامع و حرکات خود را در زمان بیشتر نیاز جهان بیش از.

مغلوب ساختن پیشی جستن را دو برابر را در ایدئولوژی نئولیبرالی به اجازه دولت ایجاد بهترین شرایط و راه را برای بازار به انجام آنچه در آن خشنود به هماهنگی و مستقیم ملی منابع پزشکی. او رد تقاضا برای اوراق به گام در به حداقل سعی کنید و روند عادلانه تر. این به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی برای افرادی که قرارداد Covid-19 که به طور نامتناسبی طبقه کارگر و دیگر مردم از رنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با قدرت های اروپایی و جناح راست پوپولیستی بلوک کرده تسهیل را تشدید گرفتاری های بسیاری در جهان جنوب است. این بلوک بارها دخالت را امتحان کنید و به شدت تضعیف مختلف تعیین سرنوشت مبارزات. این به معنای بی ثباتی بیشتر و کمتر از یک توانایی به حرکت Covid19 چند جانبه بحران برای بسیاری از این کشورها است. برای مثال پس از شروع بحران تهمت افزایش تحریم بر کشورهایی مانند ونزوئلا و افزایش حضور نظامی در سراسر امریکا لاتین. آخرین چیزی که این کشورها نیاز به دست به دستبند, به عنوان آنها مبارزه برای کشور و مردم در آن از طریق این بحران است.

در مقابل, بایدن خواستار لغو تحریمها که مانع ایران از پزشکی و دیگر لوازم ضروری و محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون کشیدن از JCPOA توافق هسته ای (یک.k.یک. ایران توافق هسته ای).

بایدن نمی کشیده اند که ما از پاریس آب و هوا توافق و قرار داده ما را به توافق. هر چند این عمل به خودی خود نمادی از آن نقاط به دو چیز بسیار مهم است که ما جنبش می تواند در ساخت: 1) اعتقاد به این که تغییر آب و هوا واقعی است و باید کاری در مورد آن در مقیاس جهانی و 2) علم و حقایق مهم است.

این دو حوزه عمده ای از خروج بین Trumpism و متوسط محوری از یک بایدن رهبری دموکراتیک دولت. با توجه به بخشی از این بحران مواجه هستیم این است که محیط زیست ما به حرکات بسیار بهتر خواهد بود خدمت با یک دولت به رهبری کسی است که در حال حاضر در مسیر به رسمیت شناختن است که یک مشکل وجود دارد به ثابت (بایدن) در مقابل کسی که فکر می کند همه چیز است “جعل”.

صعودی و نزولی از بایدن

یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ایجاد شرایط مطلوب تر برای جوامع ما و جنبش به مبارزه برای بی پروا ایده ها و خواسته است که این بحران به ما توان توانایی به انجام این کار در راه است که ممکن نیست حتی سه ماه پیش.

بایدن را باید بیشتر پاسخگو به قدرت سیاسی است که ساخته شده توسط به طور فزاینده ای گالوانیزه و سازماندهی جناح چپ حزب دموکرات اجتماعی پایه. حدود 25 درصد از حزب دموکرات رای دهندگان مترقی است یا چپ مترقی و در نتیجه بایدن به رسمیت می شناسد که او به ما نیاز دارد را به نفع خود. این آشکار است در امتیازات به برنی ساندرز و بیانیه ای که او نیاز برنی نه فقط برای برنده شدن در این انتخابات اما به حکومت. این بدان معناست که ما می توانیم برنده شدن امتیازات بیشتر به عنوان ما رفتن به جلو شامل بیشتر از چیزهایی که ما می خواهیم در چشم انداز خود را و برنامه ریزی برای ایالات متحده و خارج از کشور.

علاوه بر این ما یک بزرگتر هر چند هنوز هم نسبتا کوچک اما تاثیر گذار و با صدای بلند مترقی رهبران کنگره که نماد “تیم ملی”. این فراهم می کند فرصت های بیشتر برای ما حرکات به مرکز طبقه و نژاد و جنسیت به روایت از حزب دموکرات و اطلاع رسانی بیشتر از آن سیاست ها و برنامه های.

بایدن است و ادامه خواهد داد به صحبت کردن به بهترین توانایی های خود را در برابر سفید ناسیونالیسم. او را نمی توان مدیون را به عنوان برگ برنده است برای مسیحی بنیادگرا بلوک که به ترویج یک برنامه سیاسی است که بازدید سخت در چند ملی طبقه کارگر و مردم از رنگ.

خواهد بایدن بود مشتاق مدافع اجتماعی دموکراتیک ایده هایی که هیجان و انرژی بسیاری در درون جنبش های اجتماعی? هیچ. اما او هرگز به. که نه ایدئولوژی یا جهان که او نشان دهنده است و برای مبارزه با. اما او باید پاسخگو به این آرمان و انرژی پایه است که همراه با آن است.

ما در حال حاضر دیده می شود که در اطراف گسترش بهداشت و درمان بحث است که در هسته آن است و در مورد حقوق بشر در مقابل بازار است. ما اجازه می دهد تا خصوصی بازار به طور موثر در انحصار جلسه ما در سلامت نیازهای مراقبت و یا مراقبت های بهداشتی یک حق انسانی است که باید بیمه شده توسط دولت ، بایدن و دیگر متوسط دموکرات ها مجبور شده اند با فشار مردمی برای گرم کردن به این ایده از یک گزینه برای بهداشت و درمان. ما باید ساخت و در آن تغییر و انگشت شست بینی ما در آن به خصوص پس از هر سود ما قادر به در این لزوما به معنی دسترسی بیشتر به مراقبت های بهداشتی برای طبقه کارگر و مردم از رنگ. ما شاهد تغییر در مواضع سیاسی در هاید اصلاح و چگونه به مرکز مردم در این Covid19 محرک بسته است. این نمونه ها نشان می دهد ما حرکات توانایی نفوذ آن در بایدن را ایدئولوژیک لین و یا نزدیک به آن است که او نشان دهنده.

بدون تعمیر سریع

ما می رویم به دریافت همه چیز ما می خواهیم در یک سقوط کرد از بین بردن. ما در حال مبارزه برای ایجاد قدرت سیاسی و مبارزه برای هژمونی در میان دیگر رقابت نیروهای که آغاز شده اند بسیار قوی تر از ما هستند.

اما مبارزه طبقاتی است که مراکز نژاد و جنسيت زنده و سالم است. بیایید اتلاف فرصت برای ایجاد شرایط مطلوب تر برای حرکات و جوامع ما در مورد مراقبت از داخلی و بین المللی با کاهش بایدن به عنوان معادل آن از مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما باید برای شرکت در این شرایط ما با ارائه حتی اگر آنها را به شهوت و میل ما. ما باید مرکزی را نمی ایستادگی جدا از واقعی ایدئولوژیک و بر روی زمین مبارزه است که در جریان است در این کشور. این بدان معناست که بسیج در برابر Trumpism و ایران در سال 2020 و فراتر از آن; گسترش پایگاه اجتماعی ساخته شده است که تا برنی ائتلاف; توسعه مستقل سازمان های سیاسی و دیگر ایالت های مستقل از قدرت سیاسی ساختمان تشکل های مرکز است که مردم از رنگ و چند ملی طبقه کارگر و همچنان به ساخت تاکتیکی و اتحاد استراتژیک با کسانی که شامل anti-مغلوب ساختن پیشی جستن/ضد ایران ،

STEP به گام به سمت ما اهداف دوربرد

غوطه ور شدن در جنگ در دست به ما می دهد یک شانس مبارزه برای برنده شدن در طول زمان چیزهایی مانند:

  • در پاسخ به COVID-19 همه گیر می شود که نزدیک به رویکرد مشخص شده توسط این پنج اصل از مردم یونان از جمله سبز جدید مقابله با سیاست ها و برنامه های
  • بهداشت و درمان برای همه
  • برنامه هایی که مرکز نیازهای سیاه بومی و دیگر POC جوامع در پاسخ های دولت و مداخلات
  • تغییر در چگونه جهانی شمالی (و ما به طور خاص) مربوط به جنوب جهان (به خصوص آفریقا است که به طور سیستماتیک توسعه نیافته و سیاسی برای تضعیف قرن) طول Covid19 همه گیر و پیامدهای آن
  • نشان می دهد که طبقه کارگر بیش از حد بزرگ به شکست با داشتن سیاست ها و برنامه هایی که ترویج افزایش سلامت خود و ثروت و روابط کار و صنعت

نتایج این 2020 انتخاباتی چرخه ماده از ریاست جمهوری را به سطح شهر. ما باید نقش و توانایی انعطاف پذیری برخی از سخت به دست آورده مستقل از قدرت سیاسی ما ساخته شده است در چند سال گذشته است. بیایید استفاده از قدرت است که مسئولانه به ایجاد شرایط و راههای است که می تواند و ممکن است امروز و فردا چه غیر ممکن بود دیروز.

ما نمی توانیم اجازه دهید تا در حال حاضر. جهانی چند ملیتی طبقه کارگر و جوامع از رنگ در حال شمارش را بر ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>