لایحه Mckibben و یک تماس را به نگه داشتن مردم در خود احساس پری

این مقاله نیست به پایان رسید. این هنوز یک کار در حال پیشرفت است.

آیا شما فکر می کنم لایحه McKibben وحشتناک یک فرد ؟ اگر شما را دیده ام چگونه او به تصویر کشیده شده در سیاره انسان ها, شما ممکن است فکر می کنم.

اما قبل از من بیشتر من آموخته ام که مردم تنها می تواند شما را بشنود اگر آنها ابتدا احساس شنیده ام پس به من اجازه ارائه این:

انتقاد از بالای زیست محیطی رهبران است که قطعا ضروری است. آنها قرار است به کارشناسان در این افراد است. از آنجایی که آنها در حال کار بر روی این مسائل هر روز آنها قرار است به آنهایی که ارائه راهنمایی به مردمی که وقت ندارد به تحقیق تمام این مسائل 24/7. آن را شخصا ناامید کننده برای یادگیری است که لایحه McKibben نمی رسما مخالفت توده تا سال 2016 – تنها 4 سال پیش. این بررسی داغدار از زیست توده منتشر شد در سال 2012 بسیار محترم پست کربن موسسه. قطعا لایحه آشنا با کار خود را ؟ در هر صورت او قرار بود یکی از افرادی است که می داند بهتر است. که ناامید کننده بود و هیچ گرفتن در اطراف آن است.

این جایی است که من می خواهم مردم را چنگال و انجام کمی خود بازتاب.

هر کس اشتباه می کند و حتی اگر هیچ کس تا کنون ساخته شده اشتباهات ما هنوز هم می خواهم که به حساب تنوع گسترده ای از اختلاف در درون جنبش زیست محیطی خود را.

هستند کسانی که همین حالا با ما موافق 100% وحشتناک مردم ؟

پس از سیاره انسان ها بیرون آمد و من شاهد گسترده فوران خشم و نفرت حتی به سمت مردم هدفمند در این فیلم است.

در حالی که خشم و غم و اندوه جمعی ما در مورد وضعیت موجه است به اعتقاد من کارگردانی است که خشم نسبت به یک تعداد انگشت شماری از مردم است که به شدت نابجا.

عاطفی جلو و به اهریمن جلوه دادن لایحه به بازیگران او را صرفا به عنوان یک تبه کار – رضایت بخش است زیرا باعث می شود ما در جهان پیچیده تر به دست و پنجه نرم کردن با. پیدا کردن مقصر می گشتند برای مشکلات ما این است که یکی از رایج ترین راه های ما یاد گرفته ایم برای مقابله با احساسات شدید از خشم و غم و اندوه.

هنگامی که شما دیوانه کسی در خانواده شما مثلا به جای نشستن با احساس خشم و غم و اندوه که نیست روشن به سرزنش به عنوان یک راه برای رهایی? “این همه تقصیر آنها! اگر آن را برای آنها هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است!” سرزنش دیگران به ما کمک می کند ،

من معتقدم که ما باید با نگه داشتن مردم در خود احساس پری در شرایط اشتباهات خود و در شرایط خستگی ناپذیر مثبت سهم به جنبش. بیل و 350 ساخته اند که سهم مهمی در به حرکت به بانک ها دانشگاه ها و دیگران را محروم از سوخت های فسیلی است. ما باید اذعان هر دو مردم را در خود احساس پری و دور نیست هر کسی. این که چگونه ما می خواهم به درمان می شود, است آن را نمی?

از آنجا که شما می خواهید برخی املاک در معرض خطر فروتن حقیقت است ؟ من نمی دانم در مورد معایب جدی با توده تا زمانی که ما این فیلم را دیدم. و من شرط بندی میلیون ها نفر از مردم آن را نمی دانند تا زمانی که آنها را دیدم این فیلم یا. بیایید فروتن در مورد آن و پیشنهاد مردمی کمی از فضل ما امیدواریم که مردم را به ما بدهد.

Sierra Club, The Nature Conservancy, the WWF, Al Gore و ده ها تن از دیگر جریان اصلی گروه و figureheads به نيكي صادقانه نقد اما ما امر می تواند عاقلانه برای استفاده به عنوان سرزنش فرار از خود ما را شکست. ما همه شنیده ایم معنوی دور زدن. کارگردانی همه ما خشم را در, سیاسی و زیست محیطی رهبران می تواند به عنوان یک قالب شخصی-مسئولیت بای.

قرار دادن ایمان ما یک تعداد انگشت شماری از رهبران آنها انتظار دارند برای حل این مشکلات عظیم در حالی که میلیون ها نفر spectate امید برای بهترین شده است بخشی از مشکل ما برای مدت زمان طولانی.

اگر #PlanetoftheHumans می شود مردم به از دست دادن ایمان به رهبران ما صرفه جویی در ما که احتمالا چیز خوبی است. آنها هرگز تا زمانی که میلیون ها نفر از مردم فکر می کردند دیگر مردم باید آن را تحت کنترل. در انتظار یک تعداد انگشت شماری از مردم برای حمل وزن از مشکلات جهان را بر روی شانه های خود را – هنگامی که این وزن تنها می تواند به صورت واقع بینانه انجام شده توسط میلیون ها نفر اگر نه میلیاردها – ارتفاع حماقت.

اگر جهان در حال رفتن به ذخیره شود (به عنوان پر رونق زیستگاه های انسان و میلیون ها نفر از دیگر گونه) آن را به دلیل میلیون ها نفر از مردم تصمیم به تبدیل شدن به رهبران در خود جوامع محلی نه به دلیل آنچه که یک تعداد انگشت شماری از سیاستمداران و یا فعالان برجسته بود. رفتن به جلو این است که باید ما سرود جدید: #NotThemUs

همه ما نیاز به تبدیل شدن به رهبران. ما در این هم وجود دارد و نه “آنها” که رفتن تا ما را نجات دهد.

اگر شما می خواهید امید تحقق بخشیدن به مزایای توسعه چه روانشناسی خواستار یک “منبع کنترل درونی” در مقابل disempowering “بيرونی کنترل است.”

بله, ما می توانیم پیدا کردن گسل در دیگران برای مقدار زیادی از همه چیز, اما بیشتر مسئولیت شخصی می تواند ما را برای یک وضعیت قدرت بیشتر داریم.

آن است که آیا ما شریک صمیمی و یا رهبر یک سازمان بزرگ که آن را “همه آنها گسل” – ما به طور فعال disempower خودمان و به دور خود ما و آژانس است.

مطمئن شوید که شریک زندگی خود را و لایحه McKibben ممکن است واقعا در گسل برای برخی از چیزهایی که اما زمانی که شما در تمرکز است که شما را متوقف پرسیدن سوال درست: چه قدرت آیا من باید برای تغییر این وضعیت ؟

ما همیشه باید آژانس های شخصی. در حالی که ما نمی توانیم تغییر و چه دیگر مردم ما همیشه باید قدرت را انتخاب کنید که چگونه به پاسخ.

قدرت را انتخاب کنید که چگونه ما می خواهیم برای پاسخ به جهان خارج از خودمان است که همیشه در درون خودمان است. هرگز فراموش نکنید که.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>