تاب و چرخش این مسابقه علمی به منظور توسعه و تولید انبوه واکسن در حال از نزدیک دنبال کرد با صرف تذکرات پیشرفت ارسال بازار سهام صعودی. اما حتی مهم تر از چالش بافندگی چرا که هر واکسن را باید از توزیع در سطح جهانی به تمبر از این بیماری همه گیر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و برای جلوگیری از یک فاجعه انسانی است که در آن کشورهای ثروتمند خود را راه اندازی مجدد اقتصاد در حالی که مردم در کشورهای فقیر همچنان می میرند.

“بسیاری از کشورها در حال کار با تولید کنندگان مختلف در [واکسن] عرضه برای کشور خود. ما نیاز به پوشش است که رویکرد با رویکرد جهانی به طوری که بسیاری از خروجی در حال رفتن به یک منطقی سیستم تخصیص دوز برای کسانی که بیشتر در معرض خطر گفت:” بیل گیتس روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس که متعهد 1.6 میلیارد دلار برای حمایت از Gavi ماموریت به گسترش دسترسی به دوران کودکی واکسن و 100 میلیون دلار بیشتر نسبت به تلاش برای خرید واکسن در برابر coronavirus برای فقیرترین کشورها است.

“متاسفانه این بیماری احتمالا بدتر در کشورهای در حال توسعه حتی اگر آن را آهسته به رفتن وجود دارد به این دلیل که سیستم بهداشت و درمان ضعیف تر است و این ایده از انجام یک مستند است نه به عنوان عملی” بیل گیتس گفت.

گاوی که با حمایت بنیاد گیتس, سازمان جهانی بهداشت, بانک جهانی یونیسف و دولت از کشورها در سراسر جهان است که به دنبال کمک های مالی از بسیاری از کسانی که در همان گروه ها و کشورها برای coronavirus واکسن مبارزه است.

در روز شنبه مجازی اجلاس به میزبانی نخست وزیر بوریس جانسون, بین المللی, مقامات بهداشتی را به پرده جهانی مکانیزم بودجه آنها امیدوارم که کمک خواهد کرد که دسترسی امن به یک coronavirus واکسن برای کشورهای فقیر. ساز — به نام “پیشرفت بازار تعهد” — توابع به عنوان یک پیشسفارش برای جهان در حال توسعه. این تضمین می کند که گاوی را خرید واکسن در یک قیمت خاص برای کشورهای در حال توسعه به روند کمتر از نظر مالی مخاطره آمیز برای شرکت های پوسته پوسته شدن تا حالا.

در روز پنج شنبه, انگلیسی, شرکت AstraZeneca اعلام کرد توافق به کنار 300 میلیون دوز از واکسن آن است که در حال توسعه برای Gavi جدید در تلاش است. و ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) گفت: این امر سرمایه گذاری $383 میلیون به این همکاری است.

ایده برای چنین ساز و شروع به دست آوردن کشش در حدود 15 سال پیش و استفاده شده است برای ایجاد یک بازار برای یک واکسن پنوموکوک برای کاهش درآمد کشور است. در سال 2009 دولت آمد و با هم به تعهد 1.5 میلیارد دلار برای خرید این واکسن با شرکت های مناقصه برای عقد قرارداد برای تامین پیش بینی تقاضای جهانی.

ست برکلی مدیر عامل شرکت گاوی گفت: تولید کنندگان کشیده شده است که به ترتیب به دلیل آن آنها را تضمین پرداخت برای واکسن های ارسال شده به کشورهای در حال توسعه کاهش ریسک مالی برای شرکت های دارویی. در همان زمان سفارشات بزرگ اجازه می دهد این شرکت ها به مقیاس تولید به طور چشمگیری کاهش هزینه های خود و دستیابی به سود بیشتر زمانی که آنها به فروش آن واکسن در هزینه بالاتر به افزایش درآمد کشور است.

Gavi ساز و همچنین اجازه می دهد بالا – بالا و کشورهای با درآمد به تعهد پول پیوستن به تلاش و در عوض به دست آوردن دسترسی به واکسن تحت پوشش قرارداد. که می تواند راه را برای کشورهایی که در حال پیشرفت فردی واکسن تلاش برای دسترسی به طیف وسیع تری از تلقيح داوطلبان در مورد آزمون خود را واکسن شکست. با وجود این انرژی فوق العاده ای و بودجه و جریان را به تحقیق و پژوهش برای یک coronavirus واکسن موفقیت هر فردی در تلاش است به دور از تضمین شده است.

“واقعیت این است که اکثر واکسن ها با شکست مواجه خواهد شد. اگر شما به عنوان یک کشور فقط به خرید یک واکسن و آن را به پایان می رسد تا کار فوق العاده است. اگر آن را نمی کند, شما را تا پایان با چیزی. یک معنا این است که مانند یک سیاست بیمه” برکلی گفت.

گاوی که و دیگر گروه های بین المللی توجه داشته باشید که بدون جهانی همکاری coronavirus را ادامه خواهد داد ، حتی اگر کشورها فکر می کنم خودخواهانه و ذخیره کردن منابع آنها را به مبارزه با شیوع بیماری های جدید به عنوان ویروس همچنان به خشم در جای دیگر در جهان به دلیل چگونه به راحتی آن را گسترش می یابد.

مرزها در سراسر جهان باقی می ماند به شدت محدود و یا بسته شده است. امریکا در آینده با مشارکت در این است که یک کلید بین المللی برای تسهیل جهانی همکاری هنوز مشخص نیست که رئیس جمهور تهمت و تهدید کرده است که برای پایان دادن به رابطه. بازی سرزنش برای این بیماری همه گیر درگیری بین ایالات متحده و چین است.

سازمان ملل را در بر داشت خود را در رقابت برای محدود حفاظتی تجهیزات تست و هواکش.

واکسن خواهد بود با ارزش و در ابتدا منابع محدود است که به نظر می رسد به مقصد بیشتر فشار شکننده چارچوب برای همکاری های بین المللی. در گذشته بیماری های همه گیر و حتی زمانی که تهدید شده است کمتر حاد و انگیزه برای همکاری جهانی قوی تر و تلاش برای عادلانه توزیع واکسن شده اند در میان بحث برانگیز ترین و مملو مناطق جهانی سیاست های بهداشتی.

“ما به حال برای مقابله با خطرات جدی عفونی-بیماری شیوع در این زمینه است که در آن توازن قدرت اهمیت پس از پایان جنگ سرد” گفت: David P. Fidler یک کمکی ارشد شورای روابط خارجی. “به طور معمول وجود دارد برخی از مراکز ثقل در اطراف این تلاش موفق. و در گذشته یکی از مراکز مهم جاذبه شده است سازمان بهداشت جهانی است.”

برخی از مدیران ارشد از شرکت های داروسازی قول داده اند که آنها نمی خواهد سود کردن واکسن در طول همه گیر خواهد شد و شرکت در تلاش برای مطمئن شوید که جهان دسترسی دارد. اما معلوم نیست که چگونه گشوده خواهد شد.

در واکنش به اخبار جدید Gavi مکانیسم پزشکی بین المللی بشردوستانه سازمان پزشکان بدون مرز با ابراز نگرانی از این امر جلوگیری نمی کند شرکت های دارویی از تصمیم گیری صرفا رانده سود. این گروه خواست رهبران جهانی به تقاضای شرکت های دارویی متعهد به فروش هر گونه بالقوه coronavirus واکسن در هزینه تولید است.

“هر کس به نظر می رسد به توافق برسند که ما نمی توانیم با اعمال کسب و کار به عنوان معمول اصول در اینجا که در آن بالاترین مناقصه برای محافظت از مردم خود را از این بیماری برای اولین بار در حالی که بقیه جهان است که در سمت چپ پشت” کیت Elder گروه ارشد واکسن مشاور سیاست در بیانیه ای گفت:. “دولت ها باید اطمینان حاصل شود هر آینده COVID-19 واکسن به فروش می رسد در هزینه و جهانی قابل دسترس برای همه در سراسر جهان است.”

در هفته های اخیر سه بین المللی نهادهای بسیاری درگیر در تعقیب یک واکسن را توسعه داده اند یک کار چارچوبی برای تحقیق و تهیه و توزیع. تحت این چارچوب CEPI یک اتحاد جهانی راه اندازی برای توسعه واکسن کمک به رهبری و هماهنگی پژوهش. گاوی که در حال حاضر کمک می کند تا واکسیناسیون نزدیک به نیمی از کودکان جهان در برابر بیماری های ایجاد شده برای ارائه واکسن به کشورهای فقیر — وظیفه بدانند اقتصاد و مشوق های مورد نیاز برای مقیاس coronavirus واکسن تولید و حصول اطمینان از کشورهای فقیر دسترسی داشته باشند.

در ضمن که منجر به تلاش برای اطمینان از عادلانه تخصیص در میان ملتها و توسعه توصیه هایی در مورد کسی که باید در مقابل خط به دریافت واکسن — سلامت-مراقبت از کارگران به عنوان مثال.

هر یک از این وظایف است سرند با چالش است. شاید بزرگترین چالش در حال اجرا را از طریق همه آنها این است که شبح ناسیونالیسم. بدون موافقت نامه های بین المللی کار می کرد قبل از عرضه اولیه یک واکسن می تواند محول به مناقصه جنگ احتکار و بی اثر واکسیناسیون مبارزات.

“این یک تکه چشم انداز از آنچه است که پیشنهاد های مختلف ملی و طرح های مختلف با طرح های بین المللی گفت:” راشل سیلورمن در مرکز توسعه جهانی غیر انتفاعی فکر می کنم تانک است که پیشنهاد پرداخت مقادیر مختلف برای واکسن بسته به اینکه اثر خود را. “چگونه آن را به کار است که یک بیت از یک سوال باز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de